توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی و اهداف برنامه

برنامه کارشناسی " اقتصاد نوآورانه پایدار " در زبان انگلیسی برای آموزش کارشناسان عالی رتبه و سران شرکت های پیشرو در جهان، مقامات دولتی، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه ها است. این برنامه آموزش های اساسی را در حوزه های نظریه اقتصادی مدرن، ریاضیات، فن آوری های پردازش اطلاعات، آمار، اقتصاد سنجی با نوآوری و تعصب زیست محیطی ادغام می کند. ما به دانش آموزانمان آموزش می دهیم تا کارآمد و موثر و همچنین به دنبال راه حل های بهینه باشند. نوآوری ها در اقتصاد دارای ارزش افزوده بالا هستند و می بایست در صنعت 4.0 پیشرفت داشته باشند. رویکرد اکولوژیکی در اقتصاد، تسهیل بازگرداندن منابع تجدیدپذیر و افزایش بهره وری جوامع، شرکت ها، شهرها و کل اقتصاد جهانی را تسهیل می کند.

ما آموزش می دهیم متخصصان قادر به انجام تجزیه و تحلیل اقتصادی، ارزیابی خطرات و راه حل های بالقوه، برآورد راندمان اقتصادی پروژه ها و برنامه ها. برآورد پتانسیل نوآوری و اعمال آنها به بخش واقعی اقتصادی؛ داشتن مهارت های مدیریتی برای توسعه و پیاده سازی یک استراتژی؛ مجهز به دانش در رویکردهای زیست محیطی در اقتصاد و همچنین متخصصین از راه حل های زیست محیطی بازیافت زباله، مواد قابل بازیافت مجدد، استفاده از آب، تصفیه هوا، و فناوری های سبز استفاده می شود.

این برنامه برای یادگیری ارائه می دهد: تجزیه و تحلیل ریاضی؛ جبر خطی؛ نظریه احتمالی و آمار ریاضی؛ اصول نظريه اقتصادي؛ اقتصاد میکروبی؛ اقتصاد کلان؛ اقتصاد زیست محیطی؛ اقتصاد سنجی؛ حسابداری؛ آمار اقتصادی و اجتماعی؛ اقتصاد نوآورانه؛ اقتصاد نهاد

گزینه های شغلی

آموزش و پرورش ما برای رقابت با درجه بالا در بازار کار قابل توجه است. علاوه بر این، دو دیپلم و تحرک دانشجویی فرصت های شغلی بیشتری در شرکت های بزرگ از جمله چین و هند را فراهم می کند. فارغ التحصیلان ما قادر خواهند بود که در شرکت های بین المللی جهانی شرکت کنند، کسب و کار خود را باز کنند و آن را توسعه دهند و همچنین برای کار کردن در سازمان های دولتی به منظور پیاده سازی دانش و رویکردهای بدست آمده در سیاست اقتصادی منطقه یا کشور خود، اقدام کنند.

تحصیل خارج از کشور

این برنامه فرصتی را برای صرف آموزش نیمسال یا یک ساله در یکی از دانشگاه های برجسته چین یا هند فراهم می کند. دانشجویان مبادله در برنامه های متوسط ​​انگلیسی آموزش داده می شوند که رویکردهای اقتصادی چینی یا هند را برای بررسی ساختار و ویژگی های مدل های اقتصادی کشورهای میزبان آموزش می دهند.

علاوه بر این، این برنامه فرصتی برای یادگیری یک زبان خارجی دیگر را فراهم می کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Irkutsk National Research Technical University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
150,000 RUB
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019