لیسانس در اقتصاد کسب و کار: تجارت بین المللی

University Of Rijeka - Faculty of Economics

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در اقتصاد کسب و کار: تجارت بین المللی

University Of Rijeka - Faculty of Economics

لیسانس در اقتصاد کسب و کار: تجارت بین المللی

دانشکده اقتصاد ریجکا (EFRI) اولین دانشکده اقتصاد در کرواسی است که برنامه های تحصیلی دانشگاهی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد. از سال تحصیلی 2011/12 دانشکده اقتصاد دانشگاه ریجکا یک دوره 3 ساله تحصیلی در اقتصاد تجارت - "تجارت بین الملل" ارائه می دهد که از سال 2014/15 به یک فارغ التحصیل 2 ساله دانشگاه اضافه می شود برنامه تحصیلی.

تکمیل یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی منجر به تحصیل در لیسانس در اقتصاد کسب و کار می شود.

دانشجویان تحصیل و تکمیل یک برنامه تحصیلی دانشگاهی ارائه شده توسط دانشکده اقتصاد ریجکا برای کار فوری در شرکت های خصوصی یا دولتی که در صنایع مختلف و همچنین در دولت و ادارات دولتی مشغول به کار هستند، در زمینه های اقتصادی و حرفه ای واجد شرایط خواهند بود. کسب و کار.

نتایج یادگیری انتظار می رود که توسط دانشجویانی که برنامه تحصیلی کارشناسی را به پایان رسانده اند، شامل شایستگی در تجزیه و تحلیل، ترکیب و حل مسئله در مسائل مربوط به اقتصاد و اقتصاد تجاری، تفکر انتقادی، امکان یادگیری خود و یادگیری، انعطاف پذیری و سازگاری، کیفیت سازمانی و رهبری لازم برای حل مسئله خلاقانه و استفاده از دستاوردهای حرفه ای در موسسات و موسسات، و همچنین انجام سایر مشاغل واجد شرایط در حوزه اقتصاد و اقتصاد کسب و کار، یعنی توسعه و اجرای تخصص و دستاورد در عمل.

برنامه های تحصیلی ارائه شده در دانشکده اقتصاد ریجکا براساس سایر مطالعات اقتصادی و تجاری اروپا تدوین شده و در نتیجه با برنامه های ارائه شده توسط نهادهای خارجی آموزش عالی مقایسه می شوند. علاوه بر این، برنامه ها براساس تجربیات نظری و عملی بین المللی است و به این ترتیب با مسائل مربوط به تحصیل در خارج از کشور ادامه می یابد.

تدریس مطابق با برنامه درسی تحصیلی انجام می شود که شامل دوره های کارآموزی دانشجویی نیز می شود. این امر انعطاف پذیری دانشجویان را در شکل دادن محتوای مطالعه براساس توانایی ها و منافع آنها آسان می کند. علاوه بر مباحث معمول و منظم، برنامه های ما ارتباطات دانشجویان و درک تجربیات جهانی و شیوه های اقتصادی کرواسی را توسعه می دهد.

در کنار معلمان ما، معلمان از دانشگاه های خارجی و متخصصان شناخته شده صنعت و اداره دولتی به عنوان سخنگویان بازدید کننده در فعالیت های آموزشی مشغول به فعالیت هستند.

تجارت بین الملل - برنامه آموزشی

  • مدت زمان: 3 سال (6 ترم)
  • اعتبار ECTS: 180

تاریخ اعلان

همه برنامه های تحصیلی در ماه اکتبر هر ساله با فرآیند های درخواست آغاز می شود در ابتدای ماه ژوئن.

  • دور اول ثبت نام - جولای
  • دور دوم ثبت نام - سپتامبر (در صورت موجود بودن)

توجه: برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک لازم و اطلاعات مربوط به پروسه ثبت نام، با دفتر بین المللی تماس بگیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 26, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
کرواسی - Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
کرواسی - Rijeka, Primorje-Gorski Kotar County
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات