آموزش و پرورش مسلکی مسیحی معتبر، دقیق و پی در پی، در اقتصاد و کسب و کار.

ما از دانش آموزانمان دعوت می کنیم تا در یک آموزش عالی هنری مسیحی لیبرال شرکت کنند که انتظارات ما از اقتصاد و کسب و کار را تغییر می دهد. ما معتقدیم این بهترین آمادگی برای تاثیر گذاری و تبدیل سیاست های تجاری، صنعتی و اقتصادی در دنیای پویا، دشوار و پیچیده امروز است.

ما به تمرکز دقیق بر پایه های اقتصاد و کسب و کار با تخصص خاص، در زمان مناسب و به دلایل مناسب ارائه می دهیم. ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان مفاهیم نظری و کاربردی در کسب و کار و اقتصاد را در شکل دادن به توانایی های تحلیلی، حل مسئله و خلاق خود درک می کنند. ما فرصت هایی را برای کشف حوزه های تمرکز با رشته های اصلی و رشته هایمان به گونه ای فراهم می کنیم که فوریت غلطی را برای خیلی زودهنگام در آموزش شما متخصص ایجاد نمی کند.

ما در مورد تعداد تجارب درک می کنیم. ما تجربه های زندگی واقعی را در جامعه واقعی که بینش و انتخاب حرفه ای را شکل می دهند، در اوایل و اغلب فراهم می کنیم. شما می توانید تجربه های ارزشمندی را از طریق کارآموزی، دانش پژوهان، دانش پژوهان همکاری، رویدادهای شبکه های کارآفرینانه، پروژه های کارآفرینی، فرصت های توسعه حرفه ای باشگاه های تجاری و کار پروژه تحت هدایت مشتری کسب کنید. ما معتقدیم استفاده ملموسی از تحصیلات شما، درخواست شما را نشان می دهد، شما را برای فرصت های تحصیلات تکمیلی و موقعیت هایی که برای رقابت برای فرصت هایی که در پیش رو دارید، آماده می کند.

ما ارزش جامعه واقعی را داریم ما یک تجربه آموزشی صمیمی و مشترک با مشارکت جامعه محلی و جهانی ارائه می دهیم. این در اندازه کلاسی ما، تعهد ما در مورد توصیه اساتید، حضور فارغ التحصیلان در محوطه دانشگاه و مشارکت مداوم رهبران و متخصصان در محوطه دانشگاه در رابطه با دانشجویان ما مشهود است. علاوه بر این، ما از طریق برنامه های ما در شیکاگو، چین، جامائیکا، لندن و فیلادلفیا، دانش آموزان قرن 21 را برای جامعه جهانی آماده می کنیم. این تجربیات فرصتی را فراهم می کند که در کنار سایر دانشجویان و اعضای هیات علمی، به طور وسیع و عمیق به جهان بپیوندند.

برنامه های تحصیلی

ما برنامه های اقتصاد رقابتی و برنامه های تجاری را ارائه می دهیم که مکمل آموزش هویت لیبرال ها هستند، با این حال عمق و کاربرد مناسب را فراهم می کنند.

ما سه رشته و مدرک اصلی (اقتصاد، کسب و کار و حسابداری) و همچنین رشته های تخصصی (منابع انسانی، مالی، بازاریابی و عملیات) را فراهم می کنیم. با نگه داشتن رشته های ما در اندازه های معقول، ما انعطاف پذیری را برای دانش آموزانی با رشته های دوگانه در بخش ما (به عنوان مثال، کسب و کار / اقتصاد) و در سراسر برنامه درسی گسترده تر تضمین می کنیم. برای مثال، بسیاری از دانش آموزان همچنین ممکن است جزئی یا دوگانه در زمینه هایی مانند زیست شناسی، شیمی، ارتباطات، ریاضیات، زبان های مدرن، علوم سیاسی، روانشناسی و سایر زمینه ها باشند. استادان با تجربه ما به شما کمک خواهند کرد که بهترین برنامه ممکن را برای کمک به اهداف خود در رسیدن به اهداف خود در اختیار داشته باشید.

Majors

  • حسابداری (دو رشته از جمله اصلی CPA 150 اعتبار)
  • کسب و کار (از جمله مالی، عملیات، بازاریابی و تمرکز منابع انسانی)
  • اقتصاد

دوره های آموزشی

ما دوره های گوناگونی ارائه می دهیم که در رشته های کارشناسی، جوانان و بسیاری از دانش آموزان در محوطه دانشگاهی شرکت می کنند که فقط تعداد کمی از دوره های اقتصادی و تجاری را می پذیرند.

ما بر روی جنبه تئوری و عمل تمرکز می دهیم که دوره های تمرینی دقیق، عمق مناسب و گستردگی محتوا و فرصت های تجربی را اعمال می کند.

اکثر دانش آموزان با اقتصاد کلان شروع می کنند (همانطور که برای همه رشته ها و رشته ها در بخش مورد نیاز است).

پس از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان ما در سازمان ها، شرکت ها و مدارس فارغ التحصیل در سراسر کشور و خارج از کشور تاثیری چشمگیر دارند.

برنامه های آینده - کلاس 2015

  • کارمند: 88٪
  • آموزش مداوم: 7.6٪
  • جستجو برای استخدام: 1.1٪
  • خدمات یا سایر: 3.3٪
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hope College »

آخرین به روز رسانی March 16, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
34,990 USD
هزینه مسکن سالانه هزینه های اضافی اعمال می شود.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date