لیسانس در اقتصاد

Hope College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در اقتصاد

Hope College

آموزش و پرورش مسلکی مسیحی معتبر، دقیق و پی در پی، در اقتصاد و کسب و کار.

ما از دانش آموزان خود دعوت می کنیم تا در یک آموزش عالی هنری مسیحی لیبرال شرکت کنند که انتظارات ما از اقتصاد و کسب و کار را تغییر می دهد. ما معتقدیم این بهترین آمادگی برای تاثیر گذاری و تبدیل سیاست های تجارت، صنعت و اقتصاد در دنیای پویا، دشوار و پیچیده امروز است.

ما تمرکز دقیق بر مبانی اقتصاد و کسب و کار با تخصص خاص ... در زمان مناسب و به دلایل مناسب ارائه می کنیم. ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان مفاهیم نظری و کاربردی را در کسب و کار و اقتصاد درک نموده و توانایی های تحلیلی، حل مسئله و خلاقیت خود را شکل می دهند. ما فرصت هایی را برای کشف حوزه های تمرکز با رشته های اصلی و رشته هایمان به گونه ای ارائه می دهیم که فوریت غلطی را برای خیلی زودتر در آموزش و پرورش شما متمرکز نمی کند.

ما در مورد تعداد تجارب درک می کنیم. ما تجربه های زندگی واقعی را در جامعه واقعی تشکیل می دهیم که بینش و انتخاب های حرفه ای را شکل می دهد ... در اوایل و اغلب. شما می توانید از طریق کارآموزی، دانش پژوهی دانش پژوهان مشترک، دانش آموختگان و رویدادهای شبکه های تجاری، پروژه های کارآفرینی، فرصت های توسعه حرفه ای باشگاه های تجاری و کار پروژه پروژه های مشتری، تجربه ارزشمندی کسب کنید. ما معتقدیم استفاده ملموسی از تحصیلات شما، درخواست شما را نشان می دهد، شما را برای فرصت های پس از فارغ التحصیلی آماده می کند و موقعیت هایی را برای رقابت برای فرصت هایی که پیش رو دارید رقابت می کند.

ما ارزش جامعه واقعی را داریم ما یک تجربه آموزشی صمیمی و مشترک را با مشارکت جامعه محلی و جهانی ارائه می دهیم. این در اندازه کلاسی ما، تعهد ما در مورد توصیه اساتید، حضور فارغ التحصیلان در محوطه دانشگاه و مشارکت مداوم رهبران و متخصصان در محوطه دانشگاه در رابطه با دانش آموزان ما مشهود است. علاوه بر این، ما از طریق برنامه های ما در شیکاگو، چین، جامائیکا، لندن و فیلادلفیا، دانش آموزان قرن 21 را برای جامعه جهانی آماده می کنیم. این تجربیات فرصتی را فراهم می کند که در کنار سایر دانشجویان و اعضای هیات علمی، به طور گسترده و عمیق به جهان بپیوندند.

برنامه های تحصیلی

ما برنامه های اقتصاد رقابتی و برنامه های تجاری را ارائه می دهیم که مکمل آموزش هویت لیبرال ها هستند، با این حال عمق و کاربرد مناسب را فراهم می کنند.

ما سه رشته اصلی و نوجوانان (اقتصاد، کسب و کار و حسابداری) و همچنین آهنگ های تخصصی (منابع انسانی، مالی، بازاریابی و عملیات) را فراهم می کنیم. با نگه داشتن رشته های اصلی ما در اندازه های معقول، ما انعطاف پذیری برای دانش آموزان با رشته های دوگانه در بخش ما (به عنوان مثال، کسب و کار / اقتصاد) و در سراسر برنامه درسی گسترده تر را تضمین می کند. برای مثال، بسیاری از دانش آموزان ممکن است در زمینه هایی مانند زیست شناسی، شیمی، ارتباطات، ریاضیات، زبان های مدرن، علوم سیاسی، روانشناسی و سایر زمینه ها نیز جزئی یا دوگانه باشند. استادان با تجربه ما به شما در هدایت بهترین برنامه های درجه بندی ممکن کمک خواهند کرد تا اهداف خود را در رسیدن به اهداف خود شناسایی کنید.

Majors

  • حسابداری (دو رشته از جمله اصلی CPA 150 اعتبار)
  • کسب و کار (شامل مالی، عملیات، بازاریابی و انحرافات HR)
  • اقتصاد

دوره های آموزشی

ما دوره های گوناگونی ارائه می دهیم که در رشته های کارشناسی، جوانان و بسیاری از دانش آموزان در محوطه دانشگاهی شرکت می کنند که فقط تعداد کمی از دوره های اقتصادی و تجاری را می پذیرند.

ما بر روی جنبه تئوری و عمل تمرکز می دهیم که دوره های تمرینی دقیق، عمق و گستردگی محتوا و فرصت های تجربی کاربردی را ارائه می دهد.

اکثر دانش آموزان با اقتصاد کلان شروع می کنند (همانطور که برای همه رشته ها و رشته ها در بخش مورد نیاز است).

پس از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان ما در سازمان ها، شرکت ها و مدارس فارغ التحصیل در سراسر کشور و خارج از کشور تاثیری چشمگیر دارند.

برنامه های آینده - کلاس 2015

  • کارمند: 88٪
  • آموزش مداوم: 7.6٪
  • جستجو برای استخدام: 1.1٪
  • خدمات یا سایر: 3.3٪
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Holland, Michigan
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Holland, Michigan
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات