لیسانس در اقتصاد

اقتصاد یک علم اجتماعی است که با تصمیم گیری در زمانی که منابع کمیاب است تصمیم می گیرد. علاوه بر اینکه در کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد، اقتصاد برای کمک به توسعه کشورهای دارای درآمد پایین استفاده می شود، کشورهای کمک کننده برای حل مشکلات بیکاری، بهترین راه برای بهبود محیط زیست، درک اینکه چرا مصرف کنندگان چیزی را خریداری می کنند، توضیح می دهند درآمد مردم را تعیین می کند.

درباره عمده

اگر شما در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد را انتخاب می کنید، شما دوره های اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، روش های تحقیق، اقتصاد بین الملل و تطبیقی ​​و یک سمینار ارشد یکپارچه را خواهید گرفت. شما آماده خواهید بود تا کار خود را آغاز کنید یا به درجه پیشرفته ای دست پیدا کنید. و اگر شما در نظر کار فارغ التحصیل هستید، می خواهید کارهای قابل توجهی را در ریاضیات انجام دهید.

اهداف یادگیری

برای اقتصاد دانان و رشته های اقتصاد مدیریت، بخش اقتصاد، دانشجویان را بررسی می کند

یادگیری با توجه به اهداف آموزشی زیر:

 • توسعه مهارتهای تفکر انتقادی و تحلیلی
 • دانش در زمینه های اصلی با دیدگاه یکپارچه ای از مفاهیم اقتصادی.
 • توانایی تفسیر، تجزیه و تحلیل و ارائه داده ها
 • نشان دادن فرماندهی دانش از طریق برقراری ارتباط موثر از کلمه کتبی و گفتاری و درخواست سوالات مربوط و سازنده.

الزامات عمده

مجموع 11 واحد شامل موارد زیر است:

دوره های مورد نیاز

6 واحد شامل ECON 110، ECON 251، ECON 252، ECON 255 یا ECON 259، ECON 499 و [MAT 105 یا MATH 230 یا PSYC 210]. تعداد محدودی از دانش آموزان در هر سال ممکن است یک پروژه ارشد و ارائه در ECON 355 یا ECON 300 8 به جای ECON 499 تکمیل شود. در کلاس CAPSTONE، ECON 499 یا دوره جایگزین، درجه C یا بهتر است. توصیه می شود که دوره آمار تا انتهای سال دوم امسال تکمیل شود، زیرا پیش نیاز ECON 251 و ECON 252 است. دانش آموزان باید در ECON 499 در بخش اقتصاد در ترم اول بهار سال جاری ثبت نام کنند.

دوره های انتخابی

5 سطح بالایی (شماره 250 یا بالاتر) واحد اقتصادی (ECON). از این پنج واحد اضافی، حداقل باید یکی از گروه اول (پیشرفته) و یکی از گروه دوم (بین المللی) باشد، با واحدهای باقیمانده از هر دوره دیگر ECON.

گروه اول - دوره های پیشرفته

(دوره پیشرفته این است که ECON 252 به عنوان یک پیش نیاز)

 • ECON 372 - اقتصاد بین الملل
 • ECON 375 - سازمان صنعتی
 • ECON 378 - امور مالی دولتی
 • ECON 385 - تحلیل ریاضی برای اقتصاددانان
 • ECON 387 - معرفی به نظریه بازی
 • ECON 300 8 - اقتصاد رفتاری

گروه دوم - دوره های بین المللی

 • ECON 282 - فقر جهانی
 • ECON 345 ​​- رشد اقتصادی ژاپن مدرن
 • ECON 353 - توسعه اقتصادی
 • ECON 370 - سیستم های اقتصادی
 • ECON 372 - اقتصاد بین الملل

یادداشت):

(توجه: اگر هر دو ECON 255 و ECON 259 گرفته شود، یکی به عنوان مورد نیاز خدمت می کند و دیگری ممکن است به عنوان یکی از گزینه های مورد استفاده قرار گیرد.)

حداکثر دو واحد از ECON 490 A، ECON 490 B، ECON 491، ECON 495 و ECON 499R ممکن است به سمت اصلی متصل شوند. تنها یک واحد ECON 495 می تواند شمارش شود و BUS 495 به سمت Major Economics محاسبه نمی شود.

توصیه می شود: با توجه به کار فارغ التحصیل در رشته اقتصاد، کار بسیار مهمی در ریاضیات لازم است.

اطلاعات دیگر

مجلس و افراد زیر سن قانونی باید بعد از سال دوم سال اعلام شود. به منظور اعلام یک اقتصاد عمده یا جزئی، یک دانش آموز باید یا (a) 2.5 میانگین تجمعی رتبه دانشگاهی داشته باشد؛ یا (b) یک امتیاز متوسط ​​2.0 رتبه تجمعی دانشگاه و حداقل درجه B را در دوره ای که در نظر گرفته شده آهنگ اصلی یا جزئی.

دو رشته در بخش تنها در صورتی مجاز است که یکی از رشته ها حسابداری باشد. برخی از ترکیبات اصلی / جزئی اجازه داده می شود، اما جزئی از کسب و کار یا اقتصاد ممکن است با یک اقتصاد عمده مدیریت یا تجارت بین المللی ترکیب شود. رشته های مالی ممکن است در اقتصاد جزئی نباشند، اما ممکن است در کسب و کار با کسب یک دوره کسب و کار اضافی بالاتر از آنچه که در مورد دیگران مورد نیاز است، ممکن است جزئی باشد.

دانشجویان ممکن است بیش از دو دوره در یک برنامه را در زمان ترکیب برنامه ها در بخش اقتصاد مطالعه کنند. به عنوان مثال، یک اداره بازرگانی (14 واحد) تکمیل بخش اقتصاد (7 واحد)، ممکن است بیش از دو دوره برای هر دو برنامه حساب نداشته باشد، بنابراین لازم است تا دوره های آموزشی اضافی (بیش از 19 واحد) برای تکمیل الزامات برای این ترکیب برنامه ها.

توصیه می شود که دوره آمار (MATH 105 یا MATH 230 یا PSYC 210) تا پایان سال دوم امسال تکمیل شود. MATH 105 ممکن است پس از دریافت اعتبار برای MATH 110 یا بالاتر از اعتبار گرفته شود. (این شامل اعتبار برای AP Calculus یا معادل آن است.)

دانشجویان با توجه به دوره دوم اقتصاد باید دوره هایی را که در 200 سالگی است، در نظر بگیرند.

تمام دوره های انتخابی باید در سطح بالایی باشند (شماره 250 و بالاتر). تنها یک واحد از 495 شمارش می شود و حداکثر دو واحد از 490A، 490B، 491 و 495 می تواند به هر بخش عمده ای از اداره اقتصاد شمارش شود. مسيرهاي BUS به سمت اقتصاد عمده محسوب نمي شوند و دوره هاي ECON معمولا به سمت مديريت بازرگاني حساب نمي شود.

دانش آموزان باید حداکثر 2.0 نمره متوسط ​​را در فارغ التحصیلان خود کسب کنند. دوره های واجد شرایط بودن برای شمارش در عمده یا جزئی نمی توانند اعتبار / ورودی گرفته شوند. تمام دوره های لازم را باید با موفقیت از درجه C یا بهتر برای پذیرش در دوره بعدی پیروی کرد.

حداکثر 13 واحد اعتبار در هر یک رشته (حسابداری، کسب و کار و یا اقتصاد) و 17 واحد واحد اعتباری در بخش اقتصاد ممکن است در 34 واحد مورد نیاز برای فارغ التحصیلی محاسبه شود. رشته های اضافی و واحد های اداری به بیش از 34 واحد برای فارغ التحصیلی نیاز دارند.

تمام دوره های اقتصاد (ECON) زیر سطح 490 نیاز به توزیع علوم اجتماعی (گروه 1) را تامین می کنند.

A-Levels، مدرک لیسانس بین المللی، جایگزینی پیشرفته و سایر اعتبارات

دانش آموزانی که A-Level در اقتصاد را با C یا بهتر از حد متوسط ​​دریافت می کنند، مجموعا دو اعتبار دریافت خواهند کرد. یکی برای ECON 110 و یک واحد عمومی اعتبار اقتصاد پایین سطح.

اطلاعات در مورد اعتبار برای مدرک لیسانس بین المللی و جایگاه پیشرفته در بخش مقررات و روش های علمی این کاتالوگ موجود است.

دانش آموزان ممکن است از امتحان مهارت یا معاینه پیشرفته جهت تطبیق با الزامات ECON 110 استفاده کنند. اطلاعات در مورد معاینه فنی ECON 110 در دوران تحصیل جدید دانش آموزان ارائه می شود. قوانین جایگزینی پیشرفته در بخش مقررات و روشهای علمی این کاتالوگ ذکر شده است.

دانش آموزانی که دوره های انتقال را به Ohio Wesleyan University گذرانند باید با اداره امور مربوط به اعتبار مناسب که باید اعطا می شود، مشورت کنند. اگر چند دوره در کمتر از 1.0 واحد (3.75 واحد) انتقال داده شود، ممکن است دوره های اضافی مورد نیاز باشد. برای همه رشته ها و افراد زیر سن قانونی در بخش، اکثریت دوره ها باید در OWU تکمیل شود.

بزرگ فکر کن

تحقیق در مقطع کارشناسی یکی از بخش های اصلی OWU Connection است و دانشجویان اقتصاد در پروژه های مستقل و پژوهشی با مربیان دانشکده در سراسر بخش شرکت می کنند.

دانش آموزان می توانند تحقیقات خود را در سمپوزیوم دانشجویی سالانه در بهار ارائه کنند.

برو جهانی

از سال اول شما در محوطه دانشگاه، می توانید با دوره های مسافرت و یا فرصت های تحصیل در خارج از کشور - قسمت های اصلی اتصال OWU را بیرون بیارید. سفر به یک کشور دور و خود را در یک چشم انداز و فرهنگ دیگر غوطه ور کنید.

مالیه های مدیریت اقتصاد نیز به شهر نیویورک و واشنگتن دی سی سفر می کنند

دریافت واقعی

اتصالات خود را به دنیای حرفه ای با کارآموزی در محیط های کاری مختلف - از وال استریت به شرکت های سرمایه گذاری سان فرانسیسکو.

گروه اقتصاد چندین کارآفرین هیجان انگیز ارائه می دهد، از جمله فرصت هایی که با فدرال رزرو در واشنگتن دی سی انجام می شود. دانشجویان اقتصاد اغلب در کارآموزی از ساحل به ساحل شرکت می کنند.

آموزش الهام گرفته

اعضای هیئت علمی OWU محققان برجسته و محققان و معلمان پرشور هستند. آنها شما را فشار می دهند، شما را به چالش می کشد، شما را القا می کنند و با شما در پروژه های پژوهشی و خلاقانه خود کار می کنند.

آنها حتی می توانند یک سخنرانی 3 دقیقه ای با ایده ها، بینش و تخیل بسازند. اتمام سخنرانی های منحصر به فرد IU.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ohio Wesleyan University »

آخرین به روز رسانی August 27, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
58,190 USD
هزینه کل در هر سال (2018-2018)؛ هزینه تحصیل: 45،500 دلار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date