توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

فرصت های شغلی در همه جا است، زمانی که برنامه اقتصادی شما در مرکز سرمایه مالی غرب قرار دارد. در اینجا، تجربه دستکاری بخش مهمی از برنامه درسی است.

اندازه کلاس های کوچک، تخصص هیات علمی مختلف و فرصت های شرکت در پروژه های تحقیقاتی و یا کارآموزی اعضای هیات علمی در ناحیه مالی اطمینان حاصل می کند که دانش آموزان ما از هر زاویه اقتصاد را درک می کنند و بعد از فارغ التحصیلی مهارت های زندگی را به دست می آورند.

کارشناسی ارشد اقتصاد

برنامه بنیاد نشان دهنده مبنای اصلی دانش اقتصادی مورد نیاز برای یک رشته اقتصاد است و به منظور فراهم کردن دانش آموزان در معرض دقیق رشته های اصلی ریز اقتصادی، اقتصاد کلان و اقتصاد سنجی قرار می گیرد.

نتایج آموزش برنامه

دانش آموزان:

  • اصطلاحات اقتصادی و روشهای نظری اساسی این رشته را تشخیص و بیان کنید
  • نشان می دهد فرمان از تکنیک های اقتصادی برای تجزیه و تحلیل ساختار وقایع و مشکلات اقتصادی
  • استدلال و نظریه اقتصادی را برای تحلیل پاسخ های سیاست دولتی مهم و تاثیرات آن بر اقتصاد استفاده می کند

عمده در اقتصاد با تمرکز توسعه

در حوزه تمرکز در توسعه، دانش آموزان برای کارهای مختلفی که با آژانس های توسعه بین المللی یا دولت ها در کشورهای در حال توسعه کار می کنند، آمادگی دارند. تاکید منطقه ای در آمریکای لاتین، آسیا یا آفریقا ممکن است دنبال شود. کارآموزی های پژوهشی و کارشناسی با آژانس های توسعه سازماندهی می شود تا دانش آموزان تجربه کار و قرار گرفتن در معرض فرصت های شغلی را فراهم کنند.

نتایج آموزش برنامه

در جریان آموزش، دانش آموزان با نگرانی های اصلی و مسائل مواجه با کشورهای در حال توسعه آشنا می شوند - اهداف، استراتژی های مناسب و فن آوری هایی که به شرایط و نیازهای منحصر به فرد آنها بستگی دارد، چیست؟

Major in Economics با تمرکز اقتصاد مالی

تمرکز در اقتصاد مالی دانش آموزان را فرصتی برای تحلیل بازارهای مالی در زمینه نگرانی های داخلی و بین المللی می دهد. کارآموزی در صورت امکان با بانک ها و سایر شرکت های مالی تنظیم می شود تا دانش آموزان تجربه کار و قرار گرفتن در معرض فرصت های شغلی را به آنها بدهند.

نتایج آموزش برنامه

دانش آموزان:

  • یک درک کامل از ابزار و ورودی های مربوط به ارزیابی دارایی و مدیریت نمونه کارها را نشان می دهد
  • توانایی اعمال اصول و مفاهیم اقتصاد، تجزیه و تحلیل بیانیه مالی و روش های کمی را به مشکلات عملی در ارزیابی دارایی نشان می دهد
  • قدردانی و تسلط بر استراتژی های کاربرد ابزار و ورودی در مدیریت اوراق بهادار سهام، درآمد ثابت و دارایی های مشتق شده را نشان می دهد.
  • درک و قدردانی از مسائل اخلاقی و نظارتی مربوط به ارزش گذاری دارایی و مدیریت نمونه کارها را نشان می دهد

عمده در اقتصاد با تمرکز بر اقتصاد بین المللی

دانش آموزانی که این منطقه را انتخاب می کنند ممکن است به طور گسترده ای در اقتصاد بین المللی متمرکز شوند یا روی یک منطقه خاص مانند منطقه اقیانوس آرام یا آفریقا متمرکز شوند. کارآموزی ممکن است با شرکت های بین المللی گرا یا سازمان های دولتی ترتیب داده شود تا دانش آموزان تجربه کار و قرار گرفتن در معرض فرصت های شغلی را فراهم کنند.

تمرکز بر عدالت اجتماعی

برنامه درسی ما از طریق یک لنز عدالت اجتماعی، اقتصاد را می بیند. از طریق کارآموزی و سمینارها، دانش آموزان مهارت های لازم را برای مقابله با مشکلات واقعی از فقر تا نابرابری جنسیتی تا آلودگی محیط زیست را توسعه می دهند. دانشجویان فارغ التحصیل آماده استفاده از آموزش های اقتصادی خود هستند تا تاثیر مثبتی در جوامع فقیر و کم توسعه یافته در سراسر جهان داشته باشند.

دسترسی به سطح تحصیلات تکمیلی

رشته های اقتصادی فرصت دارند تا دوره های تحصیلات تکمیلی و شرکت در تحقیقات تحصیلات تکمیلی را به اشتراک بگذارند و آنها را به عنوان مدرک کارشناسی ارشد و Ph.D. برنامه ها یا شغل های اقتصادی. بسیاری از دانش آموزان ما در برنامه 4/1 BA / MS USF ثبت نام می کنند، که به آنها اجازه می دهد تا پنج سال تحصیل در لیسانس و کارشناسی ارشد خود را کسب کنند. ما یک مدرک کارشناسی ارشد برنامه توسعه تابستانی تابستانی اقتصاد توسعه بین المللی ، دوره ای فشرده شش هفته ای برای آماده سازی دانشجویان ما برای برنامه کارشناسی ارشد ارائه می دهیم.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of San Francisco »

آخرین به روز رسانی September 7, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

12 Reasons to Love USF