توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مهم در امنیت سایبری؟

دانش آموزان به عنوان یک دانشجو در زمینه امنیت سایبری مهارت ها و تکنیک هایی را می آموزند که آنها را برای موفقیت در حرفه ها یا تحصیلات تکمیلی آماده می کند. امنیت سایبری حفاظت از زیرساخت ها، سیستم ها، دستگاه ها، شبکه ها، اطلاعات و برنامه های کاربردی از حملات، آسیب، از دست دادن یا دسترسی غیر مجاز از طریق فن آوری ها، شیوه ها و تکنیک های مناسب است. این برنامه بر مهارت های علمی عمومی کامپیوتر و مهارت های لازم برای ایجاد، توسعه و گسترش سیستم های مبتنی بر کامپیوتر مبتنی بر تمرکز تمرکز خواهد کرد.

فارغ التحصیلان مهارت و تخصص مربوط به امنیت سایبری را شامل پیشگیری و تشخیص حملات سایبری به زیرساخت های مرتبط با کامپیوتر در یک سازمان خواهند داشت. دانش آموزان درک جامع از سیستم های کامپیوتری از جمله سخت افزار، شبکه، سیستم عامل، اطمینان اطمینان و برنامه ریزی دارند. دانش آموزان همچنین مهارت های مربوط به سیاست امنیتی کامپیوتر و اجرای آن و همچنین درک مربوطه از مهندسی اجتماعی به عنوان وسیله ای برای آسیب پذیری کامپیوتر است.

دانش آموزان برای تجزیه و تحلیل یک مسئله محاسباتی پیچیده و اجرای اصول محاسبات و دیگر رشته های مربوطه برای شناسایی راه حل ها یاد می گیرند و در طراحی، پیاده سازی و ارزیابی سیستم های کامپیوتری در برابر مجموعه ای از الزامات، از جمله نیازهای امنیتی، یاد می گیرند. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که در تیم ها کار کنند، به طور موثر ارتباط برقرار کنند و اصول قانونی و اخلاقی را در قبال قضاوت های آگاهانه در زمینه محاسبات به کار گیرند. فارغ التحصیلان قادر خواهند بود اصول و شیوه های امنیتی را به محیط زیست، سخت افزار، نرم افزار و جنبه های انسانی یک سیستم اعمال نمایند و سیستم ها را با توجه به حفظ عملیات در حضور خطرات و تهدیدات، ارزیابی و ارزیابی نمایند.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان سایبری در تقاضای بالا در تمام بخش های صنعت، از جمله سیستم های رایانه ای، بانکی و مالی، خرده فروشی های آنلاین، بیمارستان ها، حمل و نقل، آزمایشگاه های علمی و پزشکی، تولید، دانشگاه ها، هوا فضا، تولید و شرکت های دارویی، تقاضای زیادی دارند. هر شرکتی که از کامپیوتر استفاده می کند، در معرض حملات سایبری قرار دارد. رشد کار 18 درصد توسط وزارت کار ایالات متحده پیش بینی شده است و مجله فوربز در آینده نزدیک بیش از یک میلیون فرصت شغلی در امنیت سایبری را پیش بینی می کند. انتظار می رود که بازار سایبر امنیت از 75 بیلیون دلار در سال 2015 به 170 بیلیون دلار در سال 2020 افزایش یابد. در پنج سال گذشته 75 درصد کارهای مربوط به امنیت سایبری افزایش یافته است.

تجربه یادگیری مبتنی بر حرفه

دانشکده علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی سالانه یک تیم مشورتی حرفه ای را تشکیل می دهد که شامل بیش از 40 متخصص از صنایع مختلف برای بررسی برنامه های آموزشی علوم کامپیوتر شمال غربی است. حرفه ای ها در مورد تکنولوژی جدید به روز می شوند و برنامه های آموزشی در شمال غربی را تضمین می کنند.

MINK WIC (میسوری، آیووا، نبراسکا، کانزاس زنان در رایانه) در سال 2011 تاسیس شده است و زنان را قادر می سازد تا نقش خود را در زمینه های محاسبات و فن آوری مورد بحث قرار دهند و تجارب و استراتژی های موفقیت را به اشتراک بگذارند. در سال های اخیر، بیش از 240 دانشجوی، مدرس و حرفه ای از منطقه برای جذب علاقه مندان به علم کامپیوتر و تکنولوژی گرد آمدند.

سازمان های دانشجویی

انجمن ماشین حساب کامپیوتری منافع را در رایانه ها و برنامه های کاربردی و همچنین ارائه وسیله ای برای ارتباط با افراد مورد علاقه در رایانه ها می کند.

انجمن ماشین آلات محاسباتی - زنان (ACM-W) از زنان در محاسبات اطلاع می دهد و از آنها حمایت می کند و با جامعه دانشمندان کامپیوتر، مدرسان، کارفرمایان و سیاست گذاران به منظور بهبود محیط های کاری و یادگیری برای زنان کار می کند.

کارآموزی

گرچه کارآموزی در فن آوری کسب و کار مورد نیاز نیست، آنها بسیار تشویق می شوند تا تجربه عملی در جهان واقعی را به دست آورند.

تحصیل خارج از کشور

مطالعه در خارج از کشور فرصتی برای دانش آموزان است تا تجربیات بین المللی را برای توسعه تحصیلی خود بکار گیرند. اعضای هیات علمی برنامه های تحصیلی کوتاه مدت را فراهم می کنند که دانش آموزان را قبل و بعد، و بعد از آن آماده می کنند. دو نوع برنامه تحصیل در خارج از کشور وجود دارد: تحصیلات دانشگاهی و تحصیل در خارج از کشور.

برنامه سنتی ممکن است برنامه ترم، تابستان یا سالی باشد و توسط موسسات شریک بین المللی شمال غربی آموزش داده شود.

تفاوت شمال غربی

در سال 1905 تاسیس شده است، شمال غربی یک دانشگاه سنتی با بیش از 7200 دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل است. ماریویل واقع در وسط همه جا ، دو ساعت از اوماخا، نبراسکا و کانزاس سیتی، میسوری و
2 ساعت و نیم از دس Moines، آیوا.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Northwest Missouri State University »

آخرین به روز رسانی August 21, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
25,803 USD
Deadline
جولای 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
درخواست اطلاعات
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
End Date
دسامبر 15, 2023
آخرین مهلت تقاضا
جولای 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
Start Date
ژانویه 2020
End Date
می 15, 2023
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
جولای 1, 2019
International students cannot start courses during Summer term—no summer intake.
End Date
دسامبر 15, 2023

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
می 15, 2023