برنامه کارشناسی در مؤسسه تحلیلی شما را برای حرفه ای چالش انگیز در دنیای بین المللی مالی آماده می کند. با ارائه یک پایه محکم در ریاضیات شما، در میان چیزهای دیگر، یادگیری انجام تجزیه و تحلیل کمی از بازارهای مالی و مدیریت اوراق بهادار مالی است.

برنامه

برنامه بین المللی در امور تحلیلی به شما یک پایه جامد در ریاضیات / ریاضیات کاربردی، اقتصاد و علاوه بر دانش در مدیریت کسب و کار را می دهد. برای آماده سازی شما برای حرفه ای در صنعت مالی، نرم افزار مالی پیشرفته و زبان های برنامه نویسی در فرایند تدریس استفاده می شود. تمرکز این برنامه بر روی استفاده از ابزارهای پیشرفته ریاضی برای حل مشکلات زندگی است.

ورود معلمان از صنعت مالی یکی از ویژگی های مهم برنامه است.

حسابداری تحلیلی بین المللی گرا است و به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. این دانشجویان بین المللی و سوئدی را جذب می کند.

اشتغال و چشم انداز آینده

در صنعت مالی مدرن، تقاضای زیادی برای ریاضیدانان با دانش مالی و اقتصاد وجود دارد. برنامه مالی تحلیلی برای پاسخگویی به این تقاضا طراحی شده است. به عنوان یک فارغ التحصیل از این برنامه، شما باید شرایط رقابتی برای کسب جایگاه جذاب در یک بانک، در سرمایه گذاری و صنایع بیمه، در دولت یا موسسه مالی داشته باشید.

اگر تحصیلات خود را با مدرک لیسانس ریاضیات / ریاضیات کاربردی کامل کنید، می توانید موقعیتی را در کسب و کار، کار با فناوری اطلاعات و دیگر زمینه های مهندسی کسب کنید.

شما همچنین می توانید فرصت ادامه تحصیل خود را با در نظر گرفتن برنامه دو ساله کارشناسی در مهندسی مالی یا برنامه دو ساله ریاضیات مهندسی در Mälardalen University یا در یک موسسه عالی دیگر یا دانشگاه در هر جای دنیا داشته باشید.

شهریه

برای دانش آموزان خارج از اتحادیه اروپا / EEA

هزینه اول ترم: 57500 SEK

هزینه کل برنامه: 345000 SEK

شرایط ورودی خاص

مطالعات در ریاضیات پیشرفته 3 ساله از دبیرستان با مشخصات علمی و یک نتیجه آزمون TOEFL حداقل نمره 575 با نمره TWE حداقل 4،5 (PBT) یا 90 با نمره TWE حداقل 20 (iBT ) / نتیجه آزمون IELTS با نمره باند کلی حداقل 6،5 و نمره باند کمتر از 5،5 است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Mälardalen University »

آخرین به روز رسانی November 25, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
345,000 SEK
برای دانش آموزان خارج از اتحادیه اروپا / EAA
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019