مالیه سنگ بنای سیستم سازمانی است و برای سلامتی اقتصادی بنگاه های تجاری و سازمان های غیر انتفاعی مهم است. این زمینه پویایی است که با تغییر مداوم در واکنش به تغییرات در شرایط اقتصادی که مطالعات مالی را تحریک و چالش برانگیز می گذارند طبقه بندی می شود. با این حال، استادان ما به شما کمک خواهند کرد تا یاد بگیرند که برای تجزیه و تحلیل، تجزیه و تحلیل و تفسیر صورتهای مالی، یادگیری سرمایه گذاری در دارایی های مالی و یادگیری برای ایجاد و ارزیابی برنامه هایی برای دستیابی به موفقیت مالی بلند مدت کمک کنید. Manhattanville College نیز به راحتی در نزدیکی بسیاری از موسسات مالی و شرکت های بزرگ واقع در نیویورک قرار دارد، اما در وستچستر کانتی، نیویورک و فیلیپلی کانتی کانتیکت، که به شما پس از فارغ التحصیلی فرصت های زیادی برای کارآموزی و مشاغل فراهم می کند. دانشجویان مالی اخیر، بین الملل و در حال حاضر برای مشاوران مالی لینکلن، مورگان استنلی، MasterCard Worldwide و بسیاری دیگر از شرکت های مشهور در صنعت کار می کنند.


بررسی اجمالی/>

ماموریت مالی در منهتنوان، شامل دوره های اقتصاد، حسابداری، امور مالی و روش های کمی است که شما را برای طیف گسترده ای از مسیرهای شغلی شامل حسابداران، حسابرسان و موسسات غیرانتفاعی آماده می کند.

در هنگام مطالعه امور مالی در منهتنویل، شما باید سمینار ارشد را در پاییز سال گذشته خود بگذارید، جایی که شما باید در مورد یافته های تحقیق و یافته های خود در پایان نامه بحث کنید. شما همچنین فرصتی برای انجام کارآموزی در امور مالی برای کمک به نیازهای اصلی خواهید داشت.

وزارت اقتصاد، مالیه و مدیریت یک مؤسسه بزرگ و کوچک در امور مالی و همچنین یک برنامه گواهی برای دانش آموزان غیر مکتب ارائه می دهد.

Manhattanville College همچنین دارای موسسه آزادی اقتصادی است که هر دو بحث و گفت و گو محبوب و علمی مربوط به مسائل مربوط به آزادی اقتصادی را تجزیه و تحلیل می کند.


مالی، لیسانس هنر و یا لیسانس علوم مورد نیاز عمده/>

یک مدرک مالی نیاز به 14 دوره، 12 مورد و دو مورد.


دوره های مورد نیاز/>

ACC 1002 اصول حسابداری I

ACC 1002، ACC 1008، FIN 2002، FIN 3015، FIN 3017، FIN 3010: به عنوان هنر لیبرال محسوب نمی شود.


دوره های انتخابی/>

ECO 2005

FIN 2004، FIN 2016، FIN 2026: به عنوان هنر لیبرال محسوب نمی شود.

نکته: دانش آموزان می توانند یک بخش مربوط به دو بخش را انتخاب کنند. کسانی که این گزینه را انتخاب می کنند مجاز به کمبود در یک موضوع مربوط به بخش نیستند. دانشجویانی که دارای یکی از بخش های مربوط به بخش هستند، مجاز به یک بخش مرتبط با بخش هستند. دانش آموزان دیگر در بیشتر دو گروه زیر وابسته هستند. لطفا جزئیات مربوط به شمارش دوگانه را بخوانید.


توجه: دوره های با کد FIN هنرهای لیبرال نیستند. همانطور که با تمام دوره های غیر لیبرال در کالج، با ستاره های دو بعد از عنوان دوره نشان داده شده است./>

دانش آموزانی که در رشته امور مالی مشغول به تحصیل هستند، با دقت برنامه ریزی شده اند تا اطمینان حاصل شود که 60 ساعت اعتباری برای دوره های کارشناسی لیبرال که برای مدرک لیسانس یا 90 ساعت اعتباری برای دوره های کارشناسی ارشد لیبرال مورد نیاز است.


الزامات/>

اطلاعات موجود در مورد نیازهای برنامه تحصیلی را می توان در کاتالوگ های رسمی کالج یافت.


درجه/>

اقتصاد، امور مالی


ایده های شغلی/>

بانکدار، تحلیلگر بودجه، تحلیلگر اعتباری، تحلیلگر مالی، مدیر مالی، مشاوران مالی شخصی، اوراق بهادار، کالاها و نمایندگی های فروش خدمات مالی.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Manhattanville College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
ژانویه 2020
اوت 2020
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
18,230 USD
$ 18،230 هزینه تحصیل در تمام مدرسه در هر ترم.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2020
آخرین مهلت تقاضا

ژانویه 2020

اوت 2020

Why Manhattanville?

A Day in the Life of a Valiant: Tanner Hicks