محل سکونت باستان شناسی در آناتولی، روستای تاریخی که فرهنگ های به اصطلاح شرقی و غربی را متصل می کند، فرصتی منحصر به فرد برای مطالعه عمیق ظهور، گلدهی و تبدیل جوامع پیش از تاریخ، کلاسیک و قرون وسطایی ارائه می دهد. ترکیه مدرن دارای بقایای شگفت انگیزی از 10،000 سال گذشته از تاریخ بشر است، یک میراث فرهنگی بی نظیر در غنای آن است. با استفاده از استادان چند ملیتی و فعالیت های علمی گسترده، این گروه از طریق رویکرد چند رشته ای، با استفاده از باستان شناسی سنتی با مشارکت های تحلیلی علوم طبیعی، این میراث را بررسی می کند.

چرا در Bilkent University

Bilkent University برای ایجاد محیطی برای یادگیری و رشد فکری در زمینه علوم، فن آوری، علوم انسانی و هنر تاسیس شد.

Bilkent ارائه می دهد محیط یادگیری تحریک کننده و فضای اجتماعی رنگارنگ. محوطه دانشگاهی آن، مبنای راحتی برای تحصیلات دانشگاهی و مشارکت تحصیلی اضافی را فراهم می کند، در حالیکه مزایای نزدیکی به کلان شهر پر رونق دارد. دانش آموزان می توانند از طریق سیستم شاتل رایگان به محوطه دانشگاه بروند.

Bilkent University اخیرا در رتبه بندی دانشگاه آسیا رتبه بندی شده است. براساس شاخص های استناد ISI، Bilkent همچنان در ترکیه در تعداد مقالات منتشر شده در هر عضو هیئت علمی و رتبه های بالای بین المللی قرار دارد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 21 برنامه دیگر ارائه شده توسط Bilkent University »

آخرین به روز رسانی October 22, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
14,500 USD
در سال.
Deadline
جولای 19, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
می 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
جولای 19, 2019

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
جولای 19, 2019
End Date
می 31, 2023