لیسانس در تاریخ: تاریخ و مطالعات بین المللی

Vrije Universiteit Amsterdam

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در تاریخ: تاریخ و مطالعات بین المللی

Vrije Universiteit Amsterdam

چرا تاریخچه و مطالعات بین المللی مطالعه می شود؟

این برنامه تاریخچه: تاریخ و مطالعات بین المللی فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان می دهد که می خواهند بدانند که چگونه جوامع انسانی در طول تاریخ از زمان باستان تا زمان حاضر در ارتباط بوده اند. ارتباطات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را از منظر بین المللی و جهانی کشف می کنید. معلمان شما متخصص هستند در طیف وسیعی از مناطق جغرافیایی و هدایت شدید در مطالعه خود را.

جوامع چگونه در طول تاریخ متصل شده اند؟

تاریخچه: تاریخچه و مطالعات بین المللی در Vrije Universiteit Amsterdam یک برنامه منحصر به فرد است که متشکل از رویکردهای تاریخ و علوم اجتماعی برای درک اینکه چگونه جوامع در طول تاریخ متصل شده اند. این برنامه ترکیبی از دوره های تاریخی، واحدهای مدرن زبان و مهارت های تحقیقاتی را از زمینه های تاریخ جهانی و روابط بین الملل ارائه می دهد. این آموزش توسط یک کارمند بسیار متعهد، متعهد به تدریس تعالی و تجربه یادگیری دانش آموزان خود است.

یادگیری ریشه های تاریخی جامعه جهانی

دموکراسی چگونه دموکراسی تبدیل به یک استاندارد جهانی شد، در حالی که انواع دیگر دولت ها «انحرافات» هستند؟ چگونه تقسیم بندی بر رابطه بین اروپا و آسیا تأثیر می گذارد؟ منشاء تاریخی نابرابری جهانی و تغییرات اقلیمی چیست؟ تاریخ و مطالعات بین المللی یک انتخاب عالی برای دانش آموزانی است که علاقمند به یادگیری در مورد منشاء تاریخی جامعه جهانی ما از دیدگاه بین رشته ای هستند.

انواع مختلفی از دوره ها

دوره ها در مورد تاریخ اروپا و جهان از دوران قرون وسطی تا کنون بحث می کنند. دانش آموزان نیز انتخابی را انتخاب می کنند، در سراسر تم های مختلف از جمله سیاست سازمان یافته است

الزامات خاص

برای پذیرش، کاندیداها باید دیپلم مدرسه دولتی پیش دانشگاهی (VWO) یا دیپلم مقدماتی تحصیلی مشابه (مانند Abitur آلمانی یا دیپلم IB) داشته باشند. لطفا قبل از مهلت مه 1 مه حداکثر اسناد لازم را وارد کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی November 7, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,083
برای دانشجویان EEA. € 8.700 برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / غیر EEA.
Locations
هلند - Amsterdam, North Holland
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
هلند - Amsterdam, North Holland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات