چرا تاریخچه و مطالعات بین المللی مطالعه می شود؟

این برنامه تاریخچه: تاریخ و مطالعات بین المللی فرصتی منحصر به فرد برای دانشجویان می دهد که می خواهند بدانند که چگونه جوامع انسانی در طول تاریخ از زمان باستان تا زمان حاضر در ارتباط بوده اند. ارتباطات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را از منظر بین المللی و جهانی کشف می کنید. معلمان شما متخصص هستند در طیف وسیعی از مناطق جغرافیایی و هدایت شدید در مطالعه خود را.

جوامع چگونه در طول تاریخ متصل شده اند؟

تاریخچه: تاریخچه و مطالعات بین المللی در Vrije Universiteit Amsterdam یک برنامه منحصر به فرد است که متشکل از رویکردهای تاریخ و علوم اجتماعی برای درک اینکه چگونه جوامع در طول تاریخ متصل شده اند. این برنامه ترکیبی از دوره های تاریخی، واحدهای مدرن زبان و مهارت های تحقیقاتی را از زمینه های تاریخ جهانی و روابط بین الملل ارائه می دهد. این آموزش توسط یک کارمند بسیار متعهد، متعهد به تدریس تعالی و تجربه یادگیری دانش آموزان خود است.

یادگیری ریشه های تاریخی جامعه جهانی

دموکراسی چگونه دموکراسی تبدیل به یک استاندارد جهانی شد، در حالی که انواع دیگر دولت ها «انحرافات» هستند؟ چگونه تقسیم بندی بر رابطه بین اروپا و آسیا تأثیر می گذارد؟ منشاء تاریخی نابرابری جهانی و تغییرات اقلیمی چیست؟ تاریخ و مطالعات بین المللی یک انتخاب عالی برای دانش آموزانی است که علاقمند به یادگیری در مورد منشاء تاریخی جامعه جهانی ما از دیدگاه بین رشته ای هستند.

انواع مختلفی از دوره ها

دوره ها در مورد تاریخ اروپا و جهان از دوران قرون وسطی تا کنون بحث می کنند. دانش آموزان نیز انتخابی را انتخاب می کنند، در سراسر تم های مختلف از جمله سیاست سازمان یافته است

الزامات خاص

برای پذیرش، کاندیداها باید دیپلم مدرسه دولتی پیش دانشگاهی (VWO) یا دیپلم مقدماتی تحصیلی مشابه (مانند Abitur آلمانی یا دیپلم IB) داشته باشند. لطفا قبل از مهلت مه 1 مه حداکثر اسناد لازم را وارد کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Vrije Universiteit Amsterdam »

آخرین به روز رسانی November 7, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,083
برای دانشجویان EEA. € 8.700 برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / غیر EEA.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ