داده ها مواد اولیه اولیه قرن بیست و یکم هستند. صنعت، دولت و سازمان های غیردولتی اکنون می توانند درمورد تاریخچه ما بیشتر درباره ما اطلاعات بیشتری بدست آورند: آنچه که ما می گیریم، آنچه ما می خوانیم، چه کاری انجام می دهیم. اما برای پاسخ دادن به سوال بزرگ، ابتدا تمام داده ها باید به اطلاعات متصل شوند. این همه معنی آن چیست ؟

پیشرفت در تکنولوژی کامپیوتر موجب انفجار در دستیابی و ذخیره داده های وسیع از هر پیاده روی زندگی می شود. این تغییر ناگهانی نیاز به فارغ التحصیلان ریاضی و محاسباتی را دارد که می توانند این داده ها را تجزیه و تحلیل کنند و بر اساس آن تحقیقات توصیه کنند.

برنامه تجزیه و تحلیل داده ها در Assumption College (ارائه شده به عنوان یک بزرگ و کوچک) به شما کمک خواهد کرد که شما را درک کنید که ما چه جایی و چه جایی می رویم و چگونه بهترین استفاده از آن دانش - با ارائه شما را با تحقیقات، برنامه نویسی و مهارت های تجزیه و تحلیل بحرانی شما نیاز دارید هنگامی که تحلیل داده ها را در Assumption مطالعه می کنید، یاد خواهید گرفت که چگونه اطلاعات جمع آوری، پردازش و ارزیابی، و آنچه در بقیه جهان به آن ها اهمیت می دهید.

این اصلی دانش آموزان را با دانش و مهارت هایی که به عنوان تحلیلگر داده ها در زمینه های مختلف از جمله بهداشت عمومی، توسعه محصول، تحقیقات علمی، بازاریابی و علوم اعصاب ارائه می شود، فراهم می کند. همچنین دانش پایه برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در علوم داده را دارند، فراهم می کند.

یک فرد در تجزیه و تحلیل داده ها به خوبی با تعدادی از رشته ها همراه است و کمک می کند تا دانش آموزان را برای حرفه های بازاریابی، علوم کامپیوتر، اقتصاد و یا زمینه های دیگر آماده کند. از طریق ادغام تعدادی از رشته ها و یک مبحث هنر لیبرال که به شما در مورد نحوه محاسبه و ارزیابی سناریو های پیچیده یاد می دهد، جزئی تجزیه و تحلیل داده کمک خواهد کرد که شما یک جهان پیچیده را حس کنید.

چرا تجزیه و تحلیل داده ها را در فرض فرض کنید؟

  • به دست آوردن درک مفاهیم کلیدی مانند مدیریت پایگاه داده، جبر خطی و روش های ماتریس.
  • پایه گذاری در زمینه هایی نظیر برنامه نویسی و حسابداری قانونی ایجاد کنید.
  • بررسی تئوری ها و روش های پایه ای که تحلیل داده ها را شکل می دهند مطالعه کنید.
  • یاد بگیرید چگونگی پردازش و استخراج اطلاعات از مجموعه داده های بزرگ.
  • مهارت های تحلیلی و خلاقیت را به ارمغان بیاورید که به شما کمک می کند داده ها را ارزیابی کرده و آن را به زندگی واقعی اعمال کنید.
  • تعیین نحوه ارزیابی روند و نحوه استفاده از این روند برای پیش بینی عمل آینده.
  • کاربرد برنامه های گسترده علوم علمی و نحوه استفاده از آن در زمینه های مختلف مهم را کشف کنید.

الزامات درجه

دانش آموزانی که در تجزیه و تحلیل داده ها بزرگ هستند باید مجموع 15 (15) دوره های مورد نیاز را شامل پنج دوره در ریاضیات، شش در علوم کامپیوتر، دو در آمار و دو دوره انتخابی عمده.

کارآموزی

دانش آموزان به شدت تشویق می شوند که در برنامه کارآموزی کالج شرکت کنند و یک ترم تحصیلی کسب کنند
تجربه. دو نوع کارآموزی وجود دارد: دانش آموزان می توانند با مشارکت با یک مشاور دانشگاهی و محل کارآموزی، یا کارآموزی حرفه ای را تجربه کنند، که تجربه ارزشمندی را ارائه می دهد اما اعتبار علمی را ارائه نمی دهد. هر دو نوع تجربیات تجارب دانش آموزان را برای تجربیات مورد نیاز برای ارتقای تجربیات آموزشی خود و آماده شدن آنها برای موفقیت های تحصیلات تکمیلی فراهم می کنند.

مدارس تحصیلات تکمیلی و شغلی

دانش آموزان ریاضیات و علوم کامپیوتر در رشته های علوم انسانی یا تحصیلات تکمیلی در ریاضیات و علوم کامپیوتر و یا به طور مستقیم به حرفه ای در زمینه های کسب و کار، ارتباطات، آموزش، امور مالی، مراقبت های بهداشتی و فن آوری اطلاعات وارد می شوند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Assumption College »

آخرین به روز رسانی September 18, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019