لیسانس در تجزیه و تحلیل کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

به روزرسانی مهلت برنامه

  • دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA: 1 مه (مهلت اصلی 1 آوریل به دلیل COVID-19 تمدید شده است)
  • دانشجویان و دانشجویان اتحادیه اروپا و EEA که نیازی به ویزای تحصیلی و اجازه اقامت از طریق VU Amsterdam * ندارند: * 1 ژوئن (مهلت اصلی 1 مه به دلیل COVID-19 تمدید شده است)

داده های واقعی ، راه حل های واقعی
در دنیای امروز محور داده ها ، سازمان ها برای اطمینان از تصمیم گیری صحیح به قضاوت متخصص و تحلیل دقیق نیاز دارند. تجزیه و تحلیل کسب و کار شما را قادر می سازد تا از قدرت علم داده ، داده های بزرگ ، آمار و یادگیری ماشین برای بهینه سازی نتایج و دستیابی به اهداف استراتژیک استفاده کنید.

توانایی شما برای ترکیب بینش از ریاضیات، علوم رایانه و اقتصاد با مهارت های کمی و کمیت و مهارت ارتباطی، شما را به موفقیت هر یک از سازمان ها تبدیل خواهد کرد. اتصالاتی که ایجاد می کنید و راه حل هایی که ایجاد می کنید به شما امکان می دهد تا بیشتر از دارایی های داده در دنیای کسب و کار و فراتر از آن استفاده کنید.

با استفاده از این تخصص ضروری در نوک انگشتان شما یک اموال گرم برای کارفرمایان احتمالی خواهید بود. برنامه کارشناسی در Business Analytics را دروازه ورود به حرفه حرفه ای فارغ التحصیلان بین المللی خود قرار دهید.

چرا مطالعه تجزیه و تحلیل تجارت؟
در دنیایی که داده های در دسترس برای مشاغل بصورت تصاعدی در حال رشد است و استراتژی های شرکت ها پیچیده تر می شوند ، Business Analytics کلید اصلی را دارد. این موضوع جذاب ، تقاضای عظیمی برای راه حلهای داده محور و از نظر ریاضیاتی سالم را برآورده می کند.

آنچه شما یاد خواهید گرفت
Business Analytics همه چیز در مورد تبدیل داده های بزرگ ، علوم داده و یادگیری ماشین به تصمیم گیری هوشمند است. شما یاد خواهید گرفت:

  • چگونگی جمع کردن، پاک کردن و دستکاری مجموعه داده های بزرگ
  • چگونگی تجزیه و تحلیل این داده ها با استفاده از آمار و تکنیک های داده کاوی
  • چگونگی استفاده از یافته های خود برای پیش بینی آینده و تصمیم گیری مطلوب

این برنامه ترکیبی منحصر به فرد از ریاضیات، علوم رایانه و مدیریت کسب و کار ارائه می دهد. علاوه بر چالش برانگیزی شما به صورت علمی و ارائه پایه ای نظری قوی، تاکید زیادی بر توسعه مهارت های عملی، همکاری و ارتباطی شما وجود دارد.

یک برنامه گسترده و غنی
تجزیه و تحلیل تجارت فراتر از تمرکز بر مدل سازی ، بهینه سازی و آمار نظری است. این یک تجربه یادگیری گسترده و غنی را به شما ارائه می دهد. شما روش های تجزیه و تحلیل آماری و پیش بینی را اعمال خواهید کرد ، و مشکلاتی که در یک سازمان و عملی که باید انجام شود را نشان می دهد. این باعث می شود همه کاره با مهارت های مختلفی وجود داشته باشد و شما را برای هر سازمانی که چشم اندازهای خود را بر آینده تعیین کند ضروری سازد.

ریاضیات: بخشی از بسته بندی
لازم نیست یک نبوغ ریاضی باشید تا بتوانید در دنیای Business Analytics پیشرفت کنید. به گفته این ، ریاضیات بخش مهمی از برنامه است و شما به مهارت و علاقه به ریاضیات نیاز دارید تا زمینه کمی و تحلیلی قوی را برای موفقیت به عنوان یک تحلیلگر کسب و کار به دست آورید.

آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... اطلاعات بیشتر

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. اطلاعات محدود