داده های واقعی، راه حل های واقعی

در دنیای داده شده امروز، سازمانها به داوری متخصص و تجزیه و تحلیل دقیق نیاز دارند تا اطمینان حاصل کنند که تصمیمات درست را می گیرند. تجزیه و تحلیل کسب و کار شما را قادر به استفاده از قدرت علوم داده ها، داده های بزرگ، آمار و یادگیری ماشین برای بهینه سازی نتایج و دستیابی به اهداف استراتژیک است.

توانایی شما برای ترکیب بینش از ریاضیات، علوم رایانه و اقتصاد با مهارت های کمی و کمیت و مهارت ارتباطی، شما را به موفقیت هر یک از سازمان ها تبدیل خواهد کرد. اتصالاتی که ایجاد می کنید و راه حل هایی که ایجاد می کنید به شما امکان می دهد تا بیشتر از دارایی های داده در دنیای کسب و کار و فراتر از آن استفاده کنید.

با استفاده از این تخصص ضروری در نوک انگشتان شما یک اموال گرم برای کارفرمایان احتمالی خواهید بود. برنامه کارشناسی در Business Analytics را دروازه ورود به حرفه حرفه ای فارغ التحصیلان بین المللی خود قرار دهید.

چرا تجزیه و تحلیل کسب و کار را مطالعه کنید؟

در دنیایی که داده های موجود برای کسب و کار در حال رشد است در حال رشد و استراتژی های شرکت های بزرگ در حال رشد است پیچیده، تجزیه و تحلیل کسب و کار نگه کلید. این موضوع شگفت انگیز تقاضای فراوانی برای راه حل های اطلاعاتی ریاضی و ریاضی مطرح می کند.

آنچه شما یاد خواهید گرفت
تجزیه و تحلیل کسب و کار همه چیز در مورد تبدیل داده های بزرگ، علم داده ها و آموزش ماشین به تصمیم های هوشمند است. شما یاد خواهید گرفت

  • چگونگی جمع کردن، پاک کردن و دستکاری مجموعه داده های بزرگ
  • چگونگی تجزیه و تحلیل این داده ها با استفاده از آمار و تکنیک های داده کاوی
  • چگونگی استفاده از یافته های خود برای پیش بینی آینده و تصمیم گیری مطلوب

این برنامه ترکیبی منحصر به فرد از ریاضیات، علوم رایانه و مدیریت کسب و کار ارائه می دهد. علاوه بر چالش برانگیزی شما به صورت علمی و ارائه پایه ای نظری قوی، تاکید زیادی بر توسعه مهارت های عملی، همکاری و ارتباطی شما وجود دارد.

یک برنامه گسترده تر و غنی تر
تجزیه و تحلیل کسب و کار فراتر از تمرکز بر مدل سازی، بهینه سازی و آمار نظری است که نمونه ای از برنامه های اقتصادسنجی است. این به شما یک تجربه یادگیری گسترده تر و غنی تر ارائه می دهد. شما تجزیه و تحلیل آماری و روش های پیش بینی را به کار می بندید، مشکلی را که در یک سازمان رخ می دهد و اقداماتی که باید انجام شود مشخص کنید. این باعث می شود شما یک کلاه همه کاره با یک مهارت است که شما را برای هر سازمان ای که اهداف خود را در آینده تنظیم می کند ضروری می سازد.

ریاضی: بخشی از بسته
شما لازم نیست که یک نابغه ریاضی باشد که بتواند در جهان تجزیه و تحلیل کسب و کار رشد کند. به این معنا، ریاضیات بخش مهمی از برنامه است و شما نیاز به توانایی و علاقه به ریاضیات دارید تا زمینه های کمی و تحلیلی قوی خود را که نیاز دارید تا به عنوان یک تحلیلگر کسب و کار موفق شوید. برای مطالعه دقیق در مورد آنچه شما در حال تحصیل هستید، نگاهی به برنامه سال می اندازید.

شرایط پذیرش

این که آیا شما در واقع یک محل در برنامه ما ارائه خواهد شد نیز به شما بستگی دارد:

  • یک دیپلم معادل یک دیپلم VWO هلندی
  • اثبات مهارت کافی در ریاضیات؛
  • اثبات مهارت کافی در زبان انگلیسی.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Vrije Universiteit Amsterdam »

آخرین به روز رسانی نوامبر 7, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
برای دانشجویان EEA. 12.200 € برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / غیر EEA.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ