Read the Official Description

شور و شوق خود را برای خارج از منزل و گردشگری با حرفه ای. پیوستن به فرهنگ با یک چشم انداز برای تغییر زندگی مردم.

دانشکده: آموزش ورزش
زبان: انگلیسی یا لیتوانیایی
اعتبارات: 180 اعتبار (ECTS)
شروع می شود: اول سپتامبر
نوع مطالعه: تمام وقت (3 سال)؛ پاره وقت (4 سال)
مدت زمان: 3 سال؛ 4 سال
هزینه اتهام سالانه: 1،269 EUR؛ 2000 یورو
پیش نیازها: دیپلم (گواهی) در آموزش متوسطه
واجد شرایط بودن: لیسانس مدیریت کسب و کار

اهداف

توسعه مدرک دانشگاهی و مدیران تفریحی و گردشگری فعال اجتماعی که بتوانند در کسب و کار، سازمان های دولتی و دولتی، و سازماندهی و توسعه کسب و کار خود، بر اساس دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی بین المللی و بین رشته ای، کار کنند.

روش های تحقیق

تدریس و یادگیری دانشجویی گام به گام به صورت فردی یا گروهی: مطالعه موردی، کار گروهی، سخنرانی سنتی، کار با مدل های شبیه سازی، بحث، پروژه های تیمی، بحث، ارزیابی متخصص، مشاوره فردی، وظیفه بازیابی اطلاعات، کارگاه های خلاقانه، سخنرانی های ارائه شده توسط بازدید از سخنرانان (تمرینکنندگان)، بررسی ادبیات، ارائه گزارش ادبیات، یادگیری تعاونی، تجزیه و تحلیل مقاله علمی، وظایف عملی، تمرین، یادگیری مبتنی بر مشکل، جلسات حل مسئله، طراحی (تهیه و تجسم)، سازمان رویداد رویداد، سمینار ، تمرینات، بازی های نقش، بازتاب در عملکرد.

روش های ارزیابی

طرح (پروژه) (تهیه فیلم)، پروژه گروه (تیم)، کار گروهی، کار فردی، پروژه فردی، ارزیابی همکار، تجزیه و تحلیل مقاله علمی (متن)، بررسی، گزارش، نمونه موردی، نمونه کارها، امتحان، مقاله، ، تحویل ارائه، گزارش عملکرد، گزارش، ارزیابی مهارت های عملی، تمرین، وظیفه حل مسئله، تجزیه و تحلیل تئوری و عملی پروژه ها و حوادث، انعکاس، خود ارزیابی، سمینار، معاینه موقت، آزمون، بازتاب عملکرد، گزارش کلامی نشان داده شده .

مدولا

تمام ماژول های برنامه های تفریحی ورزشی و گردشگری در عرض شش ترم توزیع می شود:

ترم مقدماتی معرفی ارتباطات و برنامه ریزی حرفه ای، زمینه های تفریحی و گردشگری برای درک تفریح ​​و گردشگری در جامعه مدرن.

نیمسال دوم. دانش آموزان دانش سیستم های مدیریتی، مالی، و اقتصاد، زمینه های علم ورزشی را بدست خواهند آورد.

ترم سوم دانش آموزان در مورد بازاریابی گردشگری و گردشگری، مدل سازی و تجزیه و تحلیل کسب و کار و فرایندهای سازمان خدمات گردشگری یاد می گیرند.

ترم چهارم دانش آموزان روش تحقیق، خدمات تفریحی در فضای باز و در فضای باز، نوآوری و مدیریت پروژه را به دست خواهند آورد.

ترم پنجم دانش آموزان دانش ورزش و رویدادهای اوقات فراغت و زیرساخت را مدنظر دارند. دانش آموزان کارآموزی خود را خواهند داشت و می توانند مکان هایی برای کارآموزی در خارج از کشور انتخاب کنند.

ترم ششم تهیه پایان نامه کارشناسی

COMPETENCES

دانش آموزان از طریق یک برنامه آموزشی منحصر به فرد که شامل مطالعه کلاس درس، سفرهای مربوطه و تجربه تمرین است، مهارت ها، دانش و نگرش هایی را که برای مشارکت در صنعت تفریحی و گردشگری هیجان انگیز و چالش برانگیز ضروری است، به دست خواهند آورد.

شایستگی های برنامه: مدیریت رهبری و مدیریت، ارتباطات و ادغام اجتماعی، دانش و مدیریت همه جانبه ایده ها، سازمان های تفریحی و گردشگری، مدیریت و مدیریت تفریحی و گردشگری و مدیریت فرایندها، تظاهرات ظرفیت کارآفرینی در بخش تفریحی و گردشگری، برنامه ریزی و اجرای رویدادها و پروژه ها، فعالیت های حرفه ای و عملکرد تحقیقاتی.

فرصت های شغلی

پس از اتمام برنامه مطالعه بازنشستگی ورزشی و گردشگری، فارغ التحصیلان قادر خواهند بود: برای ایجاد و توسعه کسب و کار خود، رهبری و یا کار در سایر کارهای مدیریتی، برای تبدیل شدن به خدمات ارائه دهنده خدمات تفریحی و گردشگری در کشور و خارج از کشور.

برای ما چه می خواهیم؟

ما به دنبال افرادی مانند شما هستیم که علاقمند به تفریح ​​و گردشگری در فضای باز هستند. چه کسی حل کننده مشکلات خلاق و مشتاق است که حس شوخ طبعی و نگرش مثبت دارند؛ و کسانی که تمایل به کار با دیگران دارند.

Program taught in:
انگلیسی
لیتوانیایی
Last updated February 27, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 4 
Part-time
Full-time
Price
1,269 EUR
هزینه تحصیلی سالانه برای دانشجویان اتحادیه اروپا. دانشجویان غیر اتحادیه اروپا: 2000 یورو
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date

Sport Recreation and Tourism