Read the Official Description

لیسانس در رسانه های جدید

خوش آمدید به Kadir Has University ، گروه رسانه های جدید

ما در حال آموزش نسل جدیدی از متخصصان ارتباطات هستیم.

رسانه های جدید به عنوان سیستم عامل های در حال ظهور و توسعه (مانند اینترنت، تلفن همراه، وب سایت های مبتنی بر شبکه، وب سایت های خبری، موتورهای جستجو، وبلاگ ها، ویکی ها و رسانه های اجتماعی) که از همگرایی فن آوری های اطلاعاتی، شبکه های ارتباطی و رسانه ای . کانال های رسانه ای سنتی مانند روزنامه ها، کانال های رادیو و تلویزیون نیز با رسانه های جدید همگام می شوند. این تحولات سریع الزاما یادگیری مهارت های تخصصی جدید در زمینه رسانه های جدید است.

مشخصات فارغ التحصیلان ما:

همانطور که Kadir Has University رسانه های جدید ما "متخصصان ارتباطات" را استخدام می کنیم که دارای مهارت ها و مدارک مختلفی هستند که در محیط رسانه ای به طور فزاینده همگرایی نیاز دارند. فارغ التحصیلان ما می توانند به دنبال تحولات جدید در زمینه و تجزیه و تحلیل مهارت های خاص در حوزه تخصص باشند.

چرا KHAS رسانه های جدید؟

گروه ما در سال 2009 به عنوان نخستین کشور ترکیه تاسیس شد. در یک رشته تحصیلی در حال توسعه سریع، برنامه درسی این برنامه به تازگی به روز شد، زیرا زمان مناسب برای انجام این کار بود.

از سال سوم خود، دانش آموزان ما با توجه به گرایش ها و مهارت های خود به حوزه های تخصصی خاص هدایت می شوند. آنها تولید محتوا یا مدیریت (تولید) یا کسب و کار را به عنوان زمینه تخصص خود انتخاب می کنند. در عوض، آنها می توانند یک برنامه ترکیبی را با در نظر گرفتن کلاس های سومین مجموعه کلاس ها در رسانه های جدید به پایان برسانند.

به این ترتیب، آنها یک آموزش ارتباط بین رشته ای دریافت می کنند و همچنین حداقل در یک رشته به طور کامل تخصص دارند. آنها علاوه بر دیپلم خود، وقتی که فارغ التحصیل می شوند، گواهی تخصص می دهند.

علاوه بر این، آنها می توانند دو برنامه اصلی و جزئی را برای تکمیل تخصص های خود به کار گیرند.

به طور خلاصه، ارتباط برقرارکنندگان جدیدی که می توانند به نیازهای فعلی ارتباطات پاسخ دهند، از بخش ما فارغ التحصیل می شوند.

روابط با بخش

در همکاری با بازیکنان مهم جدید رسانه ای مانند انجمن رسانه ها و ناشران داگ، در چارچوب برنامه جدید ما با مدرسان نیمه وقت از بخش پشتیبانی می شود، دانش آموزان ما بیشتر وقت خود را در استودیوهای تمرین از سال دوم می گذرانند.

فرصت های مطالعه در خارج از کشور

علاوه بر موافقت نامه های اراسموس و برنامه های تبادل دانش آموزان، برنامه ما دارای توافق دو درجه ای با دانشگاه کومتری در انگلستان است. بر این اساس، دانش آموزان ما سال آخر خود را در بخش مربوطه در بریتانیا می گذرانند و در پایان تحصیلات خود یک مدرک فارغ التحصیلی کسب می کنند.

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان رسانه های جدید می توانند به عنوان متخصصان ارتباطات در تمام سازمان های خصوصی و دولتی کار کنند که به طور فزاینده ای نیاز به استفاده از اینترنت و شبکه های تلفن همراه دارند. آنها می توانند به عنوان یک:

  • خبرنگار، سردبیر یا تهیه کننده در روزنامه ها، کانال های رادیویی یا تلویزیونی که در حال فعالیت آنلاین و در سیستم عامل های تلفن همراه هستند،
  • مدیر ارتباطی که برقراری ارتباط موثر بین عوامل و سازمان های عمومی و خصوصی و مخاطبان مورد نظر خود را در رسانه های اجتماعی فراهم می کند،
  • مدیران کسب و کار اینترنتی و تلفن همراه و یا کارآفرینان، که فرآیندهای کسب و کار افراد یا سازمان ها را به اینترنت و محیط های تلفن همراه انتقال می دهد
  • به عنوان محققانی که بر اثرات فردی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، حقوقی و اخلاقی رسانه های جدید در آکادمی یا سازمان های صنعتی تمرکز می کنند.

علاوه بر این، تمام فارغ التحصیلان ما می توانند مدرک کارشناسی ارشد را در بخش های مختلف علاوه بر رسانه های جدید کسب کنند.

Program taught in:
انگلیسی
Last updated May 17, 2018
این دوره
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Full-time
Price
12,000 USD
Deadline
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آگوست 31, 2022
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
آگوست 31, 2022