لیسانس در رسانه های جدید

عمومی

شرح برنامه

ما در حال آموزش نسل جدیدی از متخصصان ارتباطات هستیم.

رسانه های جدید به عنوان سیستم عامل های در حال ظهور و توسعه (مانند اینترنت، تلفن همراه، وب سایت های مبتنی بر شبکه، وب سایت های خبری، موتورهای جستجو، وبلاگ ها، ویکی ها و رسانه های اجتماعی) توصیف شده اند که حاصل همگرایی فن آوری های اطلاعاتی، شبکه های ارتباطی و بخش رسانه ای کانال های رسانه ای سنتی مانند روزنامه ها، رادیو و کانال های تلویزیونی نیز با رسانه های جدید همگام می شوند. این تحولات سریع الزاما یادگیری مهارت های تخصصی جدید در زمینه رسانه های جدید است.


مشخصات فارغ التحصیلان ما

همانطور که Kadir Has University بخش رسانه های جدید، ما "متخصصان ارتباطات" را که مهارت های مختلف و مدارک مورد نیاز در یک محیط رسانه ای به طور فزاینده همگرایی دارند، افزایش می دهیم. فارغ التحصیلان ما می توانند پیگیری کنند و بتوانند تحولات جدید در زمینه را تجزیه و تحلیل کنند و مهارت های خاصی را در زمینه تخصص بگذرانند.


چرا KHAS رسانه های جدید؟

گروه ما در سال 2009 به عنوان نخستین کشور ترکیه تاسیس شد. در یک رشته تحصیلی در حال توسعه سریع، برنامه درسی این برنامه به تازگی به روز شد، زیرا زمان مناسب برای انجام این کار بود.

از سال سوم خود، دانش آموزان ما با توجه به گرایش ها و مهارت های خود به حوزه های تخصصی خاص هدایت می شوند. آنها تولید محتوا یا مدیریت (تولید) یا کسب و کار را به عنوان زمینه تخصص خود انتخاب می کنند. در عوض، آنها می توانند یک برنامه ترکیبی را با در نظر گرفتن کلاس های سومین مجموعه کلاس ها در رسانه های جدید به پایان برسانند.

به این ترتیب، آنها یک آموزش ارتباط بین رشته ای دریافت می کنند و همچنین در حداقل یک زمینه به طور کامل تخصص دارند. آنها علاوه بر دیپلم خود، آنها را هنگامی که فارغ التحصیل می شوند، گواهینامه می دهند.

علاوه بر این، آنها می توانند دو برنامه اصلی و جزئی را برای تکمیل تخصص های خود به کار گیرند.

به طور خلاصه، ارتباط برقرارکنندگان جدیدی که می توانند به نیازهای فعلی ارتباطات پاسخ دهند، از بخش ما فارغ التحصیل می شوند.


روابط با بخش

در همکاری با بازیکنان مهم جدید رسانه ای مانند انجمن رسانه ها و ناشران داگ، در چارچوب برنامه جدید ما با مدرسان نیمه وقت از بخش پشتیبانی می شود، دانش آموزان ما بیشتر وقت خود را در استودیوهای تمرین از سال دوم می گذرانند.


فرصت های مطالعه در خارج از کشور

علاوه بر موافقت نامه های اراسموس و برنامه های تبادل دانش آموزان، برنامه ما دارای یک قرارداد دو درجه ای با دانشگاه کowentry در انگلستان است. بر این اساس، دانش آموزان ما سال آخر خود را در بخش مربوطه در بریتانیا می گذرانند و در پایان تحصیلات خود یک مدرک فارغ التحصیلی کسب می کنند.

اطلاعات مربوط به مؤسسه

برنامه در رسانه های جدید در سال 2009 تاسیس شد.

جایزه صلاحیت / سطح صلاحیت

لیسانس هنر (BA Hons) -Level 6

شرایط پذیرش

متقاضیان باید نمرات مورد نیاز از گذار به آزمون تحصیالت عالی (YGS)، آزمون اولویت چرخه (LYS / Verbal 1) و آزمون مستقیم انتقال (DGS) را بدست آورند. محل های اقامت توسط مرکز انتخاب و برنامه ریزی دانشجو (ÖSYM) سازماندهی می شوند. دانشجویان بین المللی درخواست برنامه باید از معیارهای پذیرش Kadir Has University پیروی کنند. دانشجویان می توانند به ترتیب در مورد انتقال افقی به مقررات Kadir Has University . (اطلاعات بیشتر: http: // www. KHAS .edu.tr)

شناخت آموزش قبلی

دانشجویان ممکن است برای دوره های خاصی که در موسسات دیگر به تصویب ریاست دانشکده یا موسسه مربوطه می رسند معاف باشند. IB پذیرفته شد

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموزان ملزم هستند تا تمام دوره های برنامه درسی که توسط مجلس سنا پذیرفته شده (240 ECTS اعتبار) به طور کامل تکمیل شوند و حداقل میانگین امتیازات تجمعی 2.00 / 4.00 را داشته باشند.

تعریف برنامه

آیا برنامه BA جدید دانشجویی را توسعه می دهد؟ دانش تئوری و عملی رسانه های تعاملی، اجتماعی و موبایل، و سایر فناوری های آنلاین. دوره های اجباری اصلی با مجموعه ای وسیع از گزینه های مربوط به طراحی و تکنولوژی آنلاین، تجربه کاربر، بازاریابی تلفن همراه، مطالعات رسانه ای جدید تکمیل می شود.

نتایج برنامه

 1. توانایی نشان دادن تفکر انتقادی و مهارت های تجزیه و تحلیل صحیح با دانش بالا در زمینه ارتباطات، علوم انسانی و علوم اجتماعی.
 2. برای نشان دادن تفکر خلاقانه، منحصر به فرد و مستقل به منظور فعالانه در برقراری ارتباطات دموکراتیک و نقش فعال در تولید، توانایی نشان دادن است.
 3. برای توانمند ساختن زمینه های مختلف ارتباطات، تاثیر رسانه های جدید بر زندگی کاری، زندگی اجتماعی و سیاست، و توسعه راهبردهای ارتباطات یکپارچه را تحلیل می کند.
 4. داشتن مدرک فن آوری ها و استراتژی های توسعه ارتباطات در زمینه های چاپ و نشر، مدیریت و کارآفرینی با رسانه های جدید؛ قادر خواهد بود که این فرآیند را انجام دهد و تبدیل کند.
 5. برای به دست آوردن مهارت تولید، ارائه و مدیریت کپی، صدا، تصویر و ویدئو محتوا برای مناطق رسانه های جدید؛ به اندازه کافی تجربه و دانش سخت افزار و نرم افزار را برای تولید آنها داشته باشند.
 6. برای اتخاذ مسئولیت های اساسی و مسئولیت های اخلاقی حرفه خود با مهارت و دانش خود را به دست آورد.
 7. قادر به شرکت در یک محیط کار حرفه ای با چشم انداز فعال، مولد و مسئول.
 8. قادر به فعالانه در زبان انگلیسی و دیگر زبان هایی که آنها برای ارتقای مهارت های حرفه ای خود و یافتن فرصت های شغلی بین المللی آموخته اند، فعالانه ارتباط برقرار می کنند.

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیلان

مدیران رسانه های اجتماعی، روزنامه نگاران آنلاین، متخصصان بازاریابی تلفن همراه، پخش کنندگان دیجیتال.

دسترسی به مطالعات بیشتر

دانش آموزان می توانند در موسسه KHU و خارج از کشور به تحصیلات عالی ادامه دهند. در KHU مدرک کارشناسی ارشد در رسانه های جدید وجود دارد.

پرسشنامه ارزیابی

پرسشنامه رضایتمندی پرسشنامه رضایت از رشته تحصیلی پرسشنامه سنجش دوره و استاد.

همکاری بین المللی

ERASMUS-Coventry-Lincoln

فرصت های شغلی

فارغ التحصیلان رسانه های جدید می توانند به عنوان متخصصان ارتباطات در تمام سازمان های خصوصی و دولتی کار کنند که به طور فزاینده ای نیاز به استفاده از اینترنت و شبکه های تلفن همراه دارند. آنها می توانند به عنوان یک:

 • خبرنگار، سردبیر یا تهیه کننده در روزنامه ها، کانال های رادیویی و تلویزیونی که شروع به کار آنلاین و در سیستم عامل های موبایل کرده اند.
 • مدیر ارتباطی که برقراری ارتباط موثر بین عوامل و سازمان های عمومی و خصوصی و مخاطبان مورد نظر خود را در رسانه های اجتماعی فراهم می کند.
 • مدیران کسب و کار اینترنتی و تلفن همراه و یا کارآفرینان، که فرآیندهای کسب و کار افراد یا سازمان ها را به اینترنت و محیط های تلفن همراه انتقال می دهد.
 • به عنوان محققانی که بر اثرات فردی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، حقوقی و اخلاقی رسانه های جدید در آکادمی یا سازمان های صنعتی تمرکز می کنند.

علاوه بر این، تمام فارغ التحصیلان ما می توانند مدرک کارشناسی ارشد را در بخش های مختلف علاوه بر رسانه های جدید کسب کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and ... اطلاعات بیشتر

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and Fine Arts, as well as its several vocational schools, is dedicated to becoming a leader in educational and cultural fields in Turkey, as well as establishing itself as an international center for research and scientific development. اطلاعات محدود