گروه شیمی شیمی Wabash College معتقد است که در یک برنامه درسی چالش انگیز است که به طور کامل تمامی زمینه های شیمی مدرن را مورد بررسی قرار می دهد و در تجربه آزمایشگاهی قابل توجه است که دانش آموزان از طریق برنامه درسی به طور مستمر مستقلتر می شوند. ما معتقدیم که چنین تحصیلات، رشته های شیمی را برای انواع نتایج حرفه ای، از جمله کسانی که در تحقیقات، پزشکی، آموزش و صنعت، آماده می کنند، آماده می کند.

در سال های اخیر سه چهارم رشته های اصلی ما به مدرک کارشناسی ارشد در شیمی / بیوشیمی یا مدرسه پزشکی پس از فارغ التحصیلی رفته اند. دیگران به عنوان شیمیدان یا معلمان دبیرستان و یا برای مشارکت در سایر مدارس حرفه ای (کسب و کار، قانون و درمان فیزیکی) انتخاب کرده اند. ما تلاش می کنیم که دانش آموزان پیش دبستانی شیمی را با پایه ای که برای موفقیت در زمینه های انتخابی خود نیاز دارند، فراهم کنیم.

ما قصد داریم همه دانش آموزان وباش را در مطالعه شیمی با دوره های غیر حرفه ای، CHE-101 Survey of Chemistry، CHE-102Topics in Chemistry و CHE-106 Survey of Biochemistry درگیر کنیم. ما سعی می کنیم همه دانش آموزان شیمی را درباره رابطه بین شیمی و جهان اطراف آنها تدریس کنیم.

اهداف

اهداف اصلی اصلی عمده بیوشیمی عبارتند از:

  • دانش آموزان دانش گسترده ای در زمینه شیمی، زیست شناسی و بیوشیمی به دست خواهند آورد و درک این موضوع ها را به هم پیوند می دهند.
  • دانش آموزان قادر به اتصال تئوری با کارهای تجربی خواهند بود، از جمله اینکه بتوانند طراحی، اجرا و تجزیه و تحلیل آزمایشات را انجام دهند و نتایج آنها را به طور موثر ارائه دهند. دانش آموزان در روش آزمایشگاهی اعتماد و دقت خود را توسعه خواهند داد.
  • دانش آموزان توانایی شناسایی، درک، ارزیابی و بحث در مورد مواد شیمیایی اولیه شیمی را دارند.
  • دانش آموزان قادر خواهند بود مؤثر مفاهیم شیمیایی را برای متخصصین شیمیایی، دانشمندان و عموم مردم به اشتراک بگذارند.
  • دانش آموزان از طریق تجربیات تحقیقاتی به عنوان دانشمندان توسعه خواهند یافت.
  • دانش آموزان در جوامع شیمیایی و بیوشیمی در Wabash و فراتر از آن شرکت خواهند کرد.

مشاوران دانشکده

Majors ها به شدت از یک مشاور از گروه شیمی در زمانی که آنها اعلام اصلی خود را انتخاب کنید.

ACS مدارک تحصیلی

برای رعایت الزامات گواهینامه که توسط کمیته انجمن شیمی شیمی در مورد آموزش حرفه ای (CPT) به عنوان یک شیمیدان و برای آماده سازی مناسب برای مدرسه فارغ التحصیل شده است، کار اضافی در کلاس و آزمایشگاه فراتر از حداقل 9 دوره اصلی مورد نیاز است. دانش آموز باید با صندلی گروه شیمی در مورد راه هایی که ممکن است باقی می ماند، مشورت شود.

قرار دادن پیشرفته

لطفا به خط مشی های تحصیلی - اعتبار انتقال مراجعه کنید به اعتبار توسط آزمون و اعتبارات جایگزینی پیشرفته. رشته های شیمی درمانی بالقوه و افراد زیر سن قانونی که مایل به ادعای اعتبار پیشرفته هستند باید در مورد گزینه های قرار دادن با هیئت مدیره بحث کنند.

معاینه محل برگزاری تعیین خواهد کرد که آیا دانش آموزان واجد شرایط تحصیل در رشته فرعی CHE-111 General Chemistry هستند یا خیر. اگر صندلی و دانشجو تصمیم بگیرند که در مورد علاقه ی دانشجویان به CHE-111 General Chemistry، اعتبار شیمی درمانی پیشرفته باید از دست رفته باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Wabash College

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Wabash College »

آخرین به روز رسانی August 6, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019