با دانشکده برنده جایزه، امکانات پیشرفته و فرصت های تحقیقاتی متنوع، بخش روانشناسی امپراطوری شما را برای تماس ها و حرفه های مختلف آماده می کند.

در امید، دانش آموزان روان شناسی به مطالعه ذهن و رفتار انسانی می پردازند. فراتر رفتن از اطلاعات، ما از طریق تحقیق یکپارچه علمی، تجربه زمینه، دیدگاه و مشارکت ایمان، شکل می گیریم.

ما کشت میکنیم:

 • دانش در زمینه های اصلی روانشناسی
 • مهارت های تحقیق علمی
 • تفکر انتقادی و مهارت های ارتباطی
 • یادگیری خدمات و تجربه زمینه
 • تعامل اخلاقی و اخلاقی مسئولیت اجتماعی در یک دنیای متنوع
 • توسعه حرفه ای
 • مشارکت با ایمان و یادگیری

شما در کلاس های هوشمند مرکز علمی مرکز علمی Paul Schaap، فضای تدریس مشاهداتی هشت اتاق مجهز به آینه های یک طرفه، آزمایشگاه آزمایش پیشرفته تحقیقاتی و 30 اتاق آزمایشگاه تحقیق خواهید آموخت.

تحقیق در برنامه تمرین ما و برنامه های آموزشی ما است و دانش آموزان ما برای پروسه حیاتی هستند. شما در کنار دانشیار برجسته ما در مورد پروژه های تحقیقاتی روانشناسی و در آزمایشگاه های ما کار خواهید کرد. بسیاری از دانشجویان ما که تحقیقات تحت نظارت را دنبال می کنند، خود را در کنفرانس ها ارائه می دهند، و حتی برخی از آنها حتی منتشر شده اند!

اعضای هیات علمی ما به صورت منطقه ای و ملی شناخته می شوند؛ هر ساله جوایز و افتخارات کسب می کنند. از کتابنامه نوشتاری برای انتشار پژوهشی، استادان شما فعالانه در زمینه های خود کار می کنند.

با یک درجه روانشناسی از امید، شما در یادگیری قابل توجهی قرار می گیرید که دانش خود را در زمینه شکل می دهد، چگونه تحقیقات و چگونگی کار با دیگران را انجام می دهد - مهارت هایی که ارزش مادام العمر دارند، آیا شما مدرسه ای را دنبال می کنید یا به سمت حرفه خود می روید؟ پس از فارغ التحصیلی.

برنامه های تحصیلی

در مطالعه تفکر و رفتار انسان با یک رشته یا رشته ای در روان شناسی خود غرق شوید. ما هر دو با گزینه هایی برای تخصص در آموزش متوسطه، پرستاری و علوم اعصاب پیشنهاد می کنیم.

این که آیا شما قصد دارید تا دکترای خود را در رشته روانشناسی دنبال کنید یا درک خود را از دینامیک انسانی به محل کار ببرید، برنامه ما شما را به ایجاد تفاوت معنی داری در جهان تبدیل می کند.

 • عمده روانشناسی
 • روانشناسی کوچک
 • روانشناسی برای آموزش متوسطه
 • روانشناسی برای سرپرستاران پرستاری

دانش آموزانی که در رشته روانشناسی برای پرستاری کوچک هستند باید حداقل 20 اعتبار در روانشناسی بگیرند. تحقیقات پرستاری (NURS 380) صلاحیت روش تحقیق را برآورده می کند، اما اعتبارات روانشناسی را در نظر نمی گیرد.

دوره های آموزشی

بخش ما دوره های روانشناسی ارائه می دهد که توسط دانشکده های شناخته شده ملی در تسهیلات تحقیقاتی پیشرفته تدریس می شود.

به عنوان یک دانشجوی روانشناسی در Hope، شما در یک برنامه درسی شرکت خواهید کرد که متشکل از دوره های تخصصی، تحقیق مشترک و تجربه عملی با استادان ما است.

پس از فارغ التحصیلی

فارغ التحصیلان ما برای کسب مدرک کارشناسی و تحصیل در رشته روانشناسی، پزشکی، کار و امور اجتماعی مشغول به تحصیل هستند.

به عنوان یک فارغ التحصیل روانشناسی با درجه ای از امید، شما با درک قوی از تفکر و رفتار انسانی، مهارت های تفکر انتقادی پیشرفته و توانایی با ارزش برای درک کسانی که در اطراف شما هستند مجهز شده اید.

اگر قصد دارید تا دکترای خود را دنبال کنید، ما بسیاری از منابع تحصیلات تکمیلی برای شما داریم. آیا شما قصد دارید که به نیروی کار بپیوندید؟ یک رشته روانشناسی پایه ارزشمندی برای بسیاری از حرفه ها است.

فارغ التحصیلان اخیر ما برای ادامه تحصیل در رشته های Ph.Ds، MSW، مدرسه حقوق و مدرسه پزشکی قرار گرفته اند. هفتاد درصد دانش آموزان ما در شش ماه پس از فارغ التحصیلی استخدام شدند، در حالی که 38 درصد در مدرسه grad تحصیل کرده بودند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 17 برنامه دیگر ارائه شده توسط Hope College »

آخرین به روز رسانی July 2, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
34,990 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date