لیسانس در رشته گردشگری

Kajaani University of Applied Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در رشته گردشگری

Kajaani University of Applied Sciences

kajaani_tourismمدرک کارشناسی در گردشگری ماجراجویی یک برنامه منحصر به فرد با تاکید بر فعالیت گردشگری است. دانش آموزان در گردشگری ماجراجویانه یا گردشگری خوب تمرکز خواهند کرد. در ماژول گردشگری ماجراجویی، دانش آموزان برای ایجاد و تجارب تجربیات در قالب طبیعت طبیعت تابستانی و زمستان و فعالیت های گردشگری ورزشی یاد خواهند گرفت. ماژول گردشگری سلامت، دانش آموزان را قادر می سازد تا مفاهیم تجربی و یا محصولات سلامتی و سلامتی را به عنوان بخشی از گردشگری توسعه دهند. درجه تئوری را با تمرین ترکیب می کند تا فارغ التحصیلان خود را با مهارت های لازم برای مدیریت تجربه های گردشگری با کیفیت و توسعه و مدیریت شرکت های گردشگری با یک نگرش کارآفرینی ترکیب کند.

تم در سطح درجه یک خلاقیت نوآورانه، مسئولیت پذیر و توسعه پایدار گردشگری، بین المللی و توسعه شخصی است. این درجه شامل همکاری شدید در انواع مختلف کارهای یادگیری تکالیف با بازیگران و شرکت های تجاری درگیر در گردشگری می شود

سفرهای Field نقش مهمی در این سطح همه جانبه ایفا می کنند. تعدادی از اهداف گردشگری داخلی به عنوان بخشی از مطالعات مورد بررسی قرار گرفته است. به عنوان یک دانش آموز، زمان زیادی را در خارج از کلاس های درس، خارج از منزل و در محیط طبیعی صرف می کنید. kajaani_tourism1

در ابتدای دوره، دانش آموزان بر مهارت ها و دانش پایه تمرکز خواهند کرد و پس از آن آنها آموزش خود را به دست خواهند آورد. شما در حال تحصیل برای دستیابی به محصول جامع و مبتنی بر مشتری و توسعه مهارت و بازاریابی و همچنین آشنا شدن با فرهنگ های مختلف. مراحل نهایی مطالعات تاکید بر استفاده از مهارت های به دست آمده خود در عمل و در انواع مختلف راه حل های هوشمند است.

راهکارهای آموختن

از طریق استفاده از رویکردهای آموزش های مختلف، درس هایی طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان می توانند به طور کامل توانایی های خلاقانه خود را پرورش دهند و یادگیری انتقادی را تسهیل کنند. یادگیری تعاملی، کلاس درس مبتنی بر تیم و جلسات گروهی کوچک، یک عنصر مهم از فرآیند یادگیری است. در طول مطالعات، دانشجویان پروژه های مختلفی را در همکاری نزدیک با شرکت ها و سازمان های محلی اجرا خواهند کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
Kajaani University of Applied Sciences

آخرین به روز رسانی November 12, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
42 
تمام وقت
Price
قیمت
6,000 EUR
هزینه تحصیل برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا
Information
Deadline
ژانویه 23, 2019
Application period 9 - 23 January 2019
Locations
فنلاند - Kajaani
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 23, 2019
Application period 9 - 23 January 2019
تاریخ پایان دسامبر 31, 2022
Dates
آگوست 2019
فنلاند - Kajaani
آخرین مهلت تقاضا ژانویه 23, 2019
Application period 9 - 23 January 2019
تاریخ پایان دسامبر 31, 2022