kajaani_tourismمدرک کارشناسی در گردشگری ماجراجویی یک برنامه منحصر به فرد با تاکید بر فعالیت گردشگری است. دانش آموزان در گردشگری ماجراجویانه یا گردشگری خوب تمرکز خواهند کرد. در ماژول گردشگری ماجراجویی، دانش آموزان برای ایجاد و تجارب تجربیات در قالب طبیعت طبیعت تابستانی و زمستان و فعالیت های گردشگری ورزشی یاد خواهند گرفت. ماژول گردشگری سلامت، دانش آموزان را قادر می سازد تا مفاهیم تجربی و یا محصولات سلامتی و سلامتی را به عنوان بخشی از گردشگری توسعه دهند. درجه تئوری را با تمرین ترکیب می کند تا فارغ التحصیلان خود را با مهارت های لازم برای مدیریت تجربه های گردشگری با کیفیت و توسعه و مدیریت شرکت های گردشگری با یک نگرش کارآفرینی ترکیب کند.

تم در سطح درجه یک خلاقیت نوآورانه، مسئولیت پذیر و توسعه پایدار گردشگری، بین المللی و توسعه شخصی است. این درجه شامل همکاری شدید در انواع مختلف کارهای یادگیری تکالیف با بازیگران و شرکت های تجاری درگیر در گردشگری می شود

سفرهای Field نقش مهمی در این سطح همه جانبه ایفا می کنند. تعدادی از اهداف گردشگری داخلی به عنوان بخشی از مطالعات مورد بررسی قرار گرفته است. به عنوان یک دانش آموز، زمان زیادی را در خارج از کلاس های درس، خارج از منزل و در محیط طبیعی صرف می کنید. kajaani_tourism1

در ابتدای دوره، دانش آموزان بر مهارت ها و دانش پایه تمرکز خواهند کرد و پس از آن آنها آموزش خود را به دست خواهند آورد. شما در حال تحصیل برای دستیابی به محصول جامع و مبتنی بر مشتری و توسعه مهارت و بازاریابی و همچنین آشنا شدن با فرهنگ های مختلف. مراحل نهایی مطالعات تاکید بر استفاده از مهارت های به دست آمده خود در عمل و در انواع مختلف راه حل های هوشمند است.

راهکارهای آموختن

از طریق استفاده از رویکردهای آموزش های مختلف، درس هایی طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان می توانند به طور کامل توانایی های خلاقانه خود را پرورش دهند و یادگیری انتقادی را تسهیل کنند. یادگیری تعاملی، کلاس درس مبتنی بر تیم و جلسات گروهی کوچک، یک عنصر مهم از فرآیند یادگیری است. در طول مطالعات، دانشجویان پروژه های مختلفی را در همکاری نزدیک با شرکت ها و سازمان های محلی اجرا خواهند کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Kajaani University of Applied Sciences

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kajaani University of Applied Sciences »

آخرین به روز رسانی November 12, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2020
Duration
42 
تمام وقت
Price
6,000 EUR
هزینه تحصیل برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا
Deadline
ژانویه 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2020
End Date
دسامبر 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
ژانویه 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020

اوت 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژانویه 22, 2020
Application period 8 - 22 January 2020
End Date
دسامبر 31, 2023