در این برنامه سه ساله کارشناسی، شما سوالات سیاسی را در سطح بین المللی خواهید آموخت. شما بر روابط بین المللی تمرکز می کنید، به ویژه در مورد نقش سازمان های بین المللی.

در طول برنامه، شما با مسائل مربوط به روابط بین الملل از سه دیدگاه سیاسی، اقتصادی و حقوقی روبرو خواهید شد. علاوه بر این، شما آموزش کامل در یک زبان مدرن مدرن دریافت خواهید کرد. شما درک مفیدی از روابط بین المللی به دست خواهید آورد.

در داخل برنامه، می توانید مشخصات خود را با انتخاب ماژول های اختیاری کامپایل کنید. این گزینه های گوناگونی را در اختیار شما قرار می دهد تا به یک جنبه ای که ممکن است به خصوص به آن علاقمند شوید، غلبه کنید، مثلا با انتخاب یک جزئی. شما همچنین می توانید برای دوره های دیگر در دانشکده ها یا دانشگاه ها، در هلند و یا خارج از کشور انتخاب کنید.

مدرک کارشناسی در روابط بین الملل و سازمان بین المللی یک مطالعه سهمیه ای است (numerus fixus). این بدان معنی است که تنها تعداد محدودی از دانش آموزان هر ساله پذیرفته می شوند.


دیدگاه های کاری

پس از اتمام برنامه کارشناسی، می توانید یکی از برنامه های کارشناسی ارشد در روابط بین الملل را انتخاب کنید. هنگامی که مدرک کارشناسی ارشد خود را به دست آورده اید، به خوبی برای حرفه ای در یک سازمان بین المللی آماده می شوید. شما همچنین می توانید در کسب و کار بین المللی، در سازمان های غیر انتفاعی و دولتی و در رسانه ها کار کنید. علاوه بر این، شما می توانید یک محقق در یک دانشگاه یا یک موسسه تحقیقاتی خصوصی شوید.

شرایط پذیرش

آموزش قبلی:

هلندی VWO دیپلم، آلمانی Abitur، دیپلم بین المللی مدرک کارشناسی، مدرک کارشناسی اروپا یا دیپلم دیگری است که برای پذیرش در دانشگاه هلندی کافی است. اگر تعجب می کنید که آیا آموزش و پرورش با شرایط ورود ما مطابقت دارد، با ما تماس بگیرید یا به وب سایت ما مراجعه کنید.

روش انتخاب:

از آنجا که این مطالعه سهمیه ای است، همه متقاضیان باید در روند انتخاب شرکت کنند .

الزامات زبان:

شما از گرفتن امتحان زبان انگلیسی معاف هستید اگر شما یک زبان مادری انگلیسی هستید و یا یک دیپلم VWO هلندی دارید. در غیر این صورت، نمرات آزمون قابل قبول عبارتند از:

  • آیلتس 6.5
  • TOEFL 580/237/92.

اگر تسلط زبان دیگری را گرفته اید یا میخواهید آن را بپذیرید، لطفا با ما تماس بگیرید تا ببینید آیا آن قابل قبول است یا خیر.

مهلت درخواست:

  • دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA: مه 1، 2019
  • دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA: 1 مه 2019

هزینه های تحصیلی:

  • دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA: € 2083 برای 2019/2020
  • دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA: € 8900 برای 2019/2020
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 23 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Groningen »

آخرین به روز رسانی October 21, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
- اتحادیه اروپا، 8.900 یورو. - غیر اتحادیه اروپا در سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ