Read the Official Description

دوره

روابط بین الملل مطالعه این است که چگونه نیروهای سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در ایجاد روابط بین ملت ها نقش دارند. تعادل این پویایی ها موجب می شود که صلح و تجارت در یک جهان پیچیده و جهانی شده، جایی که جابجایی از تنش می تواند به سرعت فراتر از مرزها ادامه یابد، حفظ شود.

روابط بین الملل در لینکلن هدف از ارائه یک روش ساخت یافته برای درک و تأثیر بر عوامل مرزی که جوامع ما را تشکیل می دهند، عبارتند از: امنیت، درگیری، نابرابری، توسعه، درک بین فرهنگی و حقوق بشر. دانش آموزان توسط دانشگاهیان آموزش می بینند که در حال حاضر در زمینه های مختلفی از جمله تروریسم، جنسیت و جنسیت، اقتصاد سیاسی بین المللی، جنایات جنگی و نسل کشی، سیاست سلامت جهانی و اتحادیه اروپا مشغول تحقیق هستند. تدریس به وسیله آخرین تحولات در رشته طراحی شده است.

چگونه مطالعه میکنید

این برنامه از انواع آموزش و یادگیری شامل سخنرانی ها و سمینارها، پروژه های گروهی و کارگاه های آموزشی استفاده می کند. در یک هفته متوسط، دانش آموزان انتظار می رود در سخنرانی در هر یک از ماژول های خود، با یک سمینار پیگیری. سمینارها معمولا غیر رسمی هستند و هدف آنها این است که دانش آموزان بتوانند در یک گروه کوچکتر بحث و گفتگو کنند. آنها گاهی دانش آموزان را فرصتی برای همکاری در گروه ها برای تهیه سخنرانی ها یا گزارش ها فراهم می کنند.

سال اول دوره، مسائل و مفاهیم اصلی را در روابط بین الملل، سیاست های جهانی و انگلیس و علوم اجتماعی گسترده تر معرفی می کند. دانش آموزان برای توسعه مهارت های تحقیق و فناوری اطلاعات پشتیبانی می شوند.

در سال های دو و سه، این دوره به بررسی مبانی نظری موضوع می پردازد و دانش آموزان با شرکت در یک شبیه سازی مدل سازمان ملل متحد می توانند در مورد فعالیت دیپلماسی بین المللی یاد بگیرند. ماژول های اختیاری در زمینه های تخصصی در سطح جهانی، ملی و محلی تجزیه و تحلیل ارائه می شود. در سال سوم، دانش آموزان ملزم به تولید یک مطالعه مستقل در یک منطقه تحقیقاتی از انتخاب خود هستند.

همچنین فرصت های لازم برای تکمیل مطالعات را با شرکت در سفرهای زمینه ای به سازمان های بین المللی و موسسات سیاسی فراهم می کند. در سال های اخیر دانشجویان از نیویورک، واشنگتن دی سی، بروکسل، لاهه، استراسبورگ و ژنو دیدن کرده اند. دانش آموزان مسئولیت هر سفر، اقامت یا هزینه های زندگی عمومی مربوط به سفرهای اختیاری را دارند.

چگونه ارزیابی می شود

دانش آموزان به صورت مقالات، گزارش ها، ارائه ها و بررسی ها و امتحانات ارزیابی می شوند. ارزیابی از ماژول به ماژول بسته به موضوع مطالعه متفاوت است.

  • بازخورد ارزیابی

خط مشی University of Lincoln در بازخورد ارزیابی به منظور اطمینان از این است که دانشگاهیان به سرعت به دانشجویان ارزیابی می کنند - معمولا ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال (مگر اینکه به طور متفاوت در بالا ذکر شده).

  • روش های ارزیابی

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می کنند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که استفاده می شوند عبارتند از: دوره کار، مانند تکالیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند ارائه ها، عملکرد ها یا مشاهدات؛ و امتحان های کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های در کلاس. وزن هر روش ارزیابی ممکن است در هر سال تحصیلی متفاوت باشد. University of Lincoln قصد دارد اطمینان حاصل کند که کارکنان به سرعت به دانش آموزان ارزیابی می کنند.

شرایط ورود

سطح پیشرفته GCE: BCC

مدرک لیسانس بین المللی: 28 امتیاز کلی

BTEC Extended Diploma: Distinction، Merit، Merit

متقاضیان همچنین باید حداقل 3 GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی باشد. معیار سطح 2 معادل نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

Program taught in:
انگلیسی
University of Lincoln

See 22 more programs offered by University of Lincoln »

Last updated September 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
13,800 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019