توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نوآوری در ارتباطات و حمل و نقل مدرن روابط بین کشورها، نهادهای بین المللی و افراد را تقویت کرده است.

امروزه ما مشکلات متعددی را در رابطه با روند جهانی شدن و توسعه روابط بین المللی روبرو می شویم. وزارت روابط بین الملل برای ایجاد کارشناسان در زمینه های خود که می تواند این مشکلات را حل کند، تأسیس شد.

در دنیای امروز، اکتشافات و نوآوری های جدید همیشه در حال معرفی است و توانایی فکر کردن مستقل و خلاقانه ضروری است. وزارت روابط بینالملل دانشآموزان را به فکر کردن، انجام تحقیقات و بیان افکار خود با اعتماد به نفس لازم برای رقابت در یک بازار جهانی در حال گسترش می پردازد.

بعلاوه آموزش افراد برای حرفه های امور خارجه، بعضی از دانش آموزان به عنوان مشاوران روابط خارجی به بخش کسب و کار آموزش خواهند داد. برنامه ما طراحی شده است تا متخصصان در زمینه های حیاتی مانند موسسات بین المللی، مکاتبات بین المللی و رویه های ارتباطی بین المللی را ارائه دهند.

پروفسور دکتر سروات گونو

رئیس بخش

اطلاعات مربوط به مؤسسه

برنامه در سال 2003 تاسیس شد.

جایزه صلاحیت / سطح صلاحیت

مدرک کارشناسی و کارشناسی (سطح 6)

شرایط پذیرش

متقاضیان باید نمرات مورد نیاز از انتقال به آزمون تحصیلات عالی (YGS)، آزمون اولویت بندی چرخه اول (LYS / TM 2) و آزمون انتقال مستقیم (DGS) را بدست آورند. محل های تعیین شده توسط مرکز انتخاب و استقرار دانشجو (ÖSYM) سازماندهی می شوند. دانشجویان بین المللی برای درخواست برنامه باید از معیارهای پذیرش Kadir Has University پیروی کنند. دانشجویان می توانند براساس مقررات Kadir Has University کیدیر در زمینه انتقال افقی به برنامه انتقال دهند.

شناخت آموزش قبلی

دانش آموزان می توانند از برخی دوره ها در چارچوب مصوبات مربوطه معاف شوند. اگر محتوای دوره ای که قبلا در موسسه دیگری گرفته شده است معادل با دوره ای که در Kadir Has University ارائه می شود، معطوف شود، پس از ارزیابی محتوای دوره، از این دوره می توان از تأیید دانشکده مربوطه معاف شد.

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموزان ملزم هستند تا تمام دوره های برنامه درسی که توسط مجلس سنا پذیرفته شده (240 ECTS اعتبار) به طور کامل تکمیل شوند و حداقل میانگین امتیازات تجمعی 2.00 / 4.00 را داشته باشند.

تعریف برنامه

حمایت و خدمت به توسعه کشور و موجودیت آن به عنوان یک پنجره به بخش امور جهانی از طریق آموزش متخصصان و رهبران روابط بین المللی آینده که قادر به پیروی از پیشرفت تکنولوژی هستند، دارای دانش عملی و زمینه ای قوی نظری هستند.

نتایج برنامه

  1. مفاهیم عمده روابط بین الملل را درک کنید و آنها را در شرایط جهانی / منطقهای ببینید.
  2. درک و انتقاد از نظریات و رویکردهای متقابل به روابط بین الملل از منظر بین رشته ای
  3. شناسایی عوامل اصلی در روابط بین الملل - از جمله ایالت ها، سازمان های بین دولتی، سازمان های غیر دولتی، شرکت های فراملیتی، جامعه مدنی جهانی، گروه های غیرقانونی و افراد - و درک اینکه چگونه این بازیگران در تعامل با روابط بین الملل روابط دارند.
  4. دانستن ابعاد، حوادث و فرآیندهای روابط بین الملل در زمینه های نظری و تاریخی آنها را نشان می دهد.
  5. خواندن و تفکر در مورد مواد و ادبیات انضباطی، به طور عمده به زبان انگلیسی - با دقت، انتقادی و روشنگری.
  6. نوشتن مقالات و مقالاتی که به خوبی سازماندهی شده، آگاهانه، منطقی استدلال شده، روشن و منطبق با استانداردهای اخلاق و یکپارچگی علمی است.
  7. فعالانه در بحث های بین المللی روابط و گفتگوها شرکت کنید، بطور شفاهی ایده ها، منطقا و متقاعد کننده ای بیان کنید.
  8. کار موثر در تیم های ملی و بین المللی و گروه های پروژه.

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیلان

هدف ما آموزش افراد برای داشتن دانش عمیق از امور جهانی، حقوق بین الملل و سیاست است و دارای تخصص در تمام زمینه تحصیل و همچنین شاخه های خاص است. این افراد پس از آن در بخش دولتی و خصوصی ترکیه و نیز موسسات بین المللی و سازمان های جامعه مدنی تقاضا خواهند شد

دسترسی به مطالعات بیشتر

دانش آموزان می توانند برای تحصیلات تکمیلی در برنامه های مربوطه درخواست دهند

پرسشنامه ارزیابی

پرسشنامه رضایتمندی پرسشنامه رضایت از رشته تحصیلی پرسشنامه سنجش دوره و استاد.

همکاری بین المللی

http: // www. KHAS .edu.tr / uluslararasi2 / uluslararasi-oegrenciler-22 / uluslararasi-programlar-9 / uluslararasi-programlar-12.html

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kadir Has University »

آخرین به روز رسانی February 7, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,000 USD
در سال.
Deadline
آگوست 2, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آگوست 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
آگوست 2, 2019

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
آگوست 2, 2019
End Date
آگوست 31, 2023