Read the Official Description

دوره

روزنامه نگاری ورزشی BA (Hons) یک مدرک تخصصی است که دانش آموزان را قادر به توسعه مهارت های ژورنالیستی اصلی در آماده سازی برای حرفه ای در رسانه ها می کند که با ورزش محلی، ملی و بین المللی کار می کنند.

دانش آموزان در اتاق های کاملا مجهز ما کار خواهند کرد تا ویدیو، صدا و محتوای نوشته شده را در سیستم عامل های دیجیتال و سنتی منتشر کنند.

دانش آموزان فرصت دارند مهارت های نوشتن خود را در وب سایت دانشگاه، همچنین در ایستگاه های رادیو و اجتماع ما، رادیو Siren و رادیوی Brayford، هر دو بر اساس محوطه دانشگاه، توسعه دهند.

چگونه مطالعه میکنید

با آموزش از متخصصان و دانشگاهیان صنعت، دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه به عنوان روزنامه نگار ورزشی کار کنند، علاوه بر توسعه مهارت های روزنامه نگاری اصلی جمع آوری اخبار، قانون رسانه ها، اخلاق، مصاحبه و نوشتن. دانش آموزان فرصتی برای درک خبرنگاری دیجیتال و چند رسانه ای را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند و این دانش را در کار پروژه ها اعمال می کنند که به دانش آموزان اجازه می دهد تا بر جنبه های خاص صنعت ورزش تمرکز کنند.

درک جنبه های تجاری گزارش های ورزشی، بخشی از این دوره خواهد بود، دانش آموزان را از دیدگاه عناصر مالی و تجاری ورزش های ملی و بین المللی، و نیز درک مفاهیم فرهنگی و اجتماعی گزارش ورزشی در جهان معاصر .

چگونه ارزیابی می شود

  • بازخورد ارزیابی

خط مشی University of Lincoln در بازخورد ارزیابی به منظور اطمینان از این است که دانشگاهیان به سرعت به دانشجویان ارزیابی می کنند - معمولا ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال (مگر اینکه به طور متفاوت در بالا ذکر شده).

  • روش های ارزیابی

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می کنند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که استفاده می شوند عبارتند از: دوره کار، مانند تکالیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند ارائه ها، عملکرد ها یا مشاهدات؛ و امتحان های کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های در کلاس. وزن هر روش ارزیابی ممکن است در هر سال تحصیلی متفاوت باشد. University of Lincoln قصد دارد اطمینان حاصل کند که کارکنان به سرعت به دانش آموزان ارزیابی می کنند.

امکانات

دانشجو به عنوان تولید کننده

دانش آموز به عنوان تولید کننده، یک مدل تدریس و یادگیری است که دانشگاهیان و دانشجویان مقطع کارشناسی را برای همکاری در فعالیت های پژوهشی تشویق می کند. این برنامه ای است که از طریق انجام یادگیری متعهد است.

ابتکار دانش آموزان به عنوان تولید کننده توسط QAA در سال 2012 ما مورد تحسین قرار گرفت و یکی از ویژگی های آموزش و یادگیری است که تجربه لینکلن را منحصر به فرد می کند.

شرایط ورود

سطح پیشرفته GCE: بی بی سی

مدرک لیسانس بین المللی: 29 امتیاز کلی

BTEC Extended Diploma: Distinction، Merit، Merit

دسترسی به دیپلم تحصیلات عالی: حداقل 45 سطح 3 اعتبار شامل 30 یا بالاتر.

متقاضیان نیز باید حداقل سه GCSE را در درجه C یا بالاتر (یا معادل آن) از جمله انگلیسی داشته باشند.

دانش آموزان بالغ با تجربه گسترده ای در مورد شایستگی های فردی انتخاب خواهند شد. تمام کارهای مربوط به کار باید در فرم درخواست ذکر شده باشد.

Program taught in:
انگلیسی
University of Lincoln

See 22 more programs offered by University of Lincoln »

Last updated September 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
15,600 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019