توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره

گواهینامه BA (Hons) انگلیسی و خلاقیت نوشتن در لینکلن، مطالعه ادبیات جهان را با فرصتی برای دانش آموزان برای نوشتن کار اصلی خود ترکیب می کند. آموزش توسط کارگاه ها، خواندن و استاد کلاس ها با بازدید از نویسندگان افزایش یافته است.

این دوره دانش آموزان را قادر می سازد تا ادبیات را از دیدگاه های مختلف نظری، تاریخی و فرهنگی در نظر بگیرند. این برنامه شامل شعر، داستان و درام و همچنین اشکال ادبی کمتری مانند نوشتن زندگی و رمان های گرافیکی می شود. دانش آموزان همچنین ممکن است مجموعه ای از قطعات نوشتن خلاق در طیف گسترده ای از فرمت های محبوب را توسعه دهد.

چگونه مطالعه میکنید

این دوره اشکال و نظریه های ادبی را ارائه می دهد و متون و نویسندگان را از گذشته و حال بررسی می کند. دانش آموزان می توانند روش های مختلف نوشتن خلاق را از طریق خواندن خواندن نویسندگان معاصر عمده، بررسی تکنیک های آنها و استفاده از آنها برای تولید کار اصلی و تخیلی مطالعه کنند.

در سال سوم، طیف گسترده ای از ماژول های اختیاری دانش آموزان را قادر می سازد تا به دنبال مناطق مورد علاقه خاص، در حالی که درگیر در تحقیقات فردی و گسترش پروژه های نوشتن خلاق.

در طول دوره، تمرکز بر قابلیت های اشتغال با درجه ای که برای آماده سازی دانش آموزان برای نوشتن حرفه ای یا انتشار حرفه ای وجود دارد، وجود دارد.

ساعت تماس و خواندن برای یک دوره

دانش آموزان در این برنامه از کارکنان دانشگاهی که اغلب در تحقیق و یا حرفه ای در سطح جهانی یا بین المللی فعالیت می کنند، یاد می گیرند. زمان تماس می تواند در کارگاه ها، جلسات عملی، سمینارها یا سخنرانی ها باشد و ممکن است از ماژول به مدول و از سال تحصیلی تا سال متفاوت باشد. جلسات آموزشی و نظارت بر پروژه می تواند به صورت تعامل فرد به فرد یا جلسات گروه کوچک باشد. بعضی از دوره ها فرصتی را برای شرکت در بازدید کنندگان خارجی و کارهای میدانی فراهم می کنند.

هنوز دانش آموزان برای مدرک تحصیل می کنند و این بدان معنی است که علاوه بر ساعت های تماس با برنامه ریزی شده، دانش آموزان باید در یک مطالعه مستقل شرکت کنند. این به شما اجازه می دهد تا در مورد موضوع مطالعه کنید و برای خواندن گسترده تر و یا برای تکمیل وظایف نظیر تکالیف یا تجدید نظر به سخنرانی ها و سمینارها بپردازید. به عنوان یک راهنمای کلی، میزان مطالعات مستقل مورد نیاز دانشجویان University of Lincoln این است که برای هر ساعت در کلاس شما انتظار می رود حداقل دو تا سه ساعت در یک مطالعه مستقل صرف.

چگونه ارزیابی می شود

بازخورد ارزیابی

خط مشی University of Lincoln در بازخورد ارزیابی به منظور اطمینان از این است که دانشگاهیان به سرعت به دانشجویان ارزیابی می کنند - معمولا ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال (مگر اینکه به طور متفاوت در بالا ذکر شده).

روش های ارزیابی

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می کنند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که استفاده می شوند عبارتند از: دوره کار، مانند تکالیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند ارائه ها، عملکرد ها یا مشاهدات؛ و امتحان های کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های در کلاس. وزن هر روش ارزیابی ممکن است در هر سال تحصیلی متفاوت باشد. University of Lincoln قصد دارد اطمینان حاصل کند که کارکنان به سرعت به دانش آموزان ارزیابی می کنند.

امکانات

دانشگاهیان انگلیسی درگیر تحقیقاتی هستند که مستقیما به آموزش آنها اطلاع می دهند. نقاط قوت خاص در ادبیات قرن 21، ادبیات قرن نوزدهم، مطالعات گوتیک و نمایش دراماتیک وجود دارد. پروژه های تحقیقاتی فعلی شامل مطالعات در مورد شکسپیر، نوشتن زندگی زنان، واکنش ادبی به عکاسی اولیه و تئاتر اتوپیا است.

دانش آموزان فرصت دارند از نویسندگان فعال حرفه ای، از جمله اعضای کارکنان انگلیسی یاد بگیرند. نشریات آنها شامل رمان، شعر و داستان کوتاه برنده جایزه است.

آموزش توسط کارگاه ها، خواندن و استاد کلاس ها با بازدید از نویسندگان معاصر غنی شده است. کارل ان دافی، هنرمند بازدید کننده در University of Lincoln در سال 2015، جایزه شاعر را به دست آورد.

دانشجو به عنوان تولید کننده

دانش آموز به عنوان تولید کننده، یک مدل تدریس و یادگیری است که دانشگاهیان و دانشجویان مقطع کارشناسی را برای همکاری در فعالیت های پژوهشی تشویق می کند. این برنامه ای است که از طریق انجام یادگیری متعهد است.

ابتکار دانش آموزان به عنوان تولید کننده توسط QAA در سال 2012 ما مورد تحسین قرار گرفت و یکی از ویژگی های آموزش و یادگیری است که تجربه لینکلن را منحصر به فرد می کند.

شرایط ورود

  • سطح پیشرفته GCE: بی بی سی
  • مدرک لیسانس بین المللی: 29 امتیاز کلی
  • BTEC Extended Diploma: Distinction، Merit، Merit

متقاضیان همچنین باید حداقل 3 GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی باشد. معادل سطح 2 مدارک ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی AELTS 7.0 با حداقل 6.5 برابر در هر عنصر یا معادل http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شرایط ورود یا مایل به بحث در مورد اینکه آیا مدارک مورد نظر شما در حال حاضر در حال مطالعه هستند قابل قبول است، لطفا با تیم پذیرش در شماره 01522 886097 تماس بگیرید یا به آدرس admissions@lincoln.ac.uk ایمیل کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 112 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی April 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
13,800 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019