لیسانس در زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

Bahcesehir University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

Bahcesehir University

زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

علم ژنتیک هر روز با معرفی نقاط تحقیق جدید، هر روز بیشتر و بیشتر به پیشرفت می انجامد که از آنها می توان به کدهای ژنتیکی که برنامه های تشکیل ارگان های زنده و استفاده از این کدها را در زمینه های دیگر مانند پزشکی، بیوتکنولوژی و کشاورزی می دهند، منجر شود. پس از پیشرفت در زمینه ژنتیک و روند با مشخصه ژنوم انسان آغاز شده است، ما مجموعه بی سابقه ای از داده ها را در زمینه علوم زندگی دیده ایم. با پیشرفت تکنولوژی، این مجموعه داده هر روز افزایش می یابد. علم بیوانفورماتیک به منظور جمع آوری، تفسیر، ذخیره، تجسم و استفاده بیشتر از این مجموعه عظیم داده ها به عنوان یک سنتز ریاضیات، آمار، علوم رایانه، زیست شناسی مولکولی و ژنتیک به وجود آمده است. در بسیاری از کشورهای پیشرفته، این شاخه در سطح کارشناسی و فارغ التحصیلی در دسترس است در حالیکه برای اولین بار در کشور ما آموزش عالی در Bahcesehir University .

در محدوده گروه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک، مبانی و رشته مهندسی تدریس می شود. بر این اساس، دوره های اجباری مانند ژنتیک، زیست شناسی محاسباتی، برنامه نویسی، الگوریتم داده می شود و همچنین برای تعیین مناطق تخصصی، دوره های دوره های فنی در حوزه های خاص مانند ژنومیک مقایسه، ژنتیک گیاهی، ژنتیک انسان، داده کاوی ارائه شده است. گروه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک قصد دارد به آموزش افرادی که دانش، مفاهیم و نظریه ها را در حوزه هایشان آموخته اند، در روش های تحقیقاتی غلبه داشته، مهارت های کاربردی در علوم کاربردی، یادگیری به دست آمده و توانایی انجام کارهای مورد نیاز برای حرفه خود را

در این برنامه، همکاری های خاصی در زمینه برنامه های ژنتیک بیوانفورماتیک با دانشگاه های آمریکایی وجود دارد که ما قراردادهای برنامه های مشترک را با آن امضا کرده ایم. دانشگاه ما در حال حاضر دارای 21 توافقنامه همکاری با سایر دانشگاهها از جمله دوازده در ایالات متحده آمریکا، چهار در خاور دور و پنج در اروپا و آسیا است. علاوه بر این، دانشجویان موفق نیز فرصت دارند تا در دانشگاه های آمریکایی که Bahcesehir University در همکاری با آنها قرار دارد، چرخش داشته باشد. با استفاده از سیستم کنفرانس ویدئویی، دانش آموزان ما فرصتی برای تماشا و حضور در مراسم مختلف را از طریق ارتباطات زنده به و از ایالات متحده آمریکا و Bahcesehir University برنامه های دانشگاهی ایالات متحده و اروپا را به طور مداوم ادامه می دهد.

علوم بیوانفورماتیک ژنتیکی در جهان و در کشور ما یک آینده بسیار روشن است. این برنامه دارای اولویت اصلی در برنامه های پشتیبانی تحقیقاتی است. این در میان کسب و کارهایی است که توانایی بالایی دارند. در کشور ما تقاضا برای فارغ التحصیلان، کیفیت کار ایجاد شده افزایش می یابد و کیفیت پیشنهاد شده کار هر ساله بهبود می یابد. فارغ التحصیلان ما فرصتی برای کار در بخش های دولتی و خصوصی (مانند داروسازی، زیست پزشکی، بیوتکنولوژی، بخش کشاورزی و غذا، واحد های تحقیق و توسعه، حفاظت از محیط زیست، بخش های کنترل کیفیت)، برای موسسات تحقیقاتی به عنوان محققان و یا در اداری نقش ها برای بخش پزشکی به عنوان متخصصان ژنتیک (مانند آزمایشگاه های تحقیقاتی بیمارستان ها، بخش های ژنتیک بالینی، بخش های ژنتیک اطفال، واکسیناسیون آزمایشگاهی). گزینه دیگری برای فارغ التحصیلان ما کار دانشگاهی است که برای آنها امکان دارد به راحتی تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه های خارجی یا ترکیه ادامه دهند.

نمودار ساختار دوره با اعتبار

  • دوره های مشخص شده TR در تركیه آموزش داده می شود.
  • دوره های ویژه EN به زبان انگلیسی تدریس می شوند.
  • TR-EN دارای بخش های مشخصی از دوره های زبان انگلیسی و ترکی است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 10, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
7,900 USD
هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی (4 سال): 7،900 دلار در هر سال
Locations
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات