توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زیست شناسی مولکولی و ژنتیک

علم ژنتیک روز به روز بیشتر و بیشتر با معرفی زمینه های جدید تحقیقاتی، که منجر به کدگذاری کدهای ژنتیکی می شوند، برنامه هایی برای تشکیل موجودات زنده و استفاده از این کدها در زمینه های دیگر مانند پزشکی، بیوتکنولوژی و کشاورزی . پس از پیشرفت در زمینه ژنتیک و روند آغاز شده با مشخصه ژنوم انسان، ما یک مجموعه بی سابقه ای از داده ها در زمینه علوم زندگی دیده ایم. با پیشرفت تکنولوژی، این مجموعه داده هر روز افزایش می یابد. علم بیوانفورماتیک به منظور جمع آوری، تفسیر، ذخیره، تجسم و استفاده بیشتر از این مجموعه عظیم داده ها به عنوان یک سنتز ریاضیات، آمار، علوم رایانه، زیست شناسی مولکولی و ژنتیک به وجود آمده است. در بسیاری از کشورهای پیشرفته، این شاخه در سطح مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلی در دسترس است در حالی که برای اولین بار در کشور ما آموزش عالی در Bahcesehir University .

در محدوده گروه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک، مبانی و رشته مهندسی تدریس می شود. بر این اساس، دوره های اجباری مانند ژنتیک، زیست شناسی محاسباتی، برنامه نویسی، الگوریتم داده می شود و همچنین برای تعیین مناطق تخصصی، دوره های دوره های فنی در مناطق خاص مانند ژنومیک مقایسه، ژنتیک گیاهی، ژنتیک انسان، داده کاوی ارائه شده است. گروه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک قصد دارد به آموزش افرادی که دانش، مفاهیم و نظریه ها را در حوزه های خود آموخته اند، در روش های تحقیقاتی مورد استفاده قرار گیرد، مهارت های کاربردی در علوم کاربردی، یادگیری به دست آمده و توانایی انجام وظایف مورد نیاز برای حرفه خود.

در این برنامه، همکاری های خاصی در زمینه برنامه های ژنتیک بیوانفورماتیک با دانشگاه های آمریکایی وجود دارد که ما قراردادهای برنامه مشترک را با آن امضا کرده ایم. دانشگاه ما در حال حاضر دارای 21 توافقنامه همکاری با سایر دانشگاهها از جمله دوازده در ایالات متحده آمریکا، چهار در خاور دور و پنج در اروپا و آسیا است. علاوه بر این، دانش آموزان موفق به داشتن چرخش در دانشگاه های آمریکایی که Bahcesehir University در همکاری با آن هستند، خواهند داشت. با استفاده از سیستم کنفرانس ویدئویی، دانش آموزان ما فرصتی برای تماشا و حضور در رویدادهای مختلف را از طریق ارتباطات زنده به و از ایالات متحده آمریکا و Bahcesehir University برنامه های دانشگاهی ایالات متحده و اروپا را به طور مداوم ادامه می دهد.

علوم بیوانفورماتیک ژنتیکی در جهان و در کشور ما یک آینده بسیار روشن است. این برنامه دارای اولویت اصلی در برنامه های پشتیبانی تحقیقاتی است. این در میان کسب و کارهایی است که توانایی بالایی دارند. در کشور ما تقاضا برای فارغ التحصیلان، کیفیت کار ایجاد شده افزایش می یابد و کیفیت پیشنهاد شده کار هر ساله بهبود می یابد. فارغ التحصیلان ما فرصتی برای کار در بخش های عمومی و خصوصی (مانند داروسازی، زیست پزشکی، بیوتکنولوژی، بخش کشاورزی و غذا، واحد های تحقیق و توسعه، حفاظت از محیط زیست، بخش های کنترل کیفیت)، برای موسسات تحقیقاتی به عنوان محققان و یا در اداری نقش ها برای بخش پزشکی به عنوان متخصصان ژنتیک (مانند آزمایشگاه های تحقیقاتی بیمارستان ها، بخش های ژنتیک بالینی، بخش های ژنتیک اطفال، واکسیناسیون آزمایشگاهی). گزینه دیگری برای فارغ التحصیلان ما کار دانشگاهی است که آنها می توانند به راحتی به تحصیلات تکمیلی خود در دانشگاه های خارجی یا ترکیه ادامه دهند.

نمودار ساختار دوره با اعتبار

  • دوره های مشخص شده TR در تركیه آموزش داده می شود.
  • دوره های ویژه EN به زبان انگلیسی تدریس می شوند.
  • TR-EN دارای بخش هایی از دوره های زبان انگلیسی و ترکی است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 27 برنامه دیگر ارائه شده توسط Bahcesehir University »

آخرین به روز رسانی February 13, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
7,900 USD
هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی (4 سال): 7،900 دلار در هر سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019