زیست شناسی درجه Assumption College

زیست شناسی مطالعه زندگی است. زیست شناسان اسرار زندگی را در سطح سلولی، بدن انسان و جمعیت بررسی می کنند.

این که آیا شما مایل به استفاده از درجه زیست شناسی خود را برای مطالعه ویروس ها و یا اکوسیستم، شما تجربه گسترده در دست آزمایش، و همچنین حمایت قوی و دسترسی آسان به دانشکده علوم علمی، که مفاهیم مبتنی بر کلاس درس معنی دار و کمک به توسعه تحقیقات فنی خود را مهارت ها. مرکز علوم پیشرفته Testa واقع در دانشگاه در Worcester، MA فراهم می کند امکانات برجسته آزمایشگاهی برای دانش آموزان دنبال یک زیست شناسی عمده برای تست پیچیده و پیچیده نظریه های علمی که شما در کلاس درس یاد بگیرند.

فارغ التحصیلان علوم طبیعی میزان پذیرش 85٪ به مدارس پزشکی، و میزان پذیرش 83٪ به سایر برنامه های پزشکی فارغ التحصیل (دندانپزشکی و مدارس دامپزشکی و غیره) است. پیش فرض موافقت نامه های گفتاری با برنامه های بسیار رقابتی فارغ التحصیلان برای ارائه دانش آموزان فرصت های متعدد برای پذیرش تضمین شده و / یا درجه های شتابی و یا مطالعات علمی شدید.

زیستشناسی عمده

دانش آموزانی که دوره زیستشناسی را دنبال می کنند، 16 دوره در علوم با گزینه های متعدد برای دانش آموزان زیست شناسی را انتخاب می کنند که دوره های مناسب را به منافع خود می دهد. رشته های زیست شناسی ممکن است اعتبار علمی برای دو دوره کارشناسی زیست شناسی دریافت کند. علاوه بر این، دانش آموزان پایه قوی در زمینه های گسترده تر لیبرال دریافت می کنند و برای شغل در مراقبت های بهداشتی، تحقیقاتی، صنعت و آموزش و پرورش و برای تحصیل در مدارس فارغ التحصیل و حرفه ای آماده می شوند.

زیست شناسی کوچک

یکی از اعضای زیست شناسی، دانشجویانی است که علاقمند به یک رشته مرتبط با سلامت هستند، بدون در نظر گرفتن مهمترین آنها. زیست شناسی جوانان پنج دوره علوم طبیعی را انتخاب می کند در یک مشاوره با یک مشاور بخش.

زیست شناسی درجه مورد نیاز

دانش آموزانی که مدرک زیست شناسی را دنبال می کنند، 16 دوره ریاضی و علوم را با گزینه های متعددی برای دانشجویان زیست شناسی انتخاب می کنند که دوره ها را به بهترین وجه به منافع خود برسانند. دانش آموزان ممکن است اعتبار علمی برای دو دوره کارشناسی زیست شناسی دریافت کنند. زیست شناسی جوانان 5 دوره زیست شناسی را انتخاب می کند با مشاوره با یک مشاور بخش.

کارآموزی و فرصت های پژوهشی

دانشجویان پیش دانشگاهی برای شرکت در برنامه های تحقیقاتی تابستان در موسسات تحقیقاتی مهم در سراسر کشور انتخاب شده اند. همچنین، Assumption ارائه فرصت های آموزشی تابستانی در دانش آموزان را به دانش آموزان سطح بالا ارائه می دهد که برای کمک به دانشکده Assumption با پروژه های تحقیقاتی خود است. دانشجویان برای تحصیلات تابستانی انتخاب شدند و در محوطه دانشگاه هزینه تحصیلی و مسکن دریافت می کنند.

تمام رشته های علمی به شدت تشویق می شوند که در طول سال تحصیلی یا سال تحصیلی خود از طریق کارآموزی در حوزه های مورد علاقه خود، تجربه و اعتبار دوره ای کسب کنند. کارآموزی برای اعتبار دانشگاهی دانش آموزان را به صورت عملی و عملی در اختیار دانش آموزان قرار می دهد تا آنها بتوانند قبل از فارغ التحصیلی، گزینه های حرفه ای خود را بررسی کنند.

فرصت های پژوهشی تابستانی

افزایش تعداد دانشجویان پیش دانشگاهی برای شرکت در برنامه های تحقیقاتی تابستان در موسسات تحقیقاتی مهم در سراسر کشور، از جمله بنیاد ملی علوم، موسسه ملی بهداشت، انجمن سرطان آمریکا و بنیاد دیابت نوجوانان، انتخاب شده اند. همچنین، Assumption فرصت های پژوهشی تابستانی را در اختیار دانشجویان بالا قرار می دهد که برای کمک به دانشکده یوسف در پروژه های تحقیقاتی خود اقدام می کنند. دانشجویان برای تحصیلات تابستانی انتخاب شدند و در محوطه دانشگاه هزینه تحصیلی و مسکن دریافت می کنند.

مدارس تحصیلات تکمیلی و شغلی

فارغ التحصیلان دارای یک رشته یا گروه کوچک در زیست شناسی وارد عرصه ای از رشته های پزشکی، پژوهشی، آموزشی و فروش دارویی می شوند. آنها همچنین در مقطع کارشناسی ارشد از جمله پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، داروهای دامپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی و پرستاری تحصیل می کنند.

پیش فرض موافقت نامه های مفصل با تعدادی از برنامه های فارغ التحصیل را به طوری که دانش آموزان Assumption که حفظ یک جایگاه علمی قوی می توانند دسترسی به دسترسی به این برنامه ها.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Assumption College »

آخرین به روز رسانی September 18, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019