زیست شناسی

به عنوان یک University of Mary Washington ، شما ممکن است نمونه هایی را در رودخانه Rappahannock بگنجانید و سپس به بحث در مورد محیط زیست در آینده کمک کنید. بزرگترین زیست شناسی ما فراتر از مولکول ها و میکروسکوپ ها است، تغذیه کنجکاوی شما در مورد چیزهای زنده، پرورش روند علمی و به چالش کشیدن شما برای پیدا کردن روش های جدید برای تحقیق است.

محدوده مطالعات

دوره های آموزشی شامل زیست شناسی انسان، عملکرد ارگانیسم و ​​تنوع، گیاه شناسی، آناتومی سرده، محیط زیست گیاهی، بوم شناسی حیوانات، اندومولوژي، بافت شناسی، ژنتیک، تغذیه و متابولیسم، میکروب شناسی، انگل شناسی، رفتار حیوانات، بیولوژی زیست شناسی، غدد درونریز، زونا زیستشناسی ستون فقرات، ارنیتولوژی، ویروس شناسی، زیست شناسی سرطان و موارد دیگر.

کارآموزی

رشته های زیست شناسی UMW ممکن است برای کارآموزی پرداخت شده از طریق برنامه Internship Industry STEM واجد شرایط باشد. گروه زیست شناسی به دانشآموزان کمک می کند تا در زمینه تحقیقات، پزشکی، زیست شناسی، گیاه شناسی و محیط زیست، در مورد کارآموزی شرکت کنند. دانش آموزان همچنین ممکن است کارآموزی را با موزه در منطقه فردریکسبورگ یا نزدیکی ریچموند، ویرجینیا و واشنگتن دی سی پیدا کنند.

برنامه زیست شناسی در UMW پیشرفته ترین راه برای مدرسه دامپزشکی بود. اساتید و دیگر دانشکده ها به من و همسالان من خیلی دلگرم کننده بودند و کلاس های کوچکی داشتند که می توانستم از آنها بشنوم که شخصا این ارتباط را مهم تر می دانست. من یک آموزش جامع داشتم و برای ورود به مدرسه حرفه ای بسیار آماده بودم.

- Alexis Pennings '14، دانشجو، کالج منطقه ای ویرجینیا مریلند دامپزشکی

افتخارات

برای دریافت افتخارات در زیست شناسی، شما باید به طور کلی 3.0 درجه و 3.25 در عمده است. شما یک پروژه تحقیقاتی را تکمیل می کنید، یک پایان نامه افتخار می نویسید، و ارائه شفاهی به دانشکده گروه ارائه می شود.

الزامات عمده

زیست شناسی عمده نیاز به 40 اعتبار از جمله پنج دوره مورد نیاز، یک سمینار ارشد مورد نیاز، یک دوره اختصاص داده شده تحقیقات فشرده، و یک دوره اضافی اضافی با یک مولفه آزمایشگاهی.

الزامات جزئی

مؤسسه زیست شناسی نیاز به 22 واحد در دوره های هسته و زیست شناسی انتخابی دارد. شما حداقل سه دوره زیست شناسی 300 تا 400 سطح را خواهید گرفت، دو مورد با یک مولفه آزمایشگاهی.

بورس تحصیلی

گروه زیست شناسی سالانه چندین بورس تحصیلی و جوایز را به رشته های برجسته زیست شناسی ارائه می دهد

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Mary Washington

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Mary Washington »

آخرین به روز رسانی December 7, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019