توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

برنامه های درسی زیست شناسی ما توسط جلد کتاب محدود نمی شود؛ این تجربه ای است که دانش آموزان را برای برنامه های شغلی و تحصیلات تکمیلی در زیست شناسی ، بیوتکنولوژی ، پزشکی ، دندانپزشکی، داروخانه، رشته و آزمایشگاه زیست شناسی و بهداشت عمومی آماده می کند. شما در کنار اعضای هیئت علمی تان کار می کنید تا تئوری علیه تجربه را با استفاده از ابزارهای مدرن در تسهیلات پیشرفته تست کنید.

عمده در زیست شناسی

این برنامه برای آماده سازی دانش آموزان برای طیف گسترده ای از حرفه های علوم زیستی، از جمله تکمیل تمام الزامات برای پذیرش در مدارس حرفه ای (مانند مدارس پزشکی، دندانپزشکی، داروخانه و دامپزشکی) و برنامه های تحصیلات تکمیلی طراحی شده است.

نتایج آموزش برنامه

دانش آموزان:

  • نشان می دهد که دانش عمیق و گسترده ای از مفاهیم که علوم زیستی را شامل می شود
  • اعمال فرایند علمی، از جمله طراحی و انجام آزمایش ها و آزمایش فرضیه ها
  • کارآمد آزمایشگاه، زمینه و تکنیک های تحلیلی انجام می شود
  • درک و انتقاد از مقالات علمی را مرور و آماده گزارش دهی و کتبی در یک قالب استاندارد علمی
  • آگاهی از نقش اخلاقیات اهمیت در علوم بیولوژیکی را نشان می دهد

عمده برنامه درسی زیست شناسی

این درجه نیاز به پایان نامه پژوهشی در زمینه زیست شناسی دارد. این برنامه برای ارائه دانش آموزان برتر دوره کارشناسی با فرصت های انجام تحقیقات اصلی در آماده سازی برای مدرسه فارغ التحصیل، آموزش حرفه ای و یا موقعیت در یک آزمایشگاه تحقیقاتی صنعتی یا دولتی طراحی شده است.

پذیرش

دانش آموزان با نمره کلی نمره متوسط ​​3.2، به علاوه نمره متوسط ​​3/4 یا بالاتر در زیست شناسی و دوره های پشتیبانی از علوم (شیمی، ریاضی و فیزیک) واجد شرایط برای پذیرش در برنامه می باشند.

در طول سال تحصیلی دانش آموز، برنامه های کاربردی باید به کمیته برنامه ریزی افتخارات ارائه شود.

دانشجویان بسته به منطقه مورد علاقه پژوهش، یک کمیته پایان نامه شامل یک مشاور تحقیق و یکی از اعضای هیات علمی دیگر می باشند.

تجربه تحقیق

دانش آموزان ما فرصت منحصر به فرد برای کار با استادان در پروژه های تحقیقاتی دارند. آنها می توانند از طریق آزمایشگاه های دانشکده و تحقیقات میدانی در مورد اکوسیستم های غنی از منطقه خلیج، ویروس شناسی، زیست شناسی سرطان، گیاه شناسی، فیزیولوژی پستانداران دریایی، رفتار حیوانات، روانشناسی و دیگر زمینه های مرتبط را مطالعه کنند. سایت های تحقیقاتی مشترک شامل راسل رانچ، ساحل مویر، خلیج مونتری، گلن کانیون پارک و جاهای دیگر می باشند. به طور دوره ای دانش آموزان نیز فرصتی برای سفرهای تحقیقاتی خاص به آلاسکا، قطب جنوب و حتی جزایر گالاپاگوس می گذارند.

دانش آموزان می توانند از طریق مشارکت برای برنامه آموزش و راهنمایی (PUMT) دانشجویان برای نقاط تحقیق در UC-San Francisco درخواست دهند یا به کمک UCSF Grad و Post-doc کمک های خود را در تحقیقات برش پیشرفته biomedical.

جوایز

ما برای کمک به تحقیقات دانشجویی و سفر به نشست های علمی، بورس تحصیلی سالانه ارائه می دهیم. این حمایت توسط کمک های سخاوتمندانه اهدا کنندگان به صندوق هدایا زیست شناسی امکان پذیر شده است. بورس تحصیلی شامل:

  • جایزه آرتور فورست - به دانش آموزان واجد شرایط انجام تحقیقات زیست شناسی اختصاص یافته است
  • جوایز کارول چیهارا - هر ترم به دانشجویان واجد شرایط اعطا می شود که اساسا بر اساس GPA علمی خود است
  • جایزه ادوارد ل. کسل - به عنوان یک مدرک زیستشناسی فارغ التحصیل شد که نشان دهنده رهبری، برتری تحصیلی و پتانسیل بالایی برای حرفه ای در علوم زیست شناسی
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of San Francisco »

آخرین به روز رسانی September 7, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

12 Reasons to Love USF