بخش زیست شناسی واباش متشکل از یک دانشکده قوی و متنوع و تعهد به تدریس و تحقیق در مقطع کارشناسی است. برنامه درسی بر مهارت های تحلیلی و حل مسئله تاکید می کند که دانشجویان را قادر می سازد تا نتایج و راه حل های خودشان را به دست آورند. در یک زمینه که به سرعت در حال تغییر است، توانایی به دست آوردن اطلاعات جدید و قرار دادن آن در یک زمینه گسترده، یک مهارت حیاتی است.

رشته های زیست شناسی در Wabash College دارای طیف گسترده ای از تجربیات در کلاس، آزمایشگاه و زمینه است، آمادگی دانشجویان برای حرفه های در زمینه های مختلف مانند دارو، زیست شناسی مولکولی، محیط زیست، آموزش و پرورش و حتی مالی یا سیاست عمومی. دانش آموزان با تحقیق مستقل با استادان، کارآموزان معتبر خارج از محوطه دانشگاه، و کارآموزی بین رشته ای که توسط برنامه های مختلف در برنامه های دانشگاه پشتیبانی می شوند، شرکت می کنند.

رشته های زیست شناسی نیز فرصت های زیادی برای شرکت در دوره های غربالگری ارائه شده توسط گروه ارائه می دهند. دانش آموزان اخیرا برای انجام کارهای میدانی در اورگلیدز، بلیز و پرو سفر کرده اند. رؤسای ما نیز در خارج از کشور تحصیل می کنند و یک فارغ التحصیل در سال 2014 یک فلابرایت برای آموزش زبان انگلیسی در اسپانیا در حالی که در حال مطالعه سیستم مراقبت بهداشتی اسپانیایی بود، اعطا شد.

مسیرهای شغلی

نگاهی به این لیست از معیارهای اخیر Wabash: Dentist، Optometrist، Sales Pharmaceutical، Orthodontist، Family Physician، معلم علوم HS، متخصص اطفال، تحلیلگر مالی، محیط زیست، پذیرش کالج، جراح، بانک جهانی، رادیولوژیست، نویسنده علمی، سرپرست اجرایی، جراح پلاستیک پزشک متخصص چشم، متخصص چشم پزشکی، عمل جراحی آبزی پروری، متخصص طب سوزنی، متخصص طب سوزنی، دادستان، ارتباطات پزشکی، مدیر عامل مرکز فناوری، تحلیلگر کسب و کار، استاد کالج، فروش صنعتی، FBI، بیهوشی، بازاریابی پزشکی، پاستور، رئیس صندوق، نوزادان، بانکداری وام، متخصص روانشناسی، روانشناس ، افسر حفاظت، دانشمند محيط زيست و معمار.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی گروه زیست شناسی طراحی شده است تا دانش آموز را به گستردگی رشته زیست شناسی معرفی کند و پایه ای برای تحصیل بیشتر در زیست شناسی فراهم کند. دنباله ی اصلی دوره ها دانش آموز را به ژنتیک، زیست شناسی سلولی، زیست شناسی ارگانیسم و ​​محیط زیست معرفی می کند. سپس دانش آموز می تواند دوره های انتخابی را در زمینه های مربوط به منافع شغلی خود انتخاب کند. مؤسسه زیست شناسی طراحی شده است تا دانش آموز را برای کار فارغ التحصیل یا کار حرفه ای در زیست شناسی و نیز سایر حرفه هایی مانند قانون یا کسب و کار آماده کند. ما بر روند علم بیولوژیک از طریق محتوای درس، کار آزمایشگاهی و میدانی، مطالعه مستقل و تحقیقات تابستانی با استادان تاكید می كنیم. دوره کوهنوردی، سمینار ارشد BIO-401، دانش آموز را در ادبیات اولیه در زیست شناسی غرق می کند و مهارت هایی که برای تحلیل بحرانی اطلاعات جدید در زیست شناسی مورد نیاز است. اهداف اصلی گروه زیست شناسی به منظور کمک به رشته های اصلی ما توسعه می یابند:

  • دانش محتوا و درک مفهومی: ارائه تمام رشته های زیست شناسی با دانش گسترده ای در زمینه زیست شناسی عمومی، با برخی از تجربه در زیست شناسی سلولی و مولکولی، ژنتیک، زیست شناسی، و منطقه زیست شناسی بدن انسان، و همچنین دوره های تخصصی در شیمی و فیزیک یک دانش آموز ممکن است انتخاب کند که بیشتر در یک رشته بیولوژیکی انتخابی خود تمرکز کند.

  • تفکر انتقادی

  • مهارت های ارتباطات علمی : دانش آموزان را به دانش خود بسپارید تا بتوانید دانش خود را به «محتوای و روند» بسپارید.

  • آموزش حرفه ای: کارشناسی ارشد برای حرفه در علوم، به ویژه کسانی که نیاز به آموزش پیشرفته را آماده کنند.

  • نگرش ها و عادت های ذهنی: مدل سازی و پرورش دانشجویان کنجکاوی فکری در مورد زیست شناسی و نقش آن در جامعه بزرگ ما. ایجاد احساس جامعه در میان رشته های زیست شناسی.

برای غیر عمده، ما فرصت های متعددی برای مطالعه زیست شناسی و کسب تجربه در روند تحقیق علمی ارائه می دهیم. برای دانشجویانی که به دنبال یک دوره آزمایشگاهی برای توزیع هستند، بیولوژیک انسان از طریق بررسی زیست شناسی انسان، مفاهیم پایه زیست شناختی را معرفی می کند. این دوره همچنین می تواند به عنوان نقطه ورود برای کار اضافی در زیست شناسی مورد استفاده قرار گیرد، زیرا پیش نیاز چندین دوره در بخش است. BIO-102Plants

برنامه آموزش در:
انگلیسی
Wabash College

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط Wabash College »

آخرین به روز رسانی August 6, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019