لیسانس در سیاست

مطالعه شما در مورد دولت یک مخلوط غنی از واقعی و ایده آل، ارزش هایی است که اغلب در تعارض با یکدیگر و موانع عملی که در راه خود قرار دارند، فراهم می کند. این تعاملات هر روز به عنوان افراد، شهروندان کشور ما و اعضای جامعه جهانی با ما مبارزه می کنند.

درباره عمده

برای توسعه گستره و عمق دانش، شما یک برنامه درسی خاص ویژه طراحی شده برای سیاست های رسمی و دولتی OWU خواهید داشت. با نزدیک شدن به مشاور دانشکده خود، دوره های خود را در هر منطقه هسته ای برای رفع منافع منحصر به فرد و اهداف شغلی خود انتخاب نمایید. این بخش همچنین دارای یک دوره 5 ساله است.

سیاست و دولت عمده

برای تقویت هر چه بیشتر وسعت و عمق دانش، اداره یک برنامه درسی ویژه برای سیاست ها و رشته های دولتی طراحی کرده است. در میان 10-13 دوره اداری، دانشجویان حداقل یکی از هر چهار حوزه را انتخاب می کنند: سیاست آمریکا، روابط بین الملل، سیاست مقایسه ای و نظریه سیاسی. با همکاری یک مشاور علمی، دانشجویان در هر حوزه انتخاب دوره هایی را که برای منافع خاص و اهداف شغلی مناسب هستند مناسب می سازد. این بخش همچنین دارای یک دوره 5 ساله است.

به منظور اعلام سیاست و حکومت عمده، یک دانش آموز باید یا (a) 2.5 میانگین تجمعی درجه دانشگاه، یا (b) یک درجه متوسط ​​2.0 تجمعی، و یک دوره B یا بالاتر در یک دوره در بخش دریافت کرده است.

الزامات عمده

عمده باید حداقل 10 دوره در بخش را از جمله:

 • دو دوره مقدماتی زیر: PG 111، PG 112 یا PG 113. همچنین دانشجویان ممکن است نیاز اولیه را با کسب یک B- یا بالاتر در یکی از این دوره هایی که در OWU گرفته می شوند، برآورده سازند. بیش از دو دوره مقدماتی ممکن است به سمت عمده حساب شود.
 • PG 279 و PG 499
 • حداقل یک دوره در هر زیر زمینه زیر: (I) سیاست آمریکا (PG 260، PG 261، PG 350، PG 351، PG 352، PG 353، PG 354، PG 355، PG 356، PG 357، PG 358، یا PG 359)؛ (II) روابط بین المللی (PG 360، PG 361، PG 362، PG 363، PG 364، یا PG 365)؛ (III) سیاست مقایسه (PG 344، PG 346، PG 347، PG 348، یا PG 349)؛ و (IV) نظریه سیاسی (PG 300 34، PG 371، PG 372، PG 373، یا PG 374).

اهداف یادگیری

دانش

 • درک مفاهیم و نظریه های اصلی در علوم سیاسی و چگونگی اعمال آنها به سیاست های عملی.
 • درک نگرش های سیاسی و اینکه چگونه افراد و گروه ها در تصمیم گیری های سیاسی مشارکت دارند و تحت تاثیر تصمیمات سیاسی قرار می گیرند.
 • درک دیدگاه های گوناگون در مورد سیاست و سیستم های متنوع و فرهنگی در سراسر جهان.

قابلیت ها

 • به طور انتقادی فکر کنید: شناسایی و سوق دادن مفروضات، درک دیدگاه های متنوع و شناخت ارتباط بین ایده ها
 • تحقیق: بررسی و ارزیابی منابع اطلاعات، استفاده از روش های علوم سیاسی برای ارزیابی نهادهای سیاسی، رفتار و حوادث
 • به طور موثر ادعا کنید: از موقعیت های موجه با شواهد دفاع کنید
 • ایده ها را به صورت مؤثر و مفیدی در هر کجای کلام و کتبی قرار دهید

ارزش های

 • توسعه و اجرای ارزش های شهروندی و خدمات عمومی

بزرگ فکر کن

تحقیقات کارشناسی یکی از بخشهای اصلی ارتباط OWU و سیاست است

دانش آموزان به طور کامل از برنامه های مختلف هنر لیبرال OWU استفاده می کنند و اغلب دو زمینه را در پروژه های تحقیقاتی متصل می کنند و یا دوبرابر می کنند.

برو جهانی

OWU راه های مختلفی برای شما فراهم می کند تا از یادگیری خارج شوید. از سال اول شما می توانید دوره های آموزش مسافرت را بیاموزید. شما همچنین می توانید برای یک ترم در خارج از کشور تحصیل کنید یا یک Grant اتصال برای یک پروژه در هر نقطه از جهان دریافت کنید.

دوره های مربوط به مسافرت و یادگیری مرتبط با سیاست و حکومت دانشجویان را به کره، آرژانتین و انگلستان برده اند.

دریافت واقعی

ساخت تجربه، دانش و شبکه ها را با دنیای حرفه ای واقعی با کارآموزی که در آن فعالیت سیاسی است.

از طریق Wesleyan در برنامه واشنگتن، شما در واشنگتن دی سی زندگی می کنید و کار می کنید. یک تجربه کارآموزی تمام وقت، برنامه شما را با استقرار کارآموزی منطبق می کند که دقیقا منافع شما و اهداف حرفه ای را منعکس می کند.

آموزش الهام گرفته

اعضای هیئت علمی OWU محققان برجسته و محققان و معلمان پرشور هستند. آنها شما را فشار می دهند، شما را به چالش می کشد، شما را القا می کنند و با شما در پروژه های پژوهشی و خلاقانه خود کار می کنند.

آنها حتی می توانند یک سخنرانی 3 دقیقه ای با ایده ها، بینش و تخیل بسازند. اتمام سخنرانی های منحصر به فرد IU.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ohio Wesleyan University »

آخرین به روز رسانی August 27, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
58,190 USD
هزینه کل در هر سال (2018-2018)؛ هزینه تحصیل: 45،500 دلار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date