توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشخصات

دانش آموزان رشته های نظری و عملی را مطالعه می کنند، کارهای مربوط به ایجاد برنامه های کاربردی نرم افزار و طراحی سیستم های اطلاعاتی را انجام می دهند.

این برنامه همچنین شامل مطالعه زبان های مدرن و ابزار برای توسعه برنامه، روش ها و فن آوری های سیستم های هوشمند، و همچنین راه حل های نرم افزاری مدرن برای ساخت سیستم های اطلاعاتی شرکت ها و داده کاوی می باشد.

مزیت اصلی این برنامه گرایش آن به تشکیل عملی صلاحیت ها است که نه تنها زبان های فردی را از ابزار برنامه نویسی می داند، بلکه می دانند و می توانند نیازهای کسب و کار را در پروژه ها به اجرا بگذارند، آنها می دانند که چگونه راه حل های نوآورانه فناوری اطلاعات را توسعه دهند، از جمله استفاده از خدمات شخص ثالث و سیستم عامل.

دستاوردها

پیروزی در قهرمانی ملی WorldSkills روسیه 2015، 2016 (شایستگی "راه حل های نرم افزاری برای کسب و کار")، برندگان و برندگان مسابقات آثار علمی، رقابت سراسری پروژه های نوآورانه UMNIK

این برنامه شامل برنامه های زیر است:

امنیت اطلاعات

مشخصات: Security of computer systems

این برنامه متخصصین را در زمینه های زیر آموزش می دهد:

 • توسعه نرم افزار برای سرورها، رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه،
 • مدیریت شبکه های کامپیوتری و سرورها
 • توسعه و مدیریت سیستم های اطلاعاتی توزیع شده،
 • حفاظت از داده ها.

دانش آموزان نیز چارچوب سازمانی و حقوقی، تکنیک ها و فن آوری هایی را برای محافظت از اطلاعات محرمانه مطالعه می کنند و همچنین می توانند به صورت رایگان یاد بگیرند و گواهینامه معتبر بین المللی دریافت کنند.

پذیرش

 • یک فرم آموزش: تمام وقت، 4 سال
 • هزینه تحصیل تمام وقت: 183، 758 روبل.
 • تعداد کل مکان های بودجه: 25، 3 نفر از آنها برای افراد دارای حقوق خاص است.
 • تعداد کل کرسی های پرداخت شده: 25

سیستم های اطلاعاتی و فن آوری

دانش آموزان رشته های نظری و عملی را مطالعه می کنند، کارهای مربوط به ایجاد برنامه های کاربردی نرم افزار و طراحی سیستم های اطلاعاتی را انجام می دهند. این برنامه همچنین شامل مطالعه زبان های مدرن و ابزار برای توسعه برنامه، روش ها و فن آوری های سیستم های هوشمند، و همچنین راه حل های نرم افزاری مدرن برای ساخت سیستم های اطلاعاتی شرکت ها و داده کاوی می باشد. مزیت اصلی این برنامه گرایش آن به تشکیل عملی صلاحیت ها است که نه تنها زبان های فردی را از ابزار برنامه نویسی می داند، بلکه می دانند و می توانند نیازهای کسب و کار را در پروژه ها به اجرا بگذارند، آنها می دانند که چگونه راه حل های نوآورانه فناوری اطلاعات را توسعه دهند، از جمله استفاده از خدمات شخص ثالث و سیستم عامل.

پذیرش:

 • تعداد کل مکان های بودجه: 37، 4 نفر از آنها برای افراد دارای حقوق خاص است.
 • تعداد کل کرسی های پرداخت شده: 13.
 • یک فرم آموزش: تمام وقت، 4 سال.
 • هزینه تحصیل تمام وقت: 136 437 روبل.

فناوری اطلاعات کاربردی

دانشجویان رشته های نظری و عملی را مطالعه می کنند، کارهای مربوط به ایجاد برنامه های کاربردی نرم افزاری و طراحی سیستم های اطلاعاتی، مطالعه زبان های مدرن و ابزار برای توسعه برنامه، و همچنین راه حل های نرم افزاری مدرن برای ساخت سیستم های اطلاعاتی شرکت و داده کاوی را انجام می دهند. دانش آموزان زبان های برنامه نویسی مستقل و ابزارهای فناوری های اینترنتی را مطالعه می کنند، برنامه ریزی وب را عمیق می کنند، و همچنین سیستم عامل های نرم افزاری سیستم های اطلاعات شرکت ها. توجه زیادی به توسعه مسائل مربوط به طراحی سیستم اطلاعاتی - از مدل سازی و تجزیه و تحلیل فرآیندهای کسب و کار تا توسعه برنامه های کاربردی برای اتوماسیون فعالیت ها پرداخت می شود.

مزیت اصلی این برنامه آن است که جهت گیری آن به شکل گیری عملی صلاحیت برنامه نویسان، توسعه دهندگان است که نه تنها زبان های فردی را از ابزارهای برنامه نویسی می شناسند، بلکه می دانند و می توانند نیازهای کسب و کار را در پروژه ها به اجرا بگذارند، آنها قادر به ایجاد نوآوری راه حل های فناوری اطلاعات، از جمله استفاده از خدمات شخص ثالث و پلت فرم.

پذیرش

 • تعداد کل مکان های بودجه: 38، 6 از آنها برای افراد دارای حقوق خاص است.
 • تعداد کل مکان های پرداخت شده: 12
 • از آموزش: تمام وقت، 4 سال.
 • هزینه تحصیل تمام وقت: 140 389 روبل.

مکاترونیک و رباتیک

این برنامه لیسانس هایی را تشکیل می دهد که در راه اندازی و استفاده از سیستم های مکاترونیک و روباتیک برای استفاده در تولید خودکار، و نیز تشخیص، کنترل فنی و تست زیرسیستم مشغول هستند. این آموزش بر مبنای اجزای صنعتی حرفه ای در ایستگاه های سیستم تولید مدولار انجام می شود FESTO MPS - پیشگام جهان در زمینه فن آوری اتوماسیون، رهبر در زمینه آموزش محصولات و برنامه های آموزشی است. این جهت برای توسعه فعالیت های تولیدی به شدت مورد نیاز است.

ویژگی های برنامه و مزایای رقابتی آن:

متخصصین در این زمینه حدود 50 دانشگاه روسی تولید می کنند. تجهیزات مشابه شبیه آنچه که در دانشگاه ایالتی Tyumen نصب شده است، بیش از ده دانشگاه در روسیه ندارد. فرصتی برای یادگیری به لطف آزمایشگاه، که در دانشگاه ظاهر شد، منحصر به منطقه است.

پذیرش

 • تعداد کل مکان های بودجه: 16، 2 نفر برای افراد دارای حقوق خاص است.
 • تعداد کل مکان های پرداخت شده: 34
 • از آموزش: تمام وقت، 4 سال.
 • هزینه تحصیل تمام وقت: 152 393 روبل.

پشتیبانی ریاضی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی

پروفیل: تکنولوژی برنامه نویسی

رشته های اصلی بر روی آماده سازی دانش آموزان برای فعالیت های حرفه ای مطابق با الزامات صنعت فناوری اطلاعات و تضمین تسلط بر فن آوری های برنامه نویسی مدرن، کار با پایگاه داده ها و مدیریت شبکه های کامپیوتری متمرکز شده است.

این آموزش با استفاده از مواد آموزشی ویژه، برای دانشجویان با سطوح مختلف آموزش اولیه سازگار است. خود اشتغال شامل استفاده از منابع باز، از جمله دوره های آنلاین و سخنرانی های ویدئویی فردی است. اشکال سازمان از کارگاه های آموزشی از راه دور در شبکه واقعی و مجازی و تجهیزات رایانه ای ساخته شده است.

یکی از ویژگی های ویژه این برنامه، تهیه دانش آموزان برای حل مشکلات عملی در زمینه توسعه نرم افزار و مدیریت سیستم است، فعالانه جذب مدیران و متخصصین IT از شرکت های نوآورانه به روند آموزش. در ساختار برنامه و انتخاب مسیرهای فردی (برنامه نویسی و پایگاه های داده، فناوری های وب و تلفن همراه، داده های علمی و داده های بزرگ)، ما از تجربه سازماندهی برنامه های تمرینی متنوع دانشگاه های پیشرو روسیه استفاده می کنیم.

پذیرش

 • تعداد کل مکان های بودجه: 55، 6 از آنها برای افراد دارای حقوق خاص است.
 • تعداد کل مکان های پرداخت شده: 5
 • از آموزش: تمام وقت، 4 سال.
 • هزینه تحصیل تمام وقت: 163 778 روبل.

اطلاعات تماس

پذیرش بین المللی

7 (3452) 45-53-69

interadmission@utmn.ru

اسکایپ: interoffice.utmn

روسیه، Tyumen

23، خیابان لنینا

دفتر 201

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Tyumen

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Tyumen »

آخرین به روز رسانی September 26, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
136,437 RUB
Deadline
آگوست 15, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
ژوئن 30, 2023
آخرین مهلت تقاضا
آگوست 15, 2019

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
آگوست 15, 2019
End Date
ژوئن 30, 2023