Read the Official Description

گروه شیمی یک برنامه کارشناسی را ارائه می دهد که آموزش گسترده ای، دقیق و انعطاف پذیر برای کار و پیشرفت در زمینه های مختلف و آموزش ارزشمند در آزمایشگاه برای دنیای فزاینده فنی امروز فراهم می کند. برنامه مکتوب شیمی، همزمان با مأموریت آموزش هنرهای لیبرال در دانشگاه Koç، توانایی انطباق با منافع خاص و اهداف شغلی دانشجویان است.

برای مدرک لیسانس علوم ، دانشجویان کارشناسی در برنامه شیمی باید هشت مورد و دو دوره انتخابی در شیمی و دو ترم پروژه مستقل تحت نظارت یکی از اعضای هیئت علمی شیمی، علاوه بر هسته دوره ها و سایر گزینه ها.

تمام دوره های مورد نیاز در شیمی (شیمی عمومی I-II، شیمی فیزیکی I-II، شیمی آلی شیمی I-II، شیمی معدنی و تجزیه و تحلیل ابزار) جلسات آزمایشگاهی ارائه مهارت های عملی بیش از مطالعه کلاس درس.

آمادگی محدوده آموزش مهارت های تحقیق دانش آموزان و هیجان تحقیقات را فراهم می کند و ممکن است به نشریات منجر شود. فرصت های تحقیق شامل شیمی کوانتومی، سنتز و مشخصه پلیمری، شیمی حالت جامد، زیست شناسی محاسباتی و شیمی فیزیکی سطح است. با انتخاب مناسب انتخاب های دیگر، دانش آموزان فرصتی برای تکمیل برنامه های دوگانه دارند یا تمرکز خود را بر موضوعاتی که علاقه مند به عنوان یک فرد هستند.

اکثریت بزرگی از فارغ التحصیلان ما به Ph.D. برنامه های دانشگاه های پیشرو در ایالات متحده با کمک مالی کامل. دیگران مشغول به کار در R هستند

زمینه های تحقیقاتی

گروه ما هر دو فعالیت تحقیقاتی نظری و تجربی دارد. شیمی نظری، شیمی کوانتومی و ترمودینامیک آماری یکی از مهمترین موضوعات تحقیقاتی است. تحقیقات تجربی با هفت گروه اصلی در بخش ما با امکانات گسترده انجام می شود. منافع اصلی پژوهش عبارتند از سنتز و خصوصیات پلیمری، شیمیایی جامدات، شیمی معدنی، شیمی فیزیکی، اسپکتروسکوپی، رئولوژی، شیمی در سطح و رابط، مواد نانومواد و الکتروشیمیایی است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی و کارشناسی در تحقیقات در تمام سطوح شرکت می کنند.

زیست شناسی محاسباتی

پروفسور دکتر Ersin Yurtsever شیمی شیمی کوانتومی، ترمودینامیک و ترمودینامیک آماری را می آموزد. تحقیقات اخیر او در زمینه های دینامیک و ترمودینامیک خوشه ها و همچنین محاسبات مکانیک کوانتومی پیوند شیمیایی متمرکز است.

سنتز پلیمر

پروفسور اسکندر یلیجور تحقیقاتی در مورد طراحی، ساخت، مشخص کردن و بررسی ساختار-مورفولوژی-روابط مالکیت در کوپلیمرهای چند مرحلهای انجام داده است. او دارای تجربه گسترده ای در آماده سازی، مشخص کردن، اصلاح و کاربرد های پلی اورتان های گرمانرم، سیلیکون های واکنشی، کوپلیمرهای حاوی سیلیکون و رزین های اپوکسی است.

گروه تحقیقات شیمی معدنی

گروه تحقیقاتی شیمی معدنی KOC UNIVERSITY (KU) در سال 1994 با آغاز پروفسور دکتر مهمت سومر تاسیس شد.

انواع موضوعات تحقیقاتی شامل:
ترکیبات متخلخل قطبی، ترکیب خوشه
نیترید بورات سه تایی و چهارمتری
Azidometalates
مواد جامد ذخیره سازی هیدروژن
اکسید ناسالم نانوسالکال - مواد mesoporous
حرارتی

گروه تحقیقات شیمی فیزیولوژی

پروفسور دکتر A. Levent دمیرل تخصص تحقیق در زمینه شیمی فیزیکی سطح / رابط مواد است. او در فیلم های نازک نیمه رسانا، فیلم های مایع مولکولی نازک، فیلم های نازک کریستال مایع کار می کرد

پلیمر

دكترا گروه پروفسور دکتر Funda Yagcı Acar عمدتا بر روی یک پروژه مصنوعی کار می کند. او بر روی درک رابطه بین ساختار و اموال مواد تمرکز می کند، یاد می گیرد که چگونه این ویژگی ها و خواص را کنترل کند و برای برنامه های مختلف بهره برداری کند.

او در پروژه های مربوط به نانوذرات (مانند نقطه های کوانتومی و اکسید آهن فوق العاده پارامغناطیس)، پلیمرها و مواد ترکیبی که ترکیب این دو را انجام می دهد، کار می کند. او علاقه مند به طیف وسیعی از برنامه های کاربردی مانند افزایش کنتراست در MRI، تصویربرداری، هدف گیری دارو، حسگرها، لیزرها، جداسازی مغناطیسی و غیره است. ماهیت بین رشته ای پروژه های او فرصتی برای گسترش مهارت ها و دانش خود را در همکاری با رشته های دیگر فراهم می کند.

طیف سنجی کاربردی

آستست گروه پروفسور دکتر Ozgur Birer علاقه مند به موضوعات زیر است.

هالوم نانوپودرها - قطره های کوچک هلیوم مایع با مولکول ها را بارگیری کنید و طیف سنجی با رزولوشن بالا را در 0.4 K انجام دهید.

تعاملات سطحی پروتئین - تعاملات سطحی را در زمان واقعی با رزونانس سطحی پلاسما و میکروبازار کریستال کریستال دنبال کنید.

Sonochemistry - واکنش های شیمیایی با اولتراسوند برای به دست آوردن نانوذرات جدید.

گروه تحقیقات مواد معدنی

آستست منافع تحقیقاتی پروفسور دکتر اوگرنال سنتز سرامیک، مواد لایه ای معدنی و کاربرد این مواد در زمینه الکتروشیمی، فتو شیمی و اپتیک است. او بر روی سنتز مواد سرامیکی و مواد لایه ای معدنی با واکنش حالت جامد، سل-ژل و روش های هیدروترمال کار می کند. گروه Unal عمدتا علاقه مند به مواد لایه ای است. فناوری نانو در پشت مواد لایه ای با خصوصیات ساختاری و فیزیکوشیمیایی نشان داده می شود. در مقایسه با ساختار فله، ورق های نانوسیم دارای خواص الکتریکی، اپتیکی و شیمیایی متمایز هستند.

پدیده هایی که اکسید های لایه ای را می توان به کوچکترین واحدهای دو بعدی خود تقسیم کرد، نانوسیم های ورق های فلزی اکسید را، به بررسی و استفاده از این واحدها در اشکال و کاربردهای مختلف، گسترش داد. مشخص شد که این واحدها دارای قابلیت هایی هستند که جامدات لایه ای فله ای ندارند. خواص منحصر به فرد و متفاوت از جامدات جامد است. پس از لایه برداری، اکسید های لایه ای در مقایسه با شکل انحصاری رفتار مناسبی دارند.

جداسازی جامدات فله در ورقه های نانومقیق دو بعدی، در استفاده از اکسید های لایه ای در کاربردهای مختلف مانند تهیه فیلم های نازک، ساخت ساختار جدید، تولید مواد کامپوزیتی آلی-معدنی، و بهره وری بالاتر در کاربردهای کاتالیزوری و فوتوکاتالیستی، بسیار سودمند است. درک خواص این واحدهای نانوسازی منجر به ساخت مواد پیشرفته تر با خواص افزایش یافته است.

Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by Koc University - Istanbul Turkey »

Last updated April 10, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019