طراحی بازی های دیجیتال

در روز ما، به خصوص با پیشرفت در پلتفرم های تلفن همراه و فن آوری های اینترنتی، بازی های رایانه ای در کشور ما غالب و شایع شده اند، همانطور که در سرتاسر جهان هستند و تبدیل به یک رسانه عامه پسند شده توسط توده های گسترده شده بدون تمایز جنسیتی یا سن .

برنامه طراحی بازی های کامپیوتری دیجیتال که به عنوان یک پیشگام در کشور ما و استانبول به ویژه با رویکردی است که با سابقه طراحی به هنرهای مختلف، تکنولوژی و اقتصاد متصل می شود، هدف آن ارائه منابع انسانی واضحی به بخش و توسعه خلاقانه و نوآورانه پروژه ها و تیم ها برای دستیابی به موفقیت های محلی و جهانی.

برنامه کارشناسی طراحی دیجیتال که در دانشکده ارتباطات تاسیس شده و رویکرد بین رشته ای آن نه تنها دامنه های نرم افزاری، هنر و طراحی را متحد می کند بلکه محیط کار حرفه ای بین رشته ای را در سراسر دانشگاه و دانشکده های مهندسی و آموزش به ویژه ارائه می دهد. دانش آموزانی که در سال تحصیلی ابتدایی در کلاس های پایه قرار می گیرند، با انتخاب یکی از نرم افزارها و هنرمندان هنری تحت سقف طراحی با توجه به استعدادهای خود، اولین قدم های خود را به سمت تخصص در سال تحصیلی سال دوم خود خواهند برد. مسیرهای دانشجویان دوباره در کلاس های پروژه متقاطع خواهند شد، جایی که آنها به تیم های بازی تبدیل می شوند و با همکاری مشاوره کارکنان دانشگاهی ما تولید می شوند. کارآموزی های محلی و بین المللی از طریق سیستم COOP در محدوده دانشگاه ما که دانش آموزان همراه با دنیای کسب و کار در طول زندگی دانشجویی خود را به ارمغان می آورد، و شبکه ارتباطات بخش BUG، تجارب دانش آموزان را بهبود می بخشد و پایگاه دانش خود را به روز می کند.

علاوه بر آزمایشگاه بازی دانشگاه بهشهر (BUG) به عنوان بخشی از دانشکده ارتباطات و برنامه تحصیلات تکمیلی بازی (Master BUG) که در محدوده موسسه علوم اجتماعی تشکیل شده است، مرکز فعال سازی صحنه بازی اروپا BUG Berlin و استودیوی تولید بازی بنیادهای Pro BUG به طور مستقیم به برنامه کمک می کنند. این برنامه، که با ایجاد یکپارچگی با مرکز انکوباسیون واقعیت مجازی تفاوت قابل ملاحظه ای دارد، VR اولین BAU و Cryengine Academy که با همکاری Crytek غول پیکر بازی سازی جهانی ایجاد شده است، می تواند به عنوان پیشگام در کشور ما در نظر گرفته شود.

در حالی که دانش آموزان می توانند از ارتباطات بین المللی به طور مداوم و همچنین شبکه های ارتباطی بخش های محلی و خارجی در بخش، بهره مند شوند، آنها همچنین می توانند با برنامه های شتاب مانند Gamebootcamp İstanbul - Initiator StarterHub، دوباره پشتیبانی شوند ما

این برنامه که تمام مراحل تولید بازی را در هر دو نظریه و تمرین به همه کسانی که رویای تبدیل شدن به یک طراح بازی را ارائه می دهد، فراهم می کند دانش آموزان خود را با فرصت برای رسیدن به اهداف خود در یک بخش جهانی.109983_22_001.jpg109984_22_002ii.jpg109985_22_018.jpg

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 27 برنامه دیگر ارائه شده توسط Bahcesehir University »

آخرین به روز رسانی February 13, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,530 USD
هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی (4 سال): 7،900 دلار در هر سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019