لیسانس در طراحی بازی های دیجیتال

Bahcesehir University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در طراحی بازی های دیجیتال

Bahcesehir University

طراحی بازی های دیجیتال

در روز ما، به خصوص با پیشرفت در پلتفرم های تلفن همراه و فن آوری های اینترنتی، بازی های رایانه ای در کشور ما غالب و شایع شده اند، همانطور که در سرتاسر جهان هستند و تبدیل به یک رسانه عامه پسند شده توسط توده های گسترده شده بدون تمایز جنسیتی یا سن .

برنامه طراحی بازی های کامپیوتری دیجیتال که به عنوان یک پیشگام در کشور ما و استانبول به ویژه با رویکردی است که با سابقه طراحی به هنرهای مختلف، تکنولوژی و اقتصاد متصل می شود، هدف آن ارائه منابع انسانی واضحی به بخش و توسعه خلاقانه و نوآورانه پروژه ها و تیم ها برای دستیابی به موفقیت های محلی و جهانی.

برنامه کارشناسی طراحی دیجیتال که در دانشکده ارتباطات تاسیس شده و رویکرد بین رشته ای آن نه تنها دامنه های نرم افزاری، هنر و طراحی را ادغام می کند، بلکه محیط کار حرفه ای بین رشته ای را در سراسر دانشگاه و دانشکده های مهندسی و آموزش به ویژه ارائه می دهد. دانش آموزانی که در سالن تحصیلات خود در کلاس های پایه شرکت خواهند کرد، اولین قدم های خود را در زمینه تحصیل در سال تحصیلی سال دوم خود با انتخاب یکی از نرم افزار ها و هنرمندان تحت سقف طراحی با توجه به استعدادهای خود خواهند آموخت. مسیرهای دانشجویان دوباره در کلاس های پروژه تقسیم می شوند، جایی که آنها به تیم های بازی تبدیل می شوند و با همکاری مشاوران کارکنان دانشگاهی ما تولید می شوند. کارآموزی های محلی و بین المللی از طریق سیستم COOP در محدوده دانشگاه ما که دانش آموزان همراه با دنیای کسب و کار را در طول زندگی دانشجویی خود به ارمغان می آورد، و شبکه ارتباطات بخش BUG، تجارب دانش آموزان را بهبود می بخشد و پایگاه دانش خود را به روز می کنند.

علاوه بر آزمایشگاه بازی دانشگاه بهشهر (BUG) به عنوان بخشی از دانشکده ارتباطات و برنامه تحصیلات تکمیلی بازی (Master BUG) که در محدوده موسسه علوم اجتماعی تشکیل شده است، مرکز فعال سازی صحنه بازی اروپا BUG Berlin و استودیوی تولید بازی بنیادهای Pro BUG به طور مستقیم به برنامه کمک می کنند. این برنامه، که با ایجاد یکپارچگی با مرکز انکوباسیون واقعیت مجازی تفاوت قابل ملاحظه ای دارد، VR اولین BAU و Cryengine Academy که با همکاری Crytek غول پیکر بازی سازی جهانی ایجاد شده است، می تواند به عنوان پیشگام در کشور ما در نظر گرفته شود.

در حالی که دانش آموزان می توانند از ارتباطات بین المللی به طور مداوم و همچنین شبکه های ارتباطی بخش های محلی و خارجی در بخش، بهره مند شوند، آنها همچنین می توانند با برنامه های شتاب مانند Gamebootcamp İstanbul - Initiator StarterHub، دوباره پشتیبانی شوند ما

این برنامه که تمام مراحل تولید بازی را در هر دو نظریه و تمرین به همه کسانی که رویای تبدیل شدن به یک طراح بازی را ارائه می دهد، فراهم می کند دانش آموزان خود را با فرصت برای رسیدن به اهداف خود در یک بخش جهانی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 10, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
7,900 USD
هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی (4 سال): 7،900 دلار در هر سال
Locations
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات