دیجیتالی کردن فعالیت های تجاری در تمام بخش ها موجب شغل و مهارت های جدید می شود. لیسانس در طراحی وب و ارتباطات گرافیکی مبتنی بر تجربه و قدرت هر دو La Rochelle Education Group و ICAN است و هدف آن این است که با ارائه یک برنامه حرفه ای و با کیفیت شناخته شده، این نیاز را برآورده سازد.

از طریق کارشناسی در طراحی وب و ارتباطات گرافیکی، شما یاد خواهید گرفت که چگونه وب سایت ها را ایجاد و عناصر ارتباط گرافیکی را ایجاد کنید. امروزه علاوه بر این مهارت هایی که به شدت به دنبال شرکت ها هستند، شما به مهارت های دیگر مانند مهارت های ارتباطی عالی، توانایی هنری و دانش فنی نیاز خواهید داشت که تمام آنها بخشی از برنامه است.

لیسانس در طراحی وب و ارتباطات گرافیکی می تواند به عنوان یک برنامه 3 ساله پس از دبیرستان یا یک برنامه ی یک ساله اجرا شود اگر دو سال تحصیلات عالی از زمان رشته دبیرستان کامل شده باشد. لیسانس با همکاری موسسه ایجاد و انیمیشن دیجیتال ICAN ( Institut de Création et d'Animation Numériques ) اهدا می شود.

این برنامه 3 ساله برای آماده سازی شما برای تقاضاهای دنیای شرکت های بزرگ طراحی شده است. پس از سال 1 که طراحی شده است تا شما را به دنیای گرافیک کسب و کار و اینترنت معرفی نماید، به طور پیوسته مهارتهای مورد نیاز برای حرفه خاص خود را توسعه خواهید داد.

برنامه آموزش در:
فرانسوی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط La Rochelle Education Group »

آخرین به روز رسانی September 17, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
7,800 EUR
هزینه سال تحصیلی 2017-2018 (سالیانه): از 5900 یورو به 7800 یورو