لیسانس در طراحی وب و ارتباطات گرافیکی

La Rochelle Education Group

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در طراحی وب و ارتباطات گرافیکی

La Rochelle Education Group

دیجیتالی کردن فعالیت های تجاری در تمام بخش ها موجب شغل و مهارت های جدید می شود. لیسانس در طراحی وب و ارتباطات گرافیکی مبتنی بر تجربه و قدرت هر دو La Rochelle Education Group و ICAN است و هدف آن این است که با ارائه یک برنامه حرفه ای و با کیفیت شناخته شده، این نیاز را برآورده سازد.

از طریق کارشناسی در طراحی وب و ارتباطات گرافیکی، شما یاد خواهید گرفت که چگونه وب سایت ها را ایجاد و عناصر ارتباط گرافیکی را ایجاد کنید. امروزه علاوه بر این مهارت هایی که به شدت به دنبال شرکت ها هستند، شما به مهارت های دیگر مانند مهارت های ارتباطی عالی، توانایی هنری و دانش فنی نیاز خواهید داشت که تمام آنها بخشی از برنامه است.

لیسانس در طراحی وب و ارتباطات گرافیکی می تواند به عنوان یک برنامه 3 ساله پس از دبیرستان یا یک برنامه ی یک ساله اجرا شود اگر دو سال تحصیلات عالی از زمان رشته دبیرستان کامل شده باشد. لیسانس با همکاری موسسه ایجاد و انیمیشن دیجیتال ICAN ( Institut de Création et d'Animation Numériques ) اهدا می شود.

این برنامه 3 ساله برای آماده سازی شما برای تقاضاهای دنیای شرکت های بزرگ طراحی شده است. پس از سال 1 که طراحی شده است تا شما را به دنیای گرافیک کسب و کار و اینترنت معرفی نماید، به طور پیوسته مهارتهای مورد نیاز برای حرفه خاص خود را توسعه خواهید داد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • فرانسوی


آخرین به روز رسانی September 17, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
Price
قیمت
7,800 EUR
هزینه سال تحصیلی 2017-2018 (سالیانه): از 5900 یورو به 7800 یورو
Locations
فرانسه - La Rochelle, Nouvelle-Aquitaine
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
فرانسه - La Rochelle, Nouvelle-Aquitaine
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات