لیسانس در طراحی گرافیک

عمومی

شرح برنامه

با رنگ، رنگ، تصویر و تصویر صحبت کنید

علاقمندی خلاقانه شما، میل شما به حرکت افراد و علاقه شما به ارتباطات بصری با مدرک در طراحی گرافیک را پرورش دهید.

بصری با یادگیری نحوه مفهوم سازی، تحقیق، نوشتن، ویرایش، نقد، همکاری و سوالات، با ایده هایی که الهام بخش، اطلاع رسانی و فریب دادن هستند، ارتباط برقرار کنید.

ما برنامه BA خود را برای دانش طراحی جامع با انعطاف پذیری برای کشف حرفه های خارج از میدان انتخاب کنید و یا برنامه BFA را انتخاب کنید اگر شما قصد دارید به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک طراح گرافیک . جزئی در طراحی گرافیکی می تواند با هر برنامه مطالعه ترکیب شود تا درک غنی از مفاهیم و شیوه های طراحی را اضافه کند.

طراحی یک آینده موفق

برنامه درسی طراحی گرافیکی در Colby-Sawyer ، فرایند خلاقانه، تمرین و نظریه را با آماده سازی حرفه ای ترکیب می کند. فرصت هایی برای یادگیری در کنار استادان استاد و طراحان مهمان، یک کارآموزی مورد نیاز و تجربه نمایشگاه در گالری دانشگاه ما، یادگیری خود را افزایش می دهد در حالی که شما رزومه کاری و نمونه کارها را توسعه می دهید.

بازدیدکنندگان برای طراحی استودیو، سایت های تولید چاپ، گالری های بزرگ و موزه ها شما را به فرایند طراحی نزدیک می کنند، در حالی که سخنرانی ها و نمایشگاه های مهمان طراحان و طراحان مشهور، در حال ظهور و پیشرفته ملی و بین المللی به شما حق را می دهند.

همکاری با مشتریان در خارج و در خارج از محوطه دانشگاه فرصت هایی را برای تحت تاثیر قرار دادن کارفرمایان آینده نگر را با مجموعه رو به رشد خود از آرم ها و دیگر طرح های نام تجاری بصری.

پروژه Capstone شما، یک نتیجه از کار طراحی شما در Colby-Sawyer ، هنگامی که فارغ التحصیل می شود، به عنوان نمونه کار حرفه ای شما عمل می کند.

یک جزئی در طراحی گرافیکی می تواند با هر برنامه تحصیلی ترکیب شود

خانه جدید برای هنر

مرکز طراحان هنری با طراحی بزرگ و مدرن خود را متعهد می کند تجارب فرهنگی و هنری دانشجویان، فارغ التحصیلان، استادان، کارکنان و جامعه بزرگتر را غنی سازد. فضای 16000 فوت مربعی که قرار است در اواخر سال 2017 باز شود، استودیوها، تئاتر سیاه و سفید و مدرن و نمایشگاه هنرهای زیبا با نمایشگاه های کوه Kearsarge، دفاتر کارشناسی و مناطق هنری در فضای باز ارائه می دهد.

بیرون کلاس درس خود را بیان کنید

ارتباط با دیگران علاقه مند به بیان خلاقانه با پیوستن به یک باشگاه یا سازمان تحت رهبری دانش آموز متمرکز بر هنرهای تجسمی و بصری. اولین مرحله خود را با بازیکنان Colby-Sawyer ، با Vocally Charged یک گروه Capella و یا با ایده های دیگر بزرگ با هنرمندان دیگر در انجمن صنفی متفکران هنری (GOAT) ملاقات کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... اطلاعات بیشتر

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. اطلاعات محدود