Read the Official Description

برنامه علوم کامپیوتر و مهندسی به شما می آموزد که چگونه به طراحی و برنامه نویسی سیستم های نرم افزاری پیچیده و ابزار هایی که صنایع پیشرفته فن آوری را رشد می دهند.

شما مربیان را در دانشکده مهندسی با تجربه با روابط با بازیکنان عمده صنعت مانند ناسا پیدا خواهید کرد و فرصتی برای کار در استودیو بازی، پروژه X و سایر پروژه های بین رشته ای که تولید بازی های ویدئویی حرفه ای یا انیمیشن ها را انجام می دهند، پیدا کنید.

دانش آموزان با ابزارهای مهندسی نرم افزار متخصص، مانند Python و Open GL، برای نوشتن کد و ساخت نرم افزار نوآورانه و خلاقانه کار می کنند. پس از فارغ التحصیلی در برنامه نویسی بازی، وب و مهندسی نرمافزارهای موبایل، یا مهندسی هنر دیجیتال، دانش آموزان Cogswell نامزد شغلی جذاب هستند، که قبلا دارای زرادخانه دنیای واقعی، تجربه مربوط به مهندسی نرم افزار هستند.

برنامه دانش و مهندسی کامپیوتر ما از دانش نظری فراتر می رود - این ارتباط، نوآوری و ایجاد ابزارهایی است که فردا بزرگ می شود.

دوره های اصلی

  • برنامه نویسی جاوا
  • ساختارهای داده
  • برنامه نویسی شی گرا
  • برنامه نویسی C
  • اسکریپت: پایتون
  • پیشرفته C برنامه نویسی
  • برنامه نویسی لینوکس
  • برنامه نویسی HTML5
  • برنامه نویسی موبایل

"شرکت ها اکنون به سرعت حرکت می کنند، زیرا زمان و هزینه ای برای آموزش کارکنان ورودی ندارند. Cogswell دانش آموزان مهندسی خود را با تجربه ای تجربه می کند که باعث می شود آنها نامزدهای جذابی داشته باشند که بتوانند به اولین کار خود در زمینه پست های بعدی برسند ". - محمد شاه، مدیر برنامه های مهندسی کامپیوتر و مهندسی

غلظت علوم کامپیوتر

مهندسی نرم افزار

از مرحله طراحی تا تعمیر و نگهداری، هر مرحله از چرخه عمر برنامه را از بین ببرید. پردازنده و حافظه فقط آغاز هستند، همانطور که شما در C، C و جاوا کد می کنید و در مورد برنامه نویسی شی گرا و توسعه نرم افزار وب یاد می گیرید. شرایط مانند رشته و پلی مورفیسم برای شما به عنوان کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزارهای موبایل و موبایل و برنامه نویسی پیشرفته به نوع دوم تبدیل خواهد شد. مدیریت حافظه، کار بر روی طرح ها و تکمیل پروژه نرم افزاری. ابزارهای برنامه نویسی پیشرفته مانند چندتایی و روش های بومی، مهارت های خود را برآورده می کنند.

وب و موبایل

دستگاه های موبایل و مرورگرهای وب ابزار اصلی برای مصرف اطلاعات و سرگرمی امروز هستند. علاوه بر این، بخش بزرگی از تعامل ما با دوستان، از طریق کانال هایی مانند شبکه های اجتماعی، به اشتراک گذاری عکس ها و ویدیوها و موارد دیگر، اتفاق می افتد. این غلظت مبانی مهندسی نرمافزار را تمرکز می دهد در حالی که تمرکز بر برنامه های کاربردی به این رسانه های جدید است. از سال اول، دانش آموزان به این پارادایم های برنامه نویسی معرفی می شوند و قادر به استفاده از این در پروژه های خود در طول مطالعات خود هستند. آماده گام بعدی است؟ شما می توانید اطلاعات بیشتری را در اینجا درخواست کنید یا فرایند برنامه را شروع کنید.

علم اطلاعات

یادگیری ماشین و دانش داده ها در میان زمینه های در حال ظهور در علوم کامپیوتر است. قدرت محاسباتی و تفکر نوآورانه شکاف میان آلی و مصنوعی را کاهش داده است. غلظت علوم داده شما را برای غلبه بر این صنعت جدید آماده می کند. شما ابزارها و تکنیک های مورد نیاز برای تجزیه و تحلیل داده ها، داده کاوی، و یادگیری ماشین را خواهید آموخت. این باعث می شود بسیاری از امکانات هیجان انگیز - اتومبیل های بدون راننده، تشخیص دقیق تر و درمان بیماری ها، شناسایی تقلب مالی و پیشگیری. شاید شما می توانید برنامه های کاربردی برای جمع آوری اطلاعات سلامتی با ایستادن در مقابل آینه بنویسید و سپس برای بازخورد تشخیصی به پزشک خود بفرستید. برنامه های کاربردی بی حد و حصر هستند.

Program taught in:
انگلیسی

See 4 more programs offered by Cogswell College »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019