دوره عکاسی با تخصص عکاسی مد به منظور آموزش یک شخصیت حرفه ای که دانش و مهارت های عمیق در زمینه مد داشته است، یک نویسنده و یک هنرمند است که دارای مهارت های خلاقانه و طراحی، همراه با حساسیت زیبایی شناختی به منظور مد و توانایی تصویر عکاسی را به عنوان کانال ارتباطات بصری استفاده کنید. عکاس حرفه ای مد، ترکیبی از توانایی های فنی با شیوه های خلاقانه و زیباییشناسی، با توجه به ادراک و ارتباط سبک زندگی با مد است.

رسانه های حرفه ای: در پایان مسیر آموزشی، دانش آموز می تواند در بخش های کاری محیط مد فعالیت کند: انتشارات، ما، تلویزیون، آژانس های عکاسی، تولید پس از فروش، آزاد، کار به عنوان عکاس، متخصص چاپ عکاسی مد عکس، طراحی عکاسی، هنر خریدار، مدیر استودیو، ویرایشگر عکس.

پذیرش مورد نیاز

البته به کسانی که (حتی مبتدیان) به خاطر اشتیاق آنها به عکاسی و مد، قصد دارند کار حرفه ای و مسیر رشد در صنعت را دنبال کنند، هدف قرار می گیرد.

تجهیزات و مواد آموزشی

مواد آموزشی متشکل از جزوه ها و مواد دیجیتالی، به صورت رایگان برای همه دانش آموزان ارائه می شود. علاوه بر این، دانشکده به دانش آموزان امکان می دهد که به طور رایگان از ماشین های حرفه ای و کل تجهیزات مورد نیاز برای عکسبرداری خارجی استفاده کنند. به هر حال، دانش آموز باید یک لپ تاپ با نرم افزار Adobe (فتوشاپ، Illustrator، Indesign) داشته باشد و در ماه اول یک دوربین حرفه ای بگیرد.

طرح مطالعه دوره طراحی مد

این دوره تمام موضوعات مربوط به جهان مد و عکاسی را شامل می شود، از ابتدایی ترین موارد: از استفاده از تجهیزات و دوربین حرفه ای، مطالعه نور و فلش، عبور از تجزیه و تحلیل و مطالعه نویسندگان بزرگ مد عکاسی و مد، و همچنین تجزیه و تحلیل سیستم مد است. علاوه بر کلاسهای تئوری، فعالیتهای زیادی در استودیو و در خارج انجام خواهد شد تا دانشجویان بتوانند تجربه «میدانی» را به دست آورند تا عکسهای زیادی بگیرند که در میان بسیاری از موضوعات و حوزه های یک ظاهر طراحی شده اند (انتشارات، مفهومی، بازاریابی، عکس ها، مرد ، زن، زیبایی، لباس ساحلی و لباس زیر، لوازم جانبی و زندگی پایدار، وب و ارتباطات اجتماعی و غیره ...). دانش آموز با عکاسان و متخصصین بخش کار خواهد کرد و با تیم و کارشناسان ارتباط برقرار خواهد کرد و با کارکنان خود همکاری خواهد کرد: از سبک تا هنرمند آرایش، سبک مو، مدل ها و سازمان ها، سبک و غیره ... یک بار او بازبینی و با دقت انتخاب تصاویر انجام شده، دانش آموز شروع به تحقق پروژه های خود و نمونه کارها خود: با حمایت از نرم افزار ویرایش عکس گرافیکی و عکس او می تواند با فعالیت های پس از تولید برای ارائه نهایی پروژه رسیدگی کند. در پایان دوره، دانش آموز باید مجوز نهایی را صادر کند، که برای ارائه آن به هیئت مدیره خارجی، نمونه کارهای بسیار حرفه ای ارائه خواهد شد و باید بتواند بلوغ حرفه ای و مهارت های فنی به دست آورد. هنگامی که او موفق به انجام آزمون می شود، دیپلم حرفه ای سه ساله در عکاسی مد آزاد خواهد شد.

کلاس ساعت

طول دوره: 3 سال
مدت زمان کلاس: 3/4 ساعت
حضور هفتگی: 3 کلاس
پنج شنبه: 9:00 صبح تا 12:00 بعد از ظهر
جمعه: 9:00 صبح تا 12:00 بعد از ظهر / 2:00 تا 6:00 بعد از ظهر
شنبه: 1 شنبه در هر ماه اختصاص داده شده به فعالیت های عکسبرداری خارجی

هزینه

هزینه ثبت نام: € 400
هزینه دوره عادی: € 6000 / سال یا اقساط € 756،40. قیمت شامل مواد آموزشی متشکل از قالب ها و کتاب ها می باشد.
این ممکن است برای راه اندازی حضور سفارشی و طرح های پرداخت.
ثبت نام هستند در حالی که باز محل آخر.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ferrari Fashion School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
7,320 EUR
هزینه دوره معمولی در هر سال یا اقساط 756،40 یورو
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date