لیسانس در فلسفه روسیه

Linguistics-Technical University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در فلسفه روسیه

Linguistics-Technical University

مطالعات انجام شده در قالب ثابت، غیر ثابت و آنلاین انجام می شود.

  • در حالت ثابت، کلاس ها از دوشنبه تا جمعه برگزار می شود.
  • در حالت غیر ثابت، مطالعات انجام می شود به شکل خروج آخر هفته (جمعه از 16.00، شنبه، یکشنبه) دو بار در ماه.
  • از طریق اینترنت - مطالعات در پلت فرم آموزشی e-moodle، با استفاده از فن آوری های آموزشی مدرن انجام می شود. 60٪ کلاس ها در یک حالت تلفن همراه، 40٪ در دانشگاه است.

تجربه و تخصص

ما مطالعات فلسفی مدرن را در سطح دانشگاه ارائه می دهیم. به عنوان بخشی از تخصص فیلسوف روسی، دانش آموز می تواند یکی از تخصص های زیر را انتخاب کند:

- درس دادن

اگر احساس می کنید که می خواهید دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و به یک زبان خارجی تدریس کنید، یک تخصص آموزشی را انتخاب کنید. با تشکر از شما، شما شرایط تحصیلی خواهید داشت که به شما اجازه خواهد داد که در مؤسسات آموزشی کار کنید یا دوره های زبان را نیز در خارج از کشور انجام دهید - حقوق شما در همه کشورهای اتحادیه اروپا احترام خواهد گذاشت. با تشکر از مطالعات شما در دانشگاه زبان شناسی و فنی شما نه تنها دانش اساسی در زمینه تدریس زبان خارجی بلکه مهارت در زمینه روانشناسی یا آموزش را خواهید گرفت که باعث می شود کار شما لذت بخش باشد.

- ترجمه

اگر رویای شما این است که برای یک شرکت بین المللی کار کنید یا میخواهید به عنوان مترجم کار کنید، یک نمایه ترجمه را انتخاب کنید. در طول تحصیلاتتان مهارتهایی خواهید گرفت که به شما امکان می دهد انواع مختلف متون (متون ادبی، مطبوعات، نشریات اینترنتی و بسیاری دیگر) را ترجمه کنید. در طول دوره، شما در حال یادگیری نحوه استفاده از رایانه و اینترنت در حالی که به عنوان یک مترجم کار می کنید. ما همچنین شما را برای ترجمه های تخصصی آماده می کنیم. در این رابطه، شما با متون مربوط به پزشکی، قانون، رسانه، اقتصاد، هنر و یا فن آوری مواجه خواهید شد. همراه با ما، شما رویاهای خود را برآورده می کنید، شما به راحتی می توانید در بازار کار خود را پیدا کنید. حرفه ای باشید و با ما مطالعه کنید!

- زبان خارجی در کسب و کار

هدف مطالعه در خصوص زبان خارجی در کسب و کار، آموزش دادن دانش آموزان به مهارت های لازم برای کار در یک محیط تجاری انگلیسی زبان است و همچنین برای تهیه معلمان و استادان برای آموزش زبان تجاری.

برنامه درسی به درک اصطلاحات و اصطلاحات زبان تجاری، درک و تحلیل متون تخصصی و همچنین تسلط بر اصول، اشکال و سبک متون مختلف آماده شده برای نیازهای شرکتها متمرکز است. سخنرانی ها گسترش اصطلاحات متخصص و دانش از اصول مدیریت، مالی، بازاریابی و قانون.

- زبان خارجی در گردشگری (ما پیشنهاد می دهیم که هزینه های پرداخت در خارج از کشور)

اگر از کشور های دور دست الهام گرفته باشید، از ملاقات با افراد جدید و کشف مکان های جدید پرشور هستید - یک تور زبان را با ما در نظر بگیرید که شما را برای نقش یک ساکن، کارمند هواپیمایی یا راهنمای تور آماده می کند. با تشکر از تخصص گردشگری، شما به راحتی می توانید در هر وضعیت و در هر موقعیتی خود را پیدا کنید. شما واژگان تخصصی مربوط به کسب و کار، اقتصاد، اتحادیه اروپا و گردشگری را خواهید آموخت. آنچه که ما را متمایز می کند این است که ما فرصت های کارآموزی پرداخت می کنیم در خارج از کشور.

اطلاعات اضافی

فارغ التحصیلان دارای مدرک لیسانس حرفه ای هستند که توسط دیپلم تکمیل تحصیلات عالی در زمینه فلسفه تایید شده است. مبنای تدریس در زمینه فلسفه، آموزش عملی زبان خارجی است، گرايش به دانش روان شناختی، غنی بودن واژگان واژگان و متخصص.

برنامه آموزش و پرورش همراه با موضوعات بلوک توسعه یافته کلاس های عمومی و عمومی است که فارغ التحصیلان ULT باید با دانش و مهارت های مورد نیاز بازار کار مدرن تجهیز شوند.

پروفیل فارغ التحصیل

با تشکر از مطالعات در دانشگاه ما فارغ التحصیلان:

  1. آنها به زبان تخصص در سطح C1 دست می یابند.
  2. مدارک حرفه ای در حرفه را بدست آورید.
  3. بدست آوردن دانش و مهارت های پایه در زمینه زبان شناسی (با تاکید بر زبان شناسی کاربردی) و در زمینه مطالعات ادبی و مطالعات فرهنگی.
  4. آنها یک فرهنگ تفکر، توانایی کار در یک تیم را توسعه می دهند.

پس از فارغ التحصیلی از تحصیلات کارشناسی در رشته زبان فنلاندی، فارغ التحصیلان ممکن است یک کار را انجام دهند یا تحصیلات خود را در دوره های تحصیلی دوم در همان موضوع یا تحصیلات تکمیلی انتخاب کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • لهستانی
  • انگلیسی
  • روسی
Linguistics-Technical University

آخرین به روز رسانی September 12, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
1,700 EUR
Information
Deadline
Locations
Dates