لیسانس در فیزیک

عمومی

شرح برنامه

گروه فیزیک و نجوم در Geneseo فرصتی برای یادگیری و توسعه در یک محیط اختصاص یافته به برتری فراهم می کند. روابط حرفه ای و شخصی بین دانشکده ها و دانش آموزان در داخل و خارج از کلاس و آزمایشگاه از طریق اداره های اداری مشترک، سخنرانی های رساله های رسمی، سفر به جلسات حرفه ای و رویدادهای اجتماعی غیر رسمی آموزش داده می شود.

این گروه برنامه های چهار ساله در فیزیک و فیزیک کاربردی ارائه می دهد و یک برنامه (پنج ساله) 3-2 در فیزیک و مهندسی با ده دانشکده مختلف ارائه می شود. پس از فارغ التحصیلی، تمام دانشجویان رشته فیزیک کارشناسی ارشد یا فارغ التحصیل رشته فیزیک را دریافت می کنند. برنامه فیزیک شامل حداقل 12 دوره در فیزیک و چهار دوره ریاضیات، دو نفر در علوم آزمایشگاهی دیگر و یکی در علوم رایانه است.

گزینه های برنامه

محتوای و الزامات مدارک تحصیلی در فیزیک به چندین گزینه در طراحی یک برنامه کارشناسی اجازه می دهد: آمادگی برای تحصیلات تکمیلی در رشته فیزیک و یا زمینه های مرتبط مانند مهندسی، صدور گواهینامه در آموزش فیزیک ثانویه، آمادگی برای اشتغال تجاری یا صنعتی صنعتی، مهندسی تعاونی برنامه ها و رشته های بین رشته ای در ژئوفیزیک و بیوفیزیک.

مدرک لیسانس فیزیک بیشتر نسبت به دانشجویانی که انتظار دارند در فورا فارغ التحصیلی وارد بازار کار شوند، هدایت می شود. در این برنامه، دانش آموزان در رشته علوم کامپیوتر، ریاضیات و یا یک رشته علوم دیگر جزئی هستند و دوره های فیزیک بیشتری را به کار می گیرند که لازم است برای رشته های کارشناسی ارشد.

فرصت های شغلی

برنامه فیزیک Geneseo شما را برای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی آماده می کند. دو سوم از فارغ التحصیلان ما در رشته های فیزیک، مهندسی، علوم مواد، علم کامپیوتر، اقیانوس شناسی و پزشکی به تحصیلات تکمیلی خود ادامه می دهند. فارغ التحصیلان اخیر در شرکت های فنی مانند Kodak، Xerox، General Motors و General Electric مشغول به کار هستند به عنوان مهندسان طراحی، ناظران تولید و تحلیلگران سیستم. فارغ التحصیلان دیگر به عنوان معلمان فیزیک در آموزش متوسطه گواهی می شوند و در سراسر دبیرستان در سراسر ایالت نیویورک مشغول به تحصیل هستند.

آخرین به روز رسانی دسامبر 2017

درباره این دانشگاه

Founded in 1871, Geneseo is one of the premier public liberal arts colleges in the country.

Founded in 1871, Geneseo is one of the premier public liberal arts colleges in the country. اطلاعات محدود