لیسانس در مدیریت اطلاعات

Thomas More University of Applied Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در مدیریت اطلاعات

Thomas More University of Applied Sciences

در باره

آیا شما در مورد جدیدترین ابزارهای دیجیتالی که به سازمان ها هوشمندتر کمک می کنند پر شور هستید؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه اطلاعات ارزشمند را از یک توده داده ها فیلتر کنید، چگونه این اطلاعات را با تجسم کردن آن، قابل دسترسی و نحوه محافظت از این داده ها به صورت موثر و با هدف؟ گزینه های Cyber ​​Security Expert یا Datamanager را وارد کنید!

مربی شخصی

کلاس های هر ساله به چهار بخش تقسیم می شوند که هر یک شش هفته گذشته است. در طول این شش هفته، ما به شدت بر تعدادی از کلاسها تمرکز می کنیم. در پایان هر شش هفته دوره، امتحانات وجود دارد. به همین ترتیب، می توانیم بار تحصیل را به طور مساوی در طول سال تحصیلی گسترش دهیم. به علاوه، این بدان معناست که ما می توانیم بیشتر بر حمایت و بازخورد شخصی تمرکز کنیم. تمرین های عملی، پروژه های گروهی، همکاری و به اشتراک گذاری دانش همه مرکزی است.

همه این مددکاری و دانش شما را از (سخنرانان) (مهمان) دریافت خواهید کرد که به طور جدی در دنیای کسب و کار مبتنی بر. به آن یک رویکرد سالم و بی معنی اضافه کنید، و شما در نتیجه یک ترکیب منحصر به فرد از اصالت، تخصص و مربیگری به پایان می رسد. و این نشان می دهد!

فاز 1

ما به شما ابزارهای تکنولوژیک را آموزش می دهیم که به شما امکان می دهد با پایگاه داده ها و مقادیر زیادی از داده ها شروع کنید. شما چگونگی برنامه ریزی و معرفی مقدمه ای برای امنیت سایبری خواهید آموخت: برای پردازش و مدیریت اطلاعات ضروری است. شما یاد خواهید گرفت چگونه داشبورد ها را ایجاد کنید تا شرکت ها بتوانند به کسب و کار خود و مشتریان خود به طور موثرتری کمک کنند.

ما به تکنیک های فنی و تکنیک هایی که به شما اجازه می دهد با ابزار هک و تکنیک های دفاع از قبیل امنیت در برابر سرقت دیجیتالی، تجزیه و تحلیل قانونی و فایروال ها کار کنید را نشان می دهد. از طریق تمرین، معنای و قدرت اصطلاحات مانند «امنیت توسط طراحی» و «حریم خصوصی توسط طراحی» را کشف خواهید کرد.

شما همچنین به اصول اساسی کارآفرینی، مدیریت مالی، (مدیریت پروژه) مدیریت، قانون، توسعه شخصی، ارتباطات و ارائه سخنرانی ها آموزش خواهید داد.

در اولین سال خود، آزمایش الهام بخش اولین فرصت را برای کار بر روی یک وظیفه بر اساس زندگی شرکت ایجاد می کند.

مرحله 2

پس از پایان مرحله اول، اکنون زمان آن است که این مایل اضافه شود. در مرحله دوم، مسیری را که میخواهید بیشتر به آن بپردازید را انتخاب کنید.

در طول آزمایشگاه طراحی، ما به شما چالش می کنیم که راه حل های عملی و خلاقانه ای برای جدیدترین روند پیدا کنید. اما نگران نباشید، شما در این مورد خودتان نیستید! کارتیمی میتواند باعث به حقیقت پیوستن رویا شود! شما در کنار هم با دانش آموزان هم هستید.

ما تقلید محیط زندگی مانند شما را به عنوان زمینه بازی شما استفاده می شود. ما شبیه سازی حملات سایبری و تدریس نحوه شناسایی نقاط ضعف در امنیت را آموزش می دهیم. شما یاد می گیرید به فکر یک هکر و چگونگی پیش بینی کارشناس امنیتی هوشمند بپردازید. بازی در!

دوره های مدیریت نیز به سطح بعدی حرکت خواهند کرد. شما یاد می گیرید که چگونه از SAP استفاده کنید و بخش جامد مدیریت استراتژیک را مدیریت کنید.

درست قبل از تعطیلات عید پاک، شما در دوره های خود از دوره دوم آزمون خواهید کرد. پس از این، شما را برای یک کارآموزی که می تواند تا 8 هفته طول بکشد را ترک کنید.

فاز 3

زمان همه چیز را امتحان کنید "برای واقعی" اثبات پودینگ در خوردن است. Thomas More پسران و دختران خود را به یکی از شرکت های بسیاری که به دنبال دانشجویان پرشور هستند، می فرستد.

برای یک دوره کل، یک کارآموزی در یک شرکت مانند Cronos، Ordina، IBM، KPMG، iAdvise، Contribute Group، Ordina، Cranium یا Digipolis انجام خواهید داد.

در طول سال گذشته شما نیز در پایان نامه کارشناسی کار خواهید کرد. در این نیز ما به شما بهینه از شما حمایت می کنیم!

در عمل

تمرین موضوع مشترک در طول برنامه شما خواهد بود. با تشکر از پروژه های با شرکت شما این فرصت را برای تست تکنولوژی جدید در محیط کاری واقعی دریافت خواهید کرد. شما مستقیما از قلب کسب و کار دریافت خواهید کرد.

در آزمایشگاه طراحی مرحله دوم، ما به شما چالش می کنیم که در یک روش خلاقانه و کاربردی از نحوه استفاده از یک ساعت یا تکنولوژی دیگر برای افزایش کسب و کار استفاده کنید. پس از تعطیلات عید پاک، شما می توانید برای یک کارآموزی که تا 8 هفته طول بکشد ترک کنید.

برای بالا بردن آن همه، شما این گزینه را با یک دوره کامل از کارآموزی به پایان می رسانید. دانش آموزان ما قبلا در شرکت هایی مانند Telenet، ING، Deloitte، KBC، Cronos، Keyrus، Proximus و Delta Lloyd ساخته اند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بلژیک - Mechelen, Flanders
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بلژیک - Mechelen, Flanders
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات