معرفی مختصر

برنامه کارشناسی در مدیریت برندینگ و بازاریابی در مد و مبلمان یک برنامه کامل تمام شده مدت 3/2 سال است که به صورت انگلیسی به عنوان مدرک کارشناسی ارشد و BA تکمیل شده است.

شما در مورد ماهیت در حال تغییر بازار یاد می گیرید و چگونه یک برند را به یک بعد تجاری تبدیل کنید و اطمینان حاصل کنید که گروه هدف نمی تواند از شنیدن درباره آن جلوگیری کند. شما یاد می گیرید کانال های مختلف بازاریابی را از صفحات خانگی به آگهی های بازرگانی در فضای باز استفاده کنید و نحوه کانال های مربوطه به برند رسیدن به موقعیت مناسب در بازار کمک می کند.

تدریس شامل ترکیبی از موارد و مسائل مربوط به زندگی واقعی مربوط به شرکت های مد و سبک زندگی است.

شما همچنین می توانید صلاحیت ها را به منظور نظارت و توسعه برندها به صورت مستقل به دست آورید. از راه حل های پیشنهادی و اجرای آنها در عمل، بصری و ارتباطی، یکی از معیارهای اصلی شماست. شما می توانید موقعیت مناسب را برای نام تجاری ایجاد کنید و به آن بپردازید که مفاهیم جدید با مقادیر نام تجاری کنار می آیند.

پروژه های مشترک برنامه ی دوره، مهارت های خود را در زمینه ی همکاری های بین رشته ای افزایش می دهد، و دوره ی اجباری قرار دادن شما فرصتی برای گسترش شبکه و CV شما را فراهم می کند.

برنامه در Campus Herning برگزار می شود.

محتوا و ساختار

این برنامه سازماندهی شده است تا شما برای اولین بار در پروژه های مشترک برای همه دانشجویان مقطع کارشناسی شرکت کنید و سپس تمرکز عمیقی بر تخصص ویژه خود بگذارید. محدوده پروژه های مشترک این است که به شما یک بینش کامل را در زمینه های دیگر صنعت طراحی و به شما کمک کند توانایی خود را برای همکاری توسعه.

افراد واجد شرایط و کلی از این تخصص باید مدارک خود را در زمینه مدیریت برند و بازاریابی تقویت کنند. هدف این است که به شما کمک کنیم تصویر شخصی خود را توسعه دهید. از طریق موضوعات انتخابی، ما ارائه می دهیم سفرهای تحصیلی اجباری و شانس برای بهبود مهارت های خود را در موضوع انتخاب شده است.

دوره رانندگی در ترم سوم و ششم، بخشی اجباری از برنامه است، جایی که شما فرصت می کنید مهارت های خود را در عمل واقعی تست کنید.

هر ترم با معاینه شفاهی یا کتبی به پایان رسید و مدرک لیسانس خود را به پایان رسانده است.

فرصت های شغلی

با یک مدرک مدیریت ریسندگی با نام تجاری و بازاریابی، شما باید مهارت هایی برای کار با نام تجاری و بازاریابی در بخش مد و شیوه زندگی داشته باشید.

شما می دانید که چگونه راه حل ها را بکار ببندید و آنها را در عمل به صورت بصری و ارتباطی پیاده سازی کنید.

شغل شما این است که موقعیت مناسب را در بازار برای نام تجاری پیدا کنید و به آن بپردازید که مفاهیم جدید با مقادیر نام تجاری کنار می آیند. این کار شماست تا اطمینان حاصل کنید که نام تجاری دارای ابعاد تجاری است. کار شما این است که از کانال های بازاریابی مختلف - از صفحات خانگی به آگهی های بازرگانی در فضای باز استفاده کنید - و نحوه کانال های مربوطه به مارک تجاری برای رسیدن به موقعیت مناسب در بازار کمک می کند.

دانش تئوری که در طی مطالعات شما به دست می آورید، زمانی مفید است که در مدیریت پروژه ها در بخش بازاریابی و بازاریابی شرکت کنید.

شرایط پذیرش

VIA University College درخواست دانشجویان بین المللی را که دارای:

  • آموزش متوسطه عمومی
  • بین المللی یا اروپایی مدرک لیسانس؛
  • یک دیپلم دبیرستان در ایالات متحده آمریکا / کانادا حداقل یک سال در دانشگاه / کالج؛
  • حداقل دو سال از مطالعات مربوط به دانشگاه ها در آفریقا، هند، پاکستان و کشورهای دارای سیستم آموزشی مشابه؛
  • دانش آموزانی که سال اول تحصیل در رشته کارشناسی را تکمیل می کنند نیز می توانند درخواست کنند، اما بسته به کشور مبدا، نیاز به ارزیابی فردی دارند.

تمام دانش آموزان باید ریاضیات / اقتصاد را به یک سطح دانمارکی C و انگلیس مربوط به سطح دانمارک دانست.

علاوه بر این، شما مجاز به پذیرش است. تعهد پذیرش دانشجویان بین المللی از روز 1 فوریه می تواند از وب سایت ما دریافت شود.

مهلت و جزئیات بیشتر را می توانید در انتساب پیدا کنید.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط VIA University College »

آخرین به روز رسانی فوریه 4, 2019
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
52,500 EUR
هزینه تحصیل برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا اعمال می شود
Deadline
درخواست اطلاعات
1 February - 15 March
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
1 February - 15 March
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
1 February - 15 March
End Date