لیسانس در مدیریت بین المللی مهمانداری

عمومی

شرح برنامه

آیا از یک محیط هیجان انگیز، پویا و بین المللی لذت می برید؟ آیا شما حتی تحت فشار زیادی می توانید خنک نگه دارید؟ آیا همدلی و نگرش خدماتی به طور طبیعی به شما می آیند؟ اگر این شما را توصیف می کند و شما نیز برای لذت بردن از ملاقات با مردم از سراسر جهان، می بینید که برنامه مدیریت بین المللی مهمانداری مناسب برای شما است!


4 دلیل برای مطالعه IHM در بالی

 • تجربه
  تجربه بودن بخشی از بزرگترین مدرسه مدیریت هتل در اروپا؛


 • ملک 5 ستاره
  تجربه کار عملی به سطح مدیریت در هتل یادگیری استندن در بالی (یک ملک 5 ستاره)؛


 • تخصص های مختلف
  امکانات مختلف تخصص: مدیریت رویداد، مدیریت کروز، غذا، غذا


 • اعتبار
  اعتبار شده توسط موسسه هتلداری در انگلستان، که یک سازمان معیار برای مهمان نوازی است.

57692_57625_experiencebeingpartofEuropeslargesthotelschool.JPG

فرصت های شغلی

مدرک لیسانس از برنامه مدیریت بین المللی مهمانداری شما را به مسیری سریع برای حرفه ای در صنعت مهمان نوازی جهانی هدایت می کند. شما می توانید از هر تعداد مسیرهای حرفه ای، از موقعیت مدیریت در یک هتل یا رستوران، مرکز کنفرانس و یا شرکت برنامه ریزی رویداد به هر تعداد نقش در خدمات شرکت های بزرگ، انتخاب کنید. درجه شما طیف وسیعی از فرصت های شغلی در سراسر جهان را باز می کند! به عنوان یک حرفه ای در صنعت مهمان نوازی، از یک سطح بالایی از مسئولیت در یک شغل لذت خواهید برد که از یک روز تا یک سال دیگر همیشگی نیست. با توجه به تخصص حرفه ای و کسب و کار شما، کار شما این است که مطمئن شوید همه چیز با هم هماهنگ است، صرفنظر از اینکه آیا شما مدیریت یک هتل، سازماندهی کنفرانس ها یا کسب و کار دارید.

پس از فارغ التحصیلی، فرصت های شغلی برای شما باز می شود:

 • مدیر دفتر پیشخوان
 • مدیر کنفرانس
 • مدیر رویداد
 • مدیر غذا و نوشیدنی
 • مدیر فروش و بازاریابی
 • مدیر منابع انسانی
 • صاحب کسب و کار
 • مشاور

شرکت ها برای دوره کارآموزی و فرصت های شغلی عبارتند از:

هتل ها و استراحتگاه های آلیلا، هتل های هیلتون


در همکاری با دانشگاه دربی (بریتانیا)، دانشگاه صنعتی سوئد Stenden علوم کاربردی ارائه می دهد دو برنامه های استادانه بین المللی، استاد در بین المللی اوقات فراغت

هر دو مؤسسه در دانشگاه لندن، هلند، دانشگاه علوم پزشكي Stenden ارائه شده است. این یک راه منحصر به فرد برای دانشجویان است تا خود را در صنعت مهمان نوازی و یا صنعت گردشگری تشخیص دهند!

57666_57621_workexperienceuptomanagementlevel.jpg

درباره برنامه

در محوطه دانشگاهی ما در بالی، برنامه های آموزشی مشابهی را که در دانشگاه علوم کاربردی Stenden در هلند تدریس می شود، انجام می دهیم و به سازمان NVIA (سازمان اعتباربخشی هلند هلند)، مدرک لیسانس معتبر هلندی (که به صورت رسمی در Hoger Onderwijs (CROHO) ثبت شده است ثبت شده است) . پس از اتمام برنامه، یک لیسانس مدیریت کسب و کار دریافت خواهید کرد.

به عنوان بخشی از برنامه دو دوره، شما همچنین می توانید از Sarjana Economi دریافت کنید که از طریق دانشگاه همکاری ما STIE (Sekolah Tinggi Ilmu Ekonomi Triatma Mulya) اهدا شده و از طریق هیئت علمی ملی مدارک ملی، Ban-pt مجاز است. در طول سال ها شما ترکیبی از یادگیری نظری و عملی را تجربه خواهید کرد.

برنامه مدیریت بین المللی مهمانداری ما بر مهارت های مدیریتی تمرکز دارد، بنابراین در هر مدلی شما موضوعاتی مانند کسب و کار انگلیسی، آمار کسب و کار، توسعه حرفه ای، ارتباطات، حسابداری مالی، تجزیه و تحلیل مالی، مدیریت منابع انسانی، قانون، بازاریابی، زبان خارجی مدرن، روانشناسی از مدیریت

تمام سوالات توسط سخنرانان از نقاط مختلف جهان به زبان انگلیسی آموزش داده می شود. به همین ترتیب، دانش آموزان ما ترکیبی از ملیت ها را نشان می دهند، ایجاد یک محیط مطالعه واقعا چند فرهنگی.

57688_57622_paidinternshipina5-starhotel.jpg

سال اول

یک پایه محکم در سال اول شما، شما در مورد اصول صنعت یاد خواهید گرفت. چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان یا مهمانان شما با خدماتی که در هنگام ورود به خانه دریافت می کنند کاملا رضایت بخش هستند؟ شما می توانید نقاط ضعف در سیاست های مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و مدیریت مالی را مطالعه کنید. علاوه بر تحسین به نظریه، شما نیز 10 هفته کسب تجربه عملی در 5 ستاره هتل آلیلا را صرف خواهید کرد

سال دوم

تبدیل شدن به یک ناظر

شما متوجه خواهید شد که چه چیزی در حال اجرا در یک هتل روزانه به کار می رود: یک روند شناخته شده به عنوان مدیریت عملیاتی. شما در مورد فرآیندهای کسب و کار، بازاریابی، بودجه بندی، مدیریت کارکنان، تهیه، تدارکات، مذاکره و تضمین کیفیت یاد خواهید گرفت. به عنوان بخشی از یک ماژول، شما و همکلاسی شما حتی هتل مجازی خود را اجرا خواهند کرد و همچنین برای تجربه کار، در هتل نظارتی 5 ستاره ما در سطح نظارتی قرار خواهند گرفت. علاوه بر این شما می توانید ماندارین یا اسپانیایی را به عنوان زبان دوم انتخاب کنید.

سال سوم

تبدیل شدن به یک مدیر

شما در کلاس های مدیریت استراتژیک، از جمله تجزیه و تحلیل مالی، حداکثر سازی درآمد، تجزیه و تحلیل بازار، و نوشتن طرح کسب و کار شرکت خواهید کرد. علاوه بر این، در آماده سازی برای پروژه سال گذشته خود، یک تحقیق اختصاص داده خواهد شد. به عنوان یک دانشجوی کارآموزی، شما در سطح مدیریت در هتل Stenden در معرض تمرین قرار خواهید گرفت. شما می توانید در این مرحله از برنامه با دو مورد انتخابی * متخصص شوید. شما این کل سال را در پردیس اصلی خود در هلند صرف خواهید کرد.

سال چهارم

کار حرفه ای خود را شروع کنید

در سال چهارم شما؛ شما در یک پروژه سال آخر شرکت خواهید کرد. در یک کارآموزی مدیریتی، شما یک شرکت را در اندونزی یا کشور دیگری از انتخاب خود، مانند ایالات متحده آمریکا، اروپا، خاورمیانه، آفریقا یا استرالیا خواهید آموخت. کارآموزی می تواند شما را در هر کجا: یک هتل 4 یا 5 ستاره، کشتی کروز، شرکت رویداد، بانک یا شرکت بیمه در بیش از 30 کشور جهان. در طول کارآموزی 10 ماهه شما این فرصت را دارید تا این شرکت را بدست آورید و بسیاری از دانش آموزان متوجه شده اند که در کارآموزی خود به محض رسیدن به تحصیل، کار خود را انجام می دهند!

57691_57624_studyinbali.JPG

اطلاعات کاربردی

اعتبار دو درجه

 • لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA)
 • Sarjana Ekonomi (SE)
آخرین به روز رسانی دسامبر 2018

درباره این دانشگاه

Our aim is to develop young professionals to become authentic leaders and problem solvers, prepared to take part in multicultural environments and fast changing market places.

Our aim is to develop young professionals to become authentic leaders and problem solvers, prepared to take part in multicultural environments and fast changing market places. اطلاعات محدود