Read the Official Description

دوره

مدرک بین المللی مدیریت گردشگری BA (Hons) در لینکلن طراحی شده است تا بینش در صنعت گردشگری معاصر جهانی، از جمله تاثیر آن، وابستگی متقابل و اهمیت اقتصاد را فراهم کند. گردشگری یکی از سریعترین صنایع رو به رشد در جهان است، آن را به میلیاردها دلار به اقتصاد جهانی می دهد و می تواند چشم انداز حرفه ای هیجان انگیز ارائه دهد.

این دوره فرصتی برای بررسی مسائل و تکنیک های مربوط به برنامه ریزی و مدیریت گردشگری بین المللی فراهم می کند. این طراحی شده است تا دانشجویان بتوانند دانش پایه را از طریق ماژول های مرتبط با کسب و کار و کسب و کار بسازند، در حالی که ماژول های اختیاری به دانشجویان اجازه می دهند تا یادگیری خود را به منافع خود و آرمان های حرفه ای تبدیل کنند. تاکید بر توسعه تفکر انتقادی و مهارت های سازمانی مورد نیاز برای اجرای عملیات گردشگری در مقیاس بزرگ وجود دارد.

چگونه مطالعه میکنید

در طول سال های اول و دوم، دانش آموزان فرصت مطالعه تجربه گردشگری و اصول سازماندهی مردم، فضا و حمل و نقل، و همچنین نحوه مدیریت منابع انسانی، حفاظت از محیط زیست و درک مسائل حقوقی و قوانین مرتبط را دارند. در طی سال آخر، دانش آموزان می توانند از طیف گسترده ای از ماژول های اختیاری مانند بحران و مدیریت بلایا یا فرهنگ مصرف کننده را انتخاب کنند و انتظار می رود که پایان نامه یا پروژه مشورتی مشارکتی را تکمیل کنند.

همچنین یک فرصت برای تحصیل در خارج از کشور برای یک سال در یک دانشگاه شریک وجود دارد. دانش آموزان مسئولیت هزینه های اقامت خود، مسافرت و زندگی عمومی را بر عهده دارند. اطلاعات بیشتر در مورد این را می توانید در برگه ویژگی ها پیدا کنید.

مطالعه زبان مدرن

این دوره شامل فرصتی برای مطالعه ماژل فرانسوی، کسب و کار انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی یا ماندارین چین بدون هزینه اضافی است. فارغ التحصیلان با مهارت های زبان به خوبی برای شغل در این صنعت جهانی قرار می گیرند.

چگونه ارزیابی می شود

روش های مختلف ارزیابی مورد استفاده برای حصول اطمینان از اینکه دانش آموز دارای فرصت های مختلف برای نشان دادن توانایی های خود طراحی شده است طراحی شده است. تخصیص ها می توانند دانش آموزان را قادر به مدیریت زمان خود، توسعه مهارت های تحقیقاتی و تحلیلی خود و فراهم نمودن فرصتی برای کشف موضوعات در عمق بیشتری کنند. آنها طیف وسیعی از اشکال شامل مقالات، گزارش ها و سخنرانی های شفاهی را که بصورت جداگانه و به صورت گروهی آماده می شوند، می گیرند.

برخی از ماژول ها از طریق نیاز به دانش آموزان برای تعامل با تمرین های مذاکره و تمرین شبیه سازی شده مورد ارزیابی قرار می گیرند. ماژول های دیگر ممکن است دانش آموزان برای شرکت در یک کنفرانس آنلاین همراه با دانش آموزانی که همچنین در حال مطالعه گردشگری بین المللی در دانشگاه های دیگر نیاز دارند. انتظار می رود که دانش آموزانی که قانون انتخاب ما را انتخاب می کنند، پرونده ای را به نفع مشتریان خود ارائه دهند.

انتظار میرود که دانش آموزانی که در سال دوم انتخاب ماژول مدیریت رویداد اختیاری را انتخاب کرده اند درگیر شدن در یک رویداد ارزیابی شوند.

  • بازخورد ارزیابی

خط مشی University of Lincoln در بازخورد ارزیابی به منظور اطمینان از این است که دانشگاهیان به سرعت به دانشجویان ارزیابی می کنند - معمولا ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال (مگر اینکه به طور متفاوت در بالا ذکر شده).

  • روش های ارزیابی

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می کنند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که استفاده می شوند عبارتند از: دوره کار، مانند تکالیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند ارائه ها، عملکرد ها یا مشاهدات؛ و امتحان های کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های در کلاس. وزن هر روش ارزیابی ممکن است در هر سال تحصیلی متفاوت باشد. University of Lincoln قصد دارد اطمینان حاصل کند که کارکنان به سرعت به دانش آموزان ارزیابی می کنند.

امکانات

  • تحصیل خارج از کشور

دانش آموزان فرصت دارند تا حدود چهار ماه از تحصیل در یک دانشگاه خارج از کشور بخشی از برنامه مبادله ما باشند. قرار دادن تحصیلات در دوره دوم سال دوم برگزار می شود. فرصت های تحصیل در خارج از کشور در حال حاضر در مکزیک، چین، مالزی، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، اسپانیا، آلمان، سوئیس، مالت، سوئد و فنلاند در دسترس است. طرح مطالعه در خارج از کشور مستلزم پرداخت هزینه سفر، اقامت و هزینه زندگی در خارج از کشور است.

  • سفرهای اختیاری مطالعه

دانش آموزان همچنین می توانند در بازه های آموزشی اختیاری در طول دوره به رویدادی مانند نمایشگاه شرکت کنند. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند بین 20 پوند و 40 پوند برای هر بازدید هزینه کنند. دانشجویانی که انتخاب می کنند که ماژول سوم سال را انتخاب کنند، بحران و مدیریت بحران می توانند به عنوان بخشی از سفر آموزشی به سرلیکانا سفر کنند. هزینه این سفر تقریبا 900 پوند است و دانش آموزان می توانند در اقساط پرداخت کنند. دانش آموزان نیاز به پوشش هزینه های غذا در این سفر دارند. شرکت کنندگان ارزیابی نشده اند

  • دانشجو به عنوان تولید کننده

دانش آموز به عنوان تولید کننده، یک مدل تدریس و یادگیری است که دانشگاهیان و دانشجویان مقطع کارشناسی را برای همکاری در فعالیت های پژوهشی تشویق می کند. این برنامه ای است که از طریق انجام یادگیری متعهد است.

ابتکار دانش آموزان به عنوان تولید کننده توسط QAA در سال 2012 ما مورد تحسین قرار گرفت و یکی از ویژگی های آموزش و یادگیری است که تجربه لینکلن را منحصر به فرد می کند.

شرایط ورود

سطح پیشرفته GCE: BCC

مدرک لیسانس بین المللی: 28 امتیاز کلی

BTEC Extended Diploma: Distinction، Merit، Merit

متقاضیان همچنین باید حداقل سه GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی و ریاضی باشد. معیار سطح 2 معادل نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

Program taught in:
انگلیسی
University of Lincoln

See 22 more programs offered by University of Lincoln »

Last updated September 3, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
3 - 4 
تمام وقت
Price
13,800 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019