توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما یک مدرک لیسانس مدیریت بین المللی برای یک سال (12 ماه) به دانشجویانی که قبلا حداقل مدرک لیسانس دارند ارائه می دهیم. این برنامه کاملا انگلیسی است.

ترجیحا ما دانشجویان را می پذیریم که در زمینه علوم تجاری و مدیریت بازرگانی تحصیل کرده اند. اما ما تعداد محدودی از دانش آموزانی را می پذیریم که موضوعات دیگر مانند تکنولوژی را مطالعه کرده اند ... پس از بررسی و تایید درخواست توسط کمیسیون ما، این دانش آموزان می توانند پذیرفته شوند.

درباره این برنامه چیست؟

مدیریت بازرگانی بین المللی پس از دوره کارشناسی کارشناسی است. این یک برنامه تمام وقت 12 ماهه است که در دانشگاه Kortrijk بلژیک برگزار می شود. در طول سه ماه نهایی، شما در طول یک کارآموزی کار خواهید کرد.

این برنامه دوره های حرفه ای را با دید عمیق از تمام زمینه های کاربردی مدیریت، توسعه شایستگی در محیط های مختلف کسب و کار و ایجاد تیم برای پروژه های مشاوره بین المللی ترکیب می کند. شما قادر خواهید بود در یک دوره تجاری کسب کنید: هلندی یا انگلیسی. این برنامه به روش تعاملی تدریس می شود. انتظار می رود که دانش آموزان به طور فعال در بحث های کلاس شرکت کنند، پرونده های کسب و کار را تجزیه و تحلیل می کنند، سخنرانی های کسب و کار را آماده می کنند، گزارش را با استفاده از مقالات گروهی و شرکت در تمرینات کامپیوتری کمک می کنند. این برنامه شامل 11 ماژول است.

اهداف این برنامه چیست؟

پس از شرکت در این برنامه:

  • شما دانش عمیقی از عملکرد مدیریت خواهید داشت
  • شما دانش و مهارت های مورد نیاز در مسئولیت های کلیدی مدیریتی: رهبری، مدیریت مردم، و برنامه ریزی طولانی مدت
  • شما نیاز به تقویت مهارت های تجاری بسیار مهم مانند کارآفرینی، پشتکار، انگیزه، هوش هیجانی، و ابتکار
  • شما مهارت های اجتماعی، مهارت های حل مسئله، مهارت های ارتباطی و ظرفیت کار تیمی و رهبری را توسعه خواهید داد
  • شما قادر به بررسی مسائل جهانی از منظر بین المللی هستید
  • شما شایستگی های محلی را در یک محیط کاری بین المللی ایجاد خواهید کرد

شرایط پذیرش چیست؟

داوطلبان باید مدرک تحصیلی 3 ساله تحصیلی تمام وقت را در سطح دانشگاهی داشته باشند و در نتیجه یک مدرک لیسانس (یک دوره کامل، برنامه درسی 3/4 ساله، به غیر از جهت گیری یا سال های آماده سازی) باشد. ممکن است قبل از اینکه مطالعات خود را تکمیل کنید، درخواست کنید. در این مورد، روش انتخاب بر اساس این فرض می شود که قبل از شروع برنامه از مطالعات موجود خود فارغ التحصیل می شوید. Fluency در سطوح انگلیسی سطح CEFR B2؛ نمره IELTS 6.5؛ نمره TOEFL iBT 80؛ نمره TOEIC 650 - 800؛ کمبریج FCE 1scores سطح، هر دو نوشته شده و سخن گفته است مورد نیاز است.

اطلاعات دوره

ثبت نام از تاریخ 15 نوامبر 2017 باز است. تاریخ های تعیین شده برای ثبت نام 2018-2019:

  • دانش آموزان با دیپلم بلژیکی می توانند تا تاریخ 31 اوت 2018 اعمال شوند. با این حال، از آنجایی که ما فقط تعداد محدودی از دانش آموزان را پذیرفتیم، برنامه های کاربردی ترجیحا باید قبل از 7 ژوئیه 2018 ارائه شوند.
  • برای دانش آموزانی که دارای دیپلم اروپایی هستند می توانند تا تاریخ 7 ژوئیه 2018 اعمال شوند.
  • برای دانشجویان کشورهای غیر اتحادیه اروپا که قبلا در بلژیک با ویزا هستند و دیپلم از خارج از کشور می توانند قبل از مه 31 مه 2018 درخواست کنند.
  • دانشجویانی که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا که نیاز به ویزا دارند، باید در اسرع وقت، اما قطعا قبل از تاریخ انقضا 31 مارس 2018، درخواست شود.

تاریخ شروع برنامه: 17 سپتامبر 2018. تاریخ پایان برنامه: 7 سپتامبر 2019.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط VIVES University College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Deadline
درخواست اطلاعات
- for students coming from non-EU countries who need a visa
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
سپتامبر 7, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
- for students coming from non-EU countries who need a visa
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
- for students coming from non-EU countries who need a visa
End Date
سپتامبر 7, 2019

VIVES | Mission Statement