بورس تحصیلی تا 25000 دلار برای دانشجویان بین المللی.

Moravian College جایزه بین المللی دانشجویان را بر اساس پیشرفت تحصیلی ارائه می دهد: نمرات، قوت برنامه تحصیلی، نمرات TOEFL یا IELTS، و نمرات SAT شما در صورت مشاهده.
لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جایزه بین المللی دانش آموزان، با مدیر اجرایی ثبت نام بین المللی از طریق فرم درخواست در این صفحه، تماس بگیرید.

مدیریت ارشد بین المللی

مدرک مدیریت بین المللی با همکاری گروه اقتصاد و تجارت ارائه می شود. رشته های مدیریت بین المللی حسابداری 157، اقتصاد 152، و 236؛ مدیریت 223 و 333؛ و یکی از انتخابات از مدیریت 231، 251، یا 253. مدرک زبان مورد نیاز شامل شش دوره بالاتر از 105، از جمله دو از موارد زیر - 210، 215، یا 241 یا معادل - به علاوه حداقل یک دوره 300 سطح در سال های سال .

این برنامه نیاز به یک ترم در خارج از کشور دارد که در آن یک دوره مربوط به کسب و کار و یک دوره زبان مدرن باید گرفته شود. همه دانشجویان علاقه مند به این مهم باید با اساتید جیمز پاور و کارمن فررو (اسپانیایی)، ژان پیر لالاند (فرانسوی) یا اکسل هیلدبراند (آلمانی) مشورت کنند.

شرایط پذیرش

کارشناسی

دانشجویان سال اول سال تحصیلی باید موارد زیر را ارائه دهند:

  1. نرم افزار آنلاین Moravian College یا درخواست مشترک. (شما می توانید یک برنامه آنلاین را به صورت رایگان ارائه دهید.)
  2. مدارک تحصیلی رسمی مدارس متوسطه (ترجمه های اصلی و گواهی شده)
  3. نمرات رسمی آزمون (SAT یا ACT.) اگر زبان انگلیسی شما زبان مادری شما نیست، شما باید نمره TOEFL (آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) یا نمرات آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) را ارائه دهید، و این برای همه متقاضیان تازه وارد لازم است. ممکن است شرایط مورد نیاز برای انتقال دانشجویان به رونوشت دانشگاه یا دانشگاه لغو شود. لطفا توجه داشته باشید که Moravian College یک برنامه انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) ارائه نمی دهد.
  4. "صدور گواهینامه امور مالی" فرم را تایید می کند که شما و حامی خود را درک هزینه های کل آموزش و پرورش، و بودجه کافی هزینه های آموزشی خود را تحت شرایط عادی از طریق برنامه کامل پوشش می دهد.
  5. نامه ای از یک بیانیه بانکی یا بیانیه بانک باید همراه با کلیه ارقام نشان داده شده در فرم صدور گواهینامه برای تأیید باشد. با این حال، تمام اسناد باید در عرض 6 ماه از تاریخ داده شود.
  6. اثبات حمایت مالی. دانش آموز باید ثابت کند حداقل معادل 59،664 دلار (ایالات متحده آمریکا) به اندازه کافی برای هزینه های آموزشی آنها در دسترس است. پول می تواند در هر کشور و در هر ارز باشد. منابع قابل قبول منابع مالی عبارتند از صرفه جویی در حساب ها، چک کردن حساب ها، حساب های بازار پول و گواهی سپرده. اگر موراویا به شما کمک هزینه تحصیلی بپردازد، می توانید مقدار کمک هزینه تحصیلی را از کل 59،664 دلار آمریکا (ایالات متحده آمریکا) کسر کنید.
  7. یک توصیه نامه از یک مشاور راهنمایی.
  8. یک بیانیه شخصی یا مقاله
  9. برای پذیرش در Moravian College ، متقاضیان باید یک نمره متوسط ​​از 3.0 (80٪ از 100) و نمره IELTS 5 یا بالاتر یا نمره TOEFL 80 یا بالاتر داشته باشند.
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Moravian College

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Moravian College »

آخرین به روز رسانی می 29, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است