لیسانس در مدیریت هتل بین المللی

عمومی

شرح برنامه

با داشتن لیسانس در مدیریت بین المللی هتل ، شما واجد شرایط برای حضور در مناصب مدیریت عملیاتی در هتل های بین المللی و صنایع گردشگری هستید. در طی این 3 سال مدرسه ، دانش آموزان واتل:

 • دانش زبانی حرفه ای ، حقوقی ، اقتصادی و بنیادی را برای رشته خود بدست آورید.
 • تکنیک های مدیریتی و مهارت های تیم سازنده را یاد بگیرید.

این مدیران آینده در صنعت مهمان نوازی بین المللی با واقعیت های حرفه ای مشخص و عملیاتی در طول برنامه درسی مقابله می کنند:

 • آنها در رستوران ها و هتل های کاربردی مشتری واقعی دارند.
 • در طی هفته های کاربردی عملی ، دانش آموزان مسن جوان تر جوان را مدیریت می کنند: همه آنها در شرایط واقعی مدیریت با هم کار می کنند.
 • آنها مهارت های خود را در دوره کارآموزی کامل می کنند.
 • دوره های آنها توسط اساتید و همچنین متخصصان صنایع مهمان نوازی و گردشگری برگزار می شود.126647_photo-1558959357-685f9c7ace7b.jpg سیستم مدیریت بازدید کنندگان Proxyclick / Unsplash

کارآموزی

 • دوره کارآموزی سال 1 که در اوج تابستان یا فصل گردشگری زمستانی برگزار می شود ، خواستار دانشجویانی است که در این ساعت شلوغ ، محیط حرفه ای خود را کشف می کنند. آنها کارهای اصلی را در میز جلو و رستوران می آموزند.
  هدف این است که ، به عنوان مدیران آینده ، پس از بالا رفتن از نردبان سلسله مراتبی ، آنها بتوانند تیمها را به صورت کارآمدتری مدیریت کنند ، زیرا خود آنها نیز این وظایف را انجام داده اند.
 • دوره 2 دوره کارآموزی هنوز از بعد عملیاتی برخوردار است ، اما در صورت امکان در یک کشور انگلیسی زبان انجام می شود تا دانشجویان ویژگی های زبانی و بین فرهنگی خود را توسعه دهند.

برنامه تحصیلی

سال اول: دانش آموزان با بازاریابی ، منابع انسانی ، اداری و فرهنگ حرفه ای آشنا می شوند و به دلیل داشتن غذا ، تکنیک های تولید آشپزی ، محدودیت ضیافت ، وقایع غیر منتظره در پذیرش ها یا سمینارها در حالی که در مدرسه هستند ، فصلی پیدا می کنند.

سال دوم: در حالی که همچنان با معرفی دوره هایی مانند حقوق تجارت و اقتصاد گردشگری ، دانش خود را ارتقا می بخشید ، به تدریج در موقعیت های واقعی تجربه مدیریتی را کسب می کنید. آنها دانش آموزان سال 1 را مدیریت می کنند در حالی که توسط دانش آموزان 3 ساله اداره می شوند. آنها ضمن آگاهی از سلسله مراتب در یک تجارت ، اعتماد به نفس خود را به دست می آورند.

سال سوم: هم اکنون دانش آموزان از ظرفیت های قانونی ، اقتصادی و زبانی برخوردار هستند و برای مدیریت تیم ها در مدرسه آماده هستند. امسال با هدف توسعه ظرفیت های تحلیلی با استفاده از ثروت دانش به دست آمده ، تدوین استراتژی ها و فرایند تصمیم گیری انجام شده است.

برنامه مارکو پولو

کسانی که می خواهند در صنعت میهمان نوازی و گردشگری شغلی داشته باشند ، باید دسترسی بین المللی و متقابل فرهنگی داشته باشند. با توجه به این نکته ، واتل این امکان را به دانش آموزان می دهد که سال 2 را در یک مدرسه متفاوت واتل ، واقع در هر نقطه از جهان بگذرانند.

گروه واتل در بیش از 30 کشور در چهار قاره ، به دانش آموزان خود این فرصت را می دهد تا با انجام سال دوم خود در یک مدرسه دیگر واتل ، ذهنیت متقابل فرهنگی خود را توسعه دهند ، تا آنها بتوانند از بین دانشگاه های ما در سراسر جهان انتخاب کنند.

با استفاده از این برنامه ، دانشجویان می توانند:

 • کشف یک کشور جدید
 • یک فرهنگ جدید را تجربه کنید
 • یک زبان خارجی دیگر بیاموزید

ضمن ادامه تحصیل در مورد مدیریت هتل با برنامه درسی ما. مدارس واتل در سراسر جهان برنامه های آموزشی یکسانی دارند: دانش آموزان بدین ترتیب دوره های خود را در خارج از کشور ادامه می دهند قبل از اینکه به سال سوم لیسانس خود به مدرسه خانگی بروند.

سپس سال مارکو پولو توسط مدرسه میزبان دانش آموزان تأیید می شود. واتل برای افزایش تجربه خود در صنعت مهمان نوازی بین المللی ، به دانشجویان توصیه می کند که اقامت خود را با دوره کارآموزی در کشورهای میزبان خود تمدید کنند.

برنامه ای که در یک برنامه آموزشی بهترین نوآوری را کسب کرده است

برنامه مارکو پولو توسط متخصصان مهمان نوازی بین المللی بهترین نوآوری در یک برنامه آموزشی در جوایز میهمان نوازی در سراسر جهان اعطا شده است.

شناختی که توسط کسانی که کارورزان واتل و فارغ التحصیلان واتل را در سراسر جهان استخدام می کنند ، بیان شده است.

123901_photo-1544986581-efac024faf62.jpg
Alev Takil / Unsplash

شرایط پذیرش

 • دیپلم دبیرستان یا معادل های سطح A:
  • در فرانسه: لیسانس
  • در بلژیک: گواهی پایان دوره متوسطه
  • در سوئیس: Maturité
  • در کشورهای دیگر: دیپلم دبیرستان یا معادل های A-سطح
 • برای دانشجویانی که می خواهند دوره های خود را به زبان انگلیسی انجام دهند: سطح موردنیاز انگلیسی: سطح نامه TOEFL 550 (80 IBT) یا IELTS 5.5 (آکادمیک) به زبان انگلیسی.

روال پذیرش

 1. مخاطب
  شما با انتخاب دانشگاه خود با واتل (در یک تالار گفتگو ، از طریق اینترنت ، از طریق ایمیل و غیره) تماس می گیرید.
 2. کاربرد
  شما فرم درخواست تکمیل شده خود و تمام مدارک دیگر درخواست شده را به مدرسه ارسال می کنید.
 3. ارزیابی
  مدرسه پرونده شما را فرا خواهد گرفت و در صورت قبول بودن ، به آزمون ورودی بعدی دعوت می شوید.
 4. آزمون ورودی
  امتحان ورودی را در مدرسه می خواهید که می خواهید شرکت کنید.
 5. نتایج
  شما نتایج خود را طی چند روز دریافت خواهید کرد.
 6. اعتبار سنجی
  پذیرش شما پس از مصاحبه با مدیر مدرسه مدرسه ای که می خواهید در آن شرکت کنید ، اعتبار خواهد یافت.

هزینه ها

شهریه واتل کیگالی ، رواندا

ثبت 200 دلار
لیسانس پذیرش 7000 دلار در سال
کل هزینه های کارشناسی 21،000 دلار
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Students of Vatel in Rwanda will graduate with a prestigious internationally recognized degree providing them with a wide array of exciting career opportunities in the international hospitality indust ... اطلاعات بیشتر

Students of Vatel in Rwanda will graduate with a prestigious internationally recognized degree providing them with a wide array of exciting career opportunities in the international hospitality industry across Africa, Asia, America, and Europe. Vatel’s innovative approach equips them with the knowledge and skills to perform in high-level roles upon completion of their studies by providing practical training exercises and industrial placements throughout the duration of the three-year degree program. اطلاعات محدود