لیسانس در مدیریت هتل بین المللی

عمومی

شرح برنامه

122106_rsz_121986_logo_award-best-innovation-marco-polo.png

با داشتن لیسانس در مدیریت بین المللی هتل ، شما واجد شرایط برای حضور در مناصب مدیریت عملیاتی در هتل های بین المللی و صنایع گردشگری هستید. در طی این 3 سال مدرسه ، دانش آموزان واتل:

 • دانش زبانی حرفه ای ، حقوقی ، اقتصادی و بنیادی را برای رشته خود بدست آورید.
 • تکنیک های مدیریتی و مهارت های تیم سازنده را یاد بگیرید.

این مدیران آینده در صنعت مهمان نوازی بین المللی با واقعیت های حرفه ای مشخص و عملیاتی در طول برنامه درسی مقابله می کنند:

 • آنها در رستوران ها و هتل های کاربردی مشتری واقعی دارند .
 • در طی هفته های کاربردی عملی ، دانش آموزان مسن جوان تر جوان را مدیریت می کنند: همه آنها در شرایط واقعی مدیریت با هم کار می کنند.
 • آنها مهارت های خود را در دوره کارآموزی کامل می کنند.
 • دوره های آنها توسط اساتید و همچنین متخصصان صنایع مهمان نوازی و گردشگری برگزار می شود.

مفهوم تدریس ما ریشه در واقعیت های حرفه دارد

آموزش مدیران عملیاتی و مدیران ارشد در صنعت مهمان نوازی بین المللی ، که قادر به کار در یک محیط رقابتی و جهان وطنی هستند ، مطمئناً بر اساس مطالعات تجاری است: بازاریابی ، منابع انسانی ، مدیریت و امور مالی. اما این همه نیست!

در واتل اعتقاد داریم آموزش کامل نیاز به بررسی واقعیت در زمینه حرفه ای دارد. این اصل تدریس یکی از دلایلی است که باعث می شود درجه واتل در بازار کار بسیار ارزشمند باشد. از نظر عملی ، این بدان معنی است که:

 • آموزش دستی در نرم افزارهای مادون قرمز ، کاملاً در مدارس Vatel ادغام شده است. این هتل ها یا رستوران های کاربردی ، پذیرایی از مشتریان واقعی ، مکان های آموزش بتن و عملیاتی هستند.
 • تجربه مدیریتی دست اول یعنی دانش آموزان ارشد ، دانشجویان جوان را مدیریت می کند.
 • متخصصان شناخته شده در حوزه خود در تدریس شرکت می کنند.
 • ایجاد پیشرفت در مسیر شغلی برای هر دانش آموز.

شروع به مدیریت همیشه شامل تئوری و تجربه حرفه ای است

برنامه مارکو پولو

کسانی که می خواهند در صنعت میهمان نوازی و گردشگری شغلی داشته باشند ، باید ارتباط بین المللی و متقابل فرهنگی داشته باشند. با توجه به این نکته ، واتل این امکان را به دانش آموزان می دهد که سال دوم را در یک مدرسه متفاوت واتل ، واقع در هر نقطه از جهان بگذرانند .122105_rsz_screen_shot_2019-10-01_at_32028_pm.png

برنامه 3 ساله

 • سال تحصیلی لیسانس آکادمیک 1: با هفته های دوره های تئوری و به دنبال چند هفته تجربه حرفه ای در ساختار برنامه های کاربردی درست در محوطه دانشگاه ، دانشجویان می توانند بلافاصله آنچه را که در مدیریت ، بازاریابی ، منابع انسانی و فرهنگ حرفه ای آموخته اند ، به کار گیرند. همه دانش آموزان همچنین دو زبان خارجی را مطالعه می کنند ، از جمله انگلیسی ، که برای مشاغل موجود در صنعت میهمان نوازی ضروری است.
 • دوره کارشناسی کارآموزی سال اول: اولین دوره کارآموزی که توسط مدرسه انتخاب می شود ، در کشور بیش از 4 تا 5 ماه یا در تابستان یا زمستان برگزار می شود. دانش آموزان در تمام فصل اوج کار در یک هتل می آموزند که چگونه می توانند کارهای اصلی و اساسی را در میز جلو و خدمات رستوران انجام دهند. این مدیران هتل با انجام کار روزانه تیمهای خود ، اعتماد به نفس خود را با افرادی که در طول حرفه خود مدیریت می کنند ، کسب می کنند.
 • سال تحصیلی لیسانس آکادمیک 2: در کلاس ، دوره های جدیدی مانند حقوق و اقتصاد گردشگری برنامه درسی دانشجویان را تکمیل می کند. طی هفته های کاربردی عملی ، دانش آموزان کار مدیریتی خود را شروع می کنند: آنها دانش آموزان سال اول را تحت نظارت دارند و در حالی که توسط دانش آموزان سال 3 اداره می شوند . دانش آموزان همچنین می توانند برای انجام سال دوم خود در خارج از کشور ، در یک مدرسه واتل متفاوت ، در چارچوب برنامه مارکوپولو ، در زمانی که این مدیر مدرسه پذیرفته شود ، انجام دهند.
 • دوره کارآموزی سال 2: همانند سال اول ، مدارس کارورزی دوم را انتخاب می کنند. این دوره کارآموزی 5 تا 6 ماه به طول می انجامد و همچنین دارای یک بعد عملیاتی است ، اما در یک کشور خارجی ، ترجیحا یک کشور انگلیسی زبان برای کمک به دانشجویان در توسعه مهارت های زبانی و کیفیت های متقابل فرهنگی آنها انجام می شود.
 • دانشگاهی سال 3 لیسانس: دانشجویان همچنان مهارتهای مالی ، حقوقی ، اقتصادی و زبانی را کسب می کنند که در هنگام مدیریت هتل به آنها نیاز خواهید داشت. آنها با استفاده از مطالعات موردی خاص ، ظرفیت های تحلیلی و مهارت های تصمیم گیری را توسعه می دهند. آنها در تجربه حرفه ای خود دانش آموزان سال دوم را مدیریت می کنند و اطمینان حاصل می کنند که پیام های صحیحی را برای دانش آموزان سال اول ارسال می کنند.
 • دوره کارشناسی کارآموزی سال 3: دوره کارآموزی سال سوم ، که عملیاتی است و 5 تا 6 ماه به طول می انجامد ، در اروپا یا خارج از کشور برگزار می شود.

شرایط پذیرش

 • در فرانسه: لیسانس
 • در بلژیک: گواهی پایان دوره متوسطه
 • در سوئیس: Maturité
 • در کشورهای دیگر: دیپلم دبیرستان یا معادل های A-سطح

برای دانشجویانی که می خواهند دوره های خود را به زبان انگلیسی انجام دهند: سطح موردنیاز انگلیسی: سطح نامه TOEFL 550 (80 IBT) یا IELTS 5.5 (آکادمیک) به زبان انگلیسی.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Vatel Nimes is the Vatel Group’s Main Campus and is the largest Vatel School, with its own 4* Hotel, spa, and student residence, all on campus. Complete and comprehensive courses, which appeal to youn ... اطلاعات بیشتر

Vatel Nimes is the Vatel Group’s Main Campus and is the largest Vatel School, with its own 4* Hotel, spa, and student residence, all on campus. Complete and comprehensive courses, which appeal to young adults from the entire world: 45 different nationalities of students on-site, who take Vatel courses either in French or in English. اطلاعات محدود