توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی برای دانشجویان بلژیکی و بین المللی طراحی شده است که مایلند اطلاعات جامع از حوزه های مختلف مدیریت کسب کنند و درجه کسب و کار بین المللی را در زمینه بین فرهنگی جهان جهانی به دست آورند. دانشجویان بین المللی، سخنرانان خارجی، سفرهای تحصیلی و فرصت های تبادل، آگاهی و ارتباطات میان فرهنگی را افزایش خواهند داد.

لیسانس مدیریت کسب و کار، تخصص مدیریت کسب و کار

Kortrijk قلب ضرب و شتم کارآفرینی و طراحی فلانی است که باعث نوآوری و خلاقیت می شود. این شهر دارای شرکت های چند ملیتی بزرگ مانند بارکو، بکرت و غیره می باشد، بلکه دارای طیف وسیعی از صنایع یا SME های خدماتی است. این منطقه را با پایین ترین نرخ بیکاری در اروپا قرار می دهد. مرکز شهر تاریخی باستانی ارائه می دهد پس زمینه الهام بخش و شهر پر جنب و جوش دانشگاه (کالج) استراتژیک در هر بخشی از کلان شهر بلژیک فرانسوی Kortrijk، لیل و Tournai واقع شده است.

چرا ثبت نام در این برنامه؟

آیا زیر به شما اعمال می شود؟

 • شما می خواهید شرکت خود را راه اندازی کنید.
 • شما می خواهید موقعیت مدیریت عمومی را در یک شرکت کوچک یا متوسط ​​داشته باشید یا موقعیت مدیریتی را در یکی از طیف گسترده ای از حوزه های یک شرکت بین المللی دنبال کنید.
 • شما تمرکز بین المللی دارید
 • شما علاقه مند به روابط بین فرهنگی هستید و علاقمند به کار در تیم های چند فرهنگی هستید.
 • هزینه ثبت نام برای دانشجویان خارج از کشور: 4.900 یورو

بله سپس این برنامه آموزشی برای شما قطع شده است.

چه زبان هایی بخشی از برنامه درسی هستند؟

در داخل برنامه، هر سال دو زبان خارجی را انتخاب می کنید. برای زبان مادری غیر انگلیسی زبان انگلیسی به عنوان اولین زبان خارجی اجباری است. دومین زبان خارجی را می توان آزادانه انتخاب کرد، اما باید با زبان مادری متفاوت باشد.

اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، چینی، ژاپنی، ترکی، ترکی، عربی و غیره می توانید زبان های انگلیسی بومی را انتخاب کنید.

آیا برنامه تحصیلی بخشی از برنامه است؟

در برنامه، شما چندین فرصت برای رفتن به سفر دانشجویی خارج از کشور به یک کشور در داخل و یا خارج از اروپا، تا آنجا که به چین و کلمبیا اگر شما دوست دارید!

تبادل اراسموس

شما می توانید در یک دانشگاه شریک خارجی تحصیل کنید به عنوان یک دانش آموز تبادل اراسموس در طول یک دوره در طول سال گذشته. انجام کارآموزی خارج از کشور در برنامه اراسموس نیز تشویق خواهد شد.

برنامه های دو درجه

درون برنامه، می توان یک درجه دو را در یکی از دانشگاه های همکار ما بدست آورد. اگر شما به زبان فرانسه فرانسوی هستید، می توانید درجه دو را در یکی از دانشکده های دانشگاهی شریک والون خود در بلژیک بدست آورید یا یک سال در فرانسه تحصیل کنید. شما همچنین می توانید درجه دوم را در یکی از دانشگاه های شریک دانمارکی یا حتی در کره جنوبی بدست آورید. در این مورد، شما یک برنامه کامل انگلیسی دارید.

پس از اتمام این برنامه، فرصت های شغلی من چیست؟

 • موقعیت های مختلف و مسئولیت های مدیریتی در بین شرکت های کوچک یا کوچک.
 • تبدیل شدن به یک کارآفرین مستقل

فرصت های بیشتری برای آموزش بیشتر وجود دارد؟

 • یک ساله مدرک لیسانس مدرک لیسانس مدرک بین المللی برای تقویت دانش خود (برنامه به طور کامل به انگلیسی یا هلندی و انگلیسی).
 • مقطع کارشناسی ارشد که می تواند با اولین فرصت شغلی ترکیب شود.
 • مدرک فوق لیسانس حرفه ای در زمینه تحصیلات ما در 1 یا 1.5 سال (برنامه های هلندی) در دانشگاه علوم کاربردی ما به دست می آید.
 • مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه
 • فرصت های تحصیل در خارج از کشور

شرایط پذیرش چیست؟

برای دانشجویان بلژیک و EEA، شرایط پذیرش برای یک برنامه کارشناسی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای دانشجویان غیر EEA، همجنسگري درجه به دست آمده، ابتدا توسط اداره پذیرش ما بررسی خواهد شد.

Fluency در سطح انگلیسی B2 (IELTS 6.5، TOEFL iBT79 یا CBT 213 یا PBT 550) هر دو نوشته شده و صحبت شده مورد نیاز است. کاندیدانی که گواهینامه CPE یا گواهی CAE را کسب کرده اند حداقل دارای مهارت زبان انگلیسی نیز هستند. معافیت از TOEFL یا IELTS برای متقاضیانی که دارای مدرک تحصیلی یا تحصیلات دبیرستان / کالج در استرالیا، زبان انگلیسی کانادا، ایرلند، نیوزیلند، انگلستان یا ایالات متحده آمریکا هستند، امکان پذیر است. مدارک تحصیلی و رونوشت ها کافی است، در صورت تایید اینکه تمام مطالعه به زبان انگلیسی تکمیل شد. دانش آموزانی که مدرک دیپلم فلامینگو را برای تحصیلات متوسطه کسب کرده اند نیز معاف هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط VIVES University College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
922 EUR
- دانشجویان بلژیک و EEA؛ 4900 EUR - دانشجویان غیر EEA
Deadline
درخواست اطلاعات
for non-EEA students; Belgian and EEA students can enrol until the start of the academic year.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
سپتامبر 4, 2021
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
for non-EEA students; Belgian and EEA students can enrol until the start of the academic year.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
for non-EEA students; Belgian and EEA students can enrol until the start of the academic year.
End Date
سپتامبر 4, 2021

VIVES | Mission Statement