توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی مدیریت بازرگانی (BA)

البته BA مدیریت کسب و کار ما طراحی شده است تا شما را با دانش و مهارت برای ساخت حرفه ای مدیریت موفق در طیف گسترده ای از کسب و کار، سازمان های بخش دولتی و فراهم کند.

علاوه بر تحصیل در رشته تئوری که اساس اصول کسب و کار مدرن، شما را به عملی مهارت های لازم تحلیلی و تصمیم گیری است که به شما اجازه ساخت حرفه ای مدیریت موفق شوند. سال اول طراحی شده است تا شما را با درک گسترده ای از توابع کلیدی کسب و کار، ارائه پایه و اساس که در آن شما می توانید شروع به خیاط دوره خود را در اطراف مناطق خود را از منافع از طریق انتخاب ماژول های خود را. این می تواند شامل بررسی کارآفرینی و محیط کسب و کار کوچک، بررسی برخی از جنبه های قانونی کسب و کار و به دست آوردن درک عمیق تر از زمینه کسب و کار و مدیریت استراتژیک است.

شناخت حرفه ای


این دوره توسط موسسه مدیریت خبره و بعد از اتمام موفقیت آمیز دوره شما خواهد بود یک عضو وابسته CMI شناخته شده است. هنگامی که تجربه کاری مرتبط به دست آورده اند شما شما ممکن است به یک عضو کامل ارتقا دهید.

شبکه های حرفه ای


در میانه ما می توانیم شما یک شبکه فارغ التحصیلان در حال رشد است که کسب و کار و مدیریت دانش آموزان با دانش آموزان سابق که رفته اند به ایجاد موفقیت در کار ارائه

شرایط ورود


ما به طور معمول پیشنهادات را در حداقل 260 واحد تعرفه UCAS، به علاوه GCSE ریاضی و زبان انگلیسی در کلاس C. BTEC ملی دیپلم / دیپلم بین المللی / و جوی پیشرفته پیشرفت گواهینامه در تعرفه معادل آن. دسترسی به HE - رفتن. برنامه های کاربردی از نامزدها بدون مدارک رسمی استقبال می شود.

مورد نیاز زبان انگلیسی


شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 45 برنامه دیگر ارائه شده توسط Middlesex University London »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
3 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,000 GBP
- انگلستان و اتحادیه اروپا؛ £ 10،400 - غیر اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019