به اداره بازرگانی خوش آمدید

از سال 1997، بخش ما با هدف آموزش دانشآموزان برجسته ای که مجهز به نیازهای اقتصاد در حال تغییر و جهانی شدن هستند و به مدیران واجد شرایط و کارآفرینان تبدیل خواهند شد.

ما یک برنامه آموزشی به طور مداوم به روز شده ارائه می دهیم که تخصص دانش آموزان را در مدیریت، سازماندهی، بازاریابی، تولید، امور مالی و حسابداری و مهارت های تفکر استراتژیک غنی می کند. اعضای هیات علمی با تجربه، دانش کلی نظری را با کاربرد عملی معاصر کسب و کار ادغام می کنند.

تمام دوره ها در برنامه مدیریت امور مالی به زبان انگلیسی آموزش داده می شود. با تشکر از موافقت نامه های همکاری دانشگاه ما، دانش آموزان می توانند از برنامه های مبادله در دانشگاه های برجسته در جهان بهره مند شوند. تعداد قابل توجهی از دانشجویان خارجی که در این برنامه ها شرکت می کنند نیز بخشی از مطالعه خود را در بخش ما صرف می کنند.

فارغ التحصیلان برنامه ما دارای مهارت ها و توانایی های لازم برای انجام مسئولیت های مدیریتی در کسب و کار هستند. آنها خود را با آگاهی از روند جدید و تکنولوژی پیشرفته در زمینه های خود تشخیص می دهند.

فرصت های شغلی در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله بانکداری، منابع انسانی، بازاریابی، فروش، مدیریت عملیات و مشاوره وجود دارد.

از توجه شما به برنامه ما سپاسگزاریم.

NIMET URAY

ریاست گروه

اطلاعات مربوط به مؤسسه

برنامه در سال 1999 تاسیس شد.

جایزه صلاحیت / سطح صلاحیت

BA (6th cycle) در مديريت بازرگاني

شرایط پذیرش

متقاضیان باید نمرات مورد نیاز از انتقال به آزمون تحصیلات عالی (YGS)، آزمون اولویت بندی چرخه (LYS / TM 1) و آزمون مستقیم انتقال (DGS) را بدست آورند. محل های اقامت توسط مرکز انتخاب و برنامه ریزی دانشجو (ÖSYM) سازماندهی می شوند. دانشجویان بین المللی درخواست برنامه باید از معیارهای پذیرش Kadir Has University پیروی کنند. دانشجویان می توانند به ترتیب در مورد انتقال افقی به مقررات Kadir Has University . (اطلاعات بیشتر: http: // www. KHAS .edu.tr)

شناخت آموزش قبلی

دانش آموزان می توانند از برخی دوره ها در چارچوب مصوبات مربوطه معاف شوند. اگر محتوای دوره ای که قبلا در موسسه دیگری گرفته شده است معادل با دوره ای که در Kadir Has University ارائه می شود، معطوف شود، پس از ارزیابی محتوای دوره، از این دوره می توان از تأیید دانشکده مربوطه معاف شد.

شرایط فارغ التحصیلی

دانش آموزان ملزم هستند تا تمام دوره های برنامه درسی که توسط مجلس سنا پذیرفته شده (240 ECTS اعتبار) به طور کامل تکمیل شوند و حداقل میانگین امتیازات تجمعی 2.00 / 4.00 را داشته باشند.

تعریف برنامه

هدف اصلی اداره بازرگانی Kadir Has University ، کمک به دانش آموزان در کسب دانش و مهارت های نظری و عملی در زمینه کسب و کار است که معاصر و قوی است. به این ترتیب فارغ التحصیلان به طور موثر مهارت های مورد استفاده در زندگی حرفه ای مانند رهبری، مديريت، کار گروهی، ارتباطات را به کار می برند. و پیدا کردن شغل که متناسب با ابعاد و خواسته های آنها در طیف گسترده ای از صنایع، تجارت و بخش خدمات است. علاوه بر این هدف آن است که فارغ التحصیلان تبدیل به افراد کارآفرین با دانش مدیریت و توانایی های رهبری که همیشه مایل به یادگیری، در جستجوی توسعه مداوم، قادر به در نظر گرفتن حوادث و محیط زیست از دیدگاه ماکرو و میکرو، قادر به برای انطباق با تغییرات، در معرض ابتلا به نوآوری هستند، قادر به همکاری با مردم از رشته های دیگر هستند، سطوح بالایی از توانایی های حل مسئله، فضایل جهانی و تفاوت های فرهنگی را درک می کنند.

نتایج برنامه

 1. یاد بگیرید که یک متفکر انتقادی و مستقل باشید تا به طور سازنده فرضیه ها، شیوه ها و مفاهیم موجود را مورد سوال قرار دهید.
 2. کسب دانش کافی از مفاهیم، نظریه ها و برنامه های کاربردی بزرگ در مدیریت کسب و کار و در واقع این دانش کسب شده را نشان می دهد.
 3. مدیریت پروسه های تصمیم گیری کسب و کار با استفاده از ابزارهای کمی و کیفی و فن آوری اطلاعات.
 4. ارزیابی اینکه چگونه نیروهای اقتصادی، قانونی، سیاسی، اجتماعی، فنی و رقابتی (محلی، منطقه ای، جهانی) بر عملکرد تجاری تاثیر می گذارند.
 5. با استفاده از زبان انگلیسی به طور حرفه ای در به اشتراک گذاری دانش و برقراری ارتباط حرفه ای.
 6. ارائه اسناد کتبی (مانند گزارش ها، نمایشگاه ها، یادداشت ها و غیره) که در زمینه محتوا، سازمان و وضوح ظاهر می شود.
 7. در صورت لزوم، توانایی اسناد کتبی را بصورت موثر ارائه می دهد.
 8. فرموله کردن راه حل های کوتاه و بلند مدت برای مشکلات پیچیده به صورت جداگانه و در تیم های بین رشته ای با استفاده از تفکر خلاق، تدوین تیم و مهارت های رهبری.
 9. امور اخلاقی را در اجرای مدیریت تجاری تشخیص دهید؛ کدهای اجتماعی، علمی و حرفه ای رفتار اخلاقی را رعایت کنید.
 10. از فرهنگ های دیگر و دیگران آگاه و قدردانی کنید و به تفاوت های فردی و فرهنگی احترام بگذارید؛ ترویج و جلب تنوع در محل کار.
 11. اتخاذ یک فلسفه یادگیری مادام العمر و نوسازی خود؛ کنجکاوی را برای کشف سایر رشته ها گسترش دهید تا بتوانید از یک توسعه پایدار در امور شخصی / اجتماعی و حرفه ای / زندگی لذت ببرید.
 12. تمرین عادات کار خوب، مدیریت زمان و خود رشته.
 13. درک اهمیت و قدردانی از کار داوطلبانه برای بازگشت به جامعه در کل؛ شروع به داوطلب شدن در اسرع وقت.

مشخصات حرفه ای فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان این برنامه فرصتی برای کار در تنظیمات گوناگون خواهند داشت اما نه تنها به حسابداری، مالی، تولید، منابع انسانی، فروش، مدیریت و سایر ادارات شرکتها و سازمانهای ملی و بین المللی، سازمانها و سازمانهایی که توسط حکومت تنظیم می شوند؛ سازمان های غیر دولتی.

دسترسی به مطالعات بیشتر

دانش آموزان می توانند برای تحصیلات تکمیلی در برنامه های مربوطه درخواست دهند

پرسشنامه ارزیابی

پرسشنامه رضایتمندی پرسشنامه رضایت از رشته تحصیلی پرسشنامه ارزشیابی دوره و استاد

همکاری بین المللی

http: // www. KHAS .edu.tr / uluslararasi2 / uluslararasi-oegrenciler-22 / uluslararasi-programlar-9 / uluslararasi-programlar-12.html

کارآموزی

هدف از کارآموزی این است که دانش آموزان با محیط کسب و کار و شرایط کاری آشنا شوند و در مورد آموزش شغلی شرکت کنند. هر دانشآموز باید حداقل 20 روز کاری از کارآموزی را به پایان برساند تا فارغ التحصیل از اداره امور بازرگانی باشد. کارآموزی فقط در دوره ترم یا در پایان سال تحصیلی در تابستان انجام می شود. دانشجویان می توانند در یک ترم تحصیلی در دوره کارشناسی شرکت کنند.

شرکتی که دانشجوی کارآموزی را انجام می دهد باید قبل از شروع کارآموزی مورد تایید قرار گیرد. دانشجویان باید فرم کارآموزی اجباری را پر کنند، آن را توسط مشاوران تحصیلی خود و همچنین شرکت امضاء کنند و آن را با دو عکس و یک فتوکپی از گواهی شناسایی آنها به دبیر علمی ارسال کنند. کارآموزی معتبر نخواهد بود مگر آنکه دانش آموز بیمه را برای حوادث کاری و بیماری های شغلی به دست آورد.

در پایان دوره کارآموزی، دانش آموزان باید از شرکت تأیید کنند، فرم ارزیابی کارآموزی را امضا کرده و آن را به دبیر علمی بازگردانند. کمیسیون کارآموزی فرم را بررسی می کند، در صورت لزوم با شرکت تماس بگیرد و درمورد تصویب (یا عدم تایید) کارآموزی در یک ماه به اداره امور دانشجویی اطلاع دهد. دانش آموزان در مورد تعداد روزهای کارآموزی مورد تأیید مطلع خواهند شد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 11 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kadir Has University »

آخرین به روز رسانی February 7, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
12,000 USD
در سال.
Deadline
اوت 2, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
اوت 31, 2023
آخرین مهلت تقاضا
اوت 2, 2019

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
اوت 2, 2019
End Date
اوت 31, 2023