لیسانس در مدیریت کسب و کار

Kadir Has University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس در مدیریت کسب و کار

Kadir Has University

لیسانس در مدیریت کسب و کار

خوش آمدید به اداره امور اداری

از سال 1997، بخش ما با هدف آموزش دانشآموزان برجسته ای که مجهز به نیازهای اقتصاد در حال تغییر و جهانی شدن هستند و به مدیران واجد شرایط و کارآفرینان تبدیل خواهند شد.

ما یک برنامه آموزشی به طور مداوم به روز شده ارائه می دهیم که تخصص دانش آموزان را در مدیریت، سازماندهی، بازاریابی، تولید، امور مالی و حسابداری و مهارت های تفکر استراتژیک غنی می کند. اعضای هیات علمی با تجربه، دانش کلی نظری را با کاربرد عملی معاصر کسب و کار ادغام می کنند.

تمام دوره ها در برنامه مدیریت امور مالی به زبان انگلیسی آموزش داده می شود. با تشکر از موافقت نامه های همکاری دانشگاه ما، دانش آموزان می توانند از برنامه های مبادله در دانشگاه های برجسته در جهان بهره مند شوند. تعداد قابل توجهی از دانشجویان خارجی که در این برنامه ها شرکت می کنند نیز بخشی از مطالعه خود را در بخش ما صرف می کنند.

فارغ التحصیلان برنامه ما دارای مهارت ها و توانایی های لازم برای انجام مسئولیت های مدیریتی در کسب و کار هستند. آنها خود را با آگاهی از روند جدید و تکنولوژی پیشرفته در زمینه های خود تشخیص می دهند.

فرصت های شغلی در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله بانکداری، منابع انسانی، بازاریابی، فروش، مدیریت عملیات و مشاوره وجود دارد.

از توجه شما به برنامه ما سپاسگزاریم.

NIMET URAY

ریاست گروه

کارآموزی

هدف از کارآموزی این است که دانش آموزان با محیط کسب و کار و شرایط کاری آشنا شوند و در مورد آموزش شغلی شرکت کنند. هر دانشآموز باید حداقل 20 روز کاری از کارآموزی را به پایان برساند تا فارغ التحصیل از اداره امور بازرگانی باشد. کارآموزی فقط در دوره ترم یا در پایان سال تحصیلی در تابستان انجام می شود. دانشجویان می توانند در یک ترم تحصیلی در دوره کارشناسی شرکت کنند.

شرکتی که دانشجوی کارآموزی را انجام می دهد باید قبل از شروع کارآموزی تأیید شود. دانش آموزان باید فرم کارآموزی اجباری را پر کنند، آن را توسط مشاوران علمی خود و همچنین شرکت امضاء کرده و آن را با 2 عکس و یک کپی از گواهینامه شناسایی خود به دبیر علمی ارسال کنند. کارآموزی معتبر نخواهد بود، مگر اینکه دانش آموز بیمه را برای حوادث کاری و بیماری های شغلی بیرون آورد.

در پایان دوره کارآموزی، دانش آموزان باید از شرکت تأیید کنند، فرم ارزیابی کارآموزی امضا کرده و آن را به دبیر علمی بازگردانند. کمیسیون کارآموزی فرم را بررسی می کند، در صورت نیاز با شرکت تماس بگیرد و درمورد تصویب (یا عدم تایید) کارآموزی در یک ماه به اداره امور دانشجویی اطلاع دهد. دانش آموزان در مورد تعداد روزهای کارآموزی مورد تأیید مطلع خواهند شد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 12, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
12,000 USD
Locations
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2022
Dates
سپتامبر 2019
بوقلمون - Istanbul, Istanbul
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2022