Read the Official Description

در باره

چگونه متون ادبی را از غیر ادبیات متمایز می کنیم؟ نقش ادبیات در جامعه چیست و نقش آن برای بازی چیست؟ دانشجویانی که برنامه کارشناسی Utrecht University را در مطالعات ادبی در نظر می گیرند نگاهی تطبیقی ​​به ادبیات تمام دوران، از دوران باستان تا زمان حال، با تمرکز بر ادبیات در خود و ارتباط آن با سایر اشکال هنر و انواع رسانه ها، را در بر می گیرد. این برنامه همه چیز را از اشعار حماسی به رمان، و از رمان ها تا داستان های طرفداران می گیرد.

بدون مرز

به کتابفروشی تصادفی بروید و ادبیات نوشته شده توسط نویسندگان را از سراسر جهان پیدا کنید. در حقیقت، شانس این است که شما هر نوع ادبیات خود را بخوانید، ادبیات اروپایی یا ژاپنی، آثار اخیر یا رمانهای گذشته، شعر، داستانهای طرفداران، چه چیزی را دارید. برنامه مطالعات ادبی ما به شما این امکان را می دهد که از این مرزها عبور کنید، زیرا ادبیات در بسیاری از زبان ها و فرهنگ های مختلف متفاوت است.

از تمام قرون

چرا داستان های خاصی هیجان انگیز هستند، در حالی که دیگران ما را تحریک می کنند؟ چگونه می توان یک طرح خوب را تشخیص داد، و چه نوع توطئه ها در سنین مختلف در چهره های مختلف تجدید می شود؟ چگونه ادبیات و جامعه بر یکدیگر تاثیر می گذارند؟ با مقایسه متن ها از سنین و زبان های مختلف، دانش آموزان اصولی را که فراتر از محدوده زبان هستند فراتر خواهند گذاشت.

برای Omnivores ادبی

آیا شما دوست دارید خواندن در چند زبان (انگلیسی، فرانسوی و آلمانی و همچنین هلندی)؟ آیا شما علاقه مند به هر نوع ادبیات هستید، مهم نیست که ژانر؟ اگر چنین است، برنامه مطالعات ادبی Utrecht University درست خواهد شد تا کوچه شما، زیرا برای همهجانبه های ادبی طراحی شده است. با این وجود، ضروری است که شما یک خواننده انتقادی هستید و همیشه به دنبال داستان پشت داستان هستید.

یک بحث در حال انجام است

به عنوان یک دانشجوی مطالعات ادبی، هرگز برای کلمات نخواهید گشت. محققان ادبی هرگز بحث را متوقف نمی کنند. به همین دلیل ما به شما آموزش خواهیم داد که نظرات و دفاع از این نظرات را داشته باشیم.

بهترین در این زمینه قضاوت می شود

برنامه ی مطالعات ادبی ما کرم محصول در نسخه ی راهنمای انتخاب دانشگاه های 2018 (Keuzegids Universiteiten 2017) را انتخاب کرد. محتوا برنامه، استادان و حجم کار، به ویژه، برای تحسین بسیار زیاد شد.

Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by Utrecht University »

Last updated December 2, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,083 EUR
مصارف قانونی - 2019-2020: 2083 یورو (NL و اتحادیه اروپا / EEA)؛ هزینه های اساسی - 2018-2019: € ​​8،732 (NL و EU / EEA) و € 10،000 (غیر اتحادیه اروپا / EEA). برای اطلاعات بیشتر به وب سایت موسسه مراجعه کنید.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019