لیسانس در مطالعات ارتباطات

عمومی

شرح برنامه

چرا مطالعه مطالعات ارتباطی؟

به عنوان یک مطالعات ارتباطی در UIU، شما در مورد نقش ارتباط مرکزی در زندگی ما یاد خواهید گرفت. شما فرصت یادگیری برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و ارزیابی اهداف ارتباطی مختلف و موفقیت پیامها را با نیازهای شرایط پیچیده تطبیق خواهید داد. به عنوان یک شهروند جهانی، شما یاد خواهید گرفت که به درک، ارزش گذاری و مدیریت رفتارهای ارتباطی متنوع مرتبط با افراد گروه های دیگر، سازمان ها و فرهنگ ها بپردازید.

به عنوان حرفه ای های ارتباطی، شما می توانید در پایه های نظری و اخلاقی که اطلاعات تحقیقات، سازمانی و حرفه ای را به اطلاع شما می رسانند. یکی از مهمترین مطالعات ارتباطی، شما را برای حرفه ای حرفه ای در دولت، صنعت، ارتباطات سازمانی، خدمات مشتری، آموزش و توسعه، سرپرست منابع انسانی، افسر اطلاعات عمومی، روابط عمومی، مدیر عامل جامعه و معلم دبیرستان و یا کالج آماده خواهد کرد.

زمینه های ویژه

مطالعات ارتباطی

تمام زمینه های یادگیری ارتباطات بر روی یک هسته مشترک از دوره ها تمرکز می کنند: سخنرانی عمومی، نظریه ارتباطات، ارتباطات تجاری و حرفهای، و ارتباطات و اخلاق رسانه ای. سپس دانشجویان یک منطقه تأکید را انتخاب می کنند که در آن آنها می خواهند تخصص و اعمال این دانش را اعمال کنند. دانش آموزان همچنین ممکن است در مطالعات ارتباطی یا روزنامه نگاری، جزئی باشند. دانش آموزان ممکن است اعتبار لازم را برای گرفتن هر دو کودک داشته باشند.

رسانه های جمعی

دانش آموزانی که به دنبال شغل در روزنامه نگاری چاپی و دیجیتال هستند باید در برنامه تأکید روزنامه نگاری ثبت نام کنند. این تاکید تجربه و یادگیری را در گزارش و ویرایش در اخبار سنتی چاپ و قرن 21 قرن ارائه می دهد؛ این شامل نوشتن ویژگی ها، وبلاگ ها، توییت ها و سایر رسانه های خبری اجتماعی و آنلاین می باشد. دوره کار شامل نظریه و فلسفه "روزنامه نگاری جدید" همانطور که در قرن بیست و یکم انجام شده است؛ آزادی مطبوعات و اصلاحیه اول؛ اخلاق و مسئولیت روزنامه نگاران؛ ارتباط رسانه و فرهنگ؛ استانداردهای حرفه ای روزنامه نگاری، سنتی و تغییرات در قرن 21st؛ و عملکرد اخبار در مقابل قرن نوزدهم در آمریكا.

این تاکید دانش آموزان را در زمینه رسانه های سنتی به عنوان پایه ای قوی برای دانشجویان ایجاد می کند؛ چرا که برای نیازهای فرهنگ خبر دیجیتال تغییر کرده است. تاکید همچنین فرصت های دانشجویی برای شرکت در نوشتن فنی و حرفه ای، تفکر انتقادی، مهارت های تحقیق اخلاقی و مهارت های مصاحبه موثر فراهم می کند.

دانش آموزان با تاکید در روزنامه نگاری برای کارهایی مانند خبرنگار، سردبیر، نویسنده، نویسنده کپی، مصاحبه با رسانه ها، اسکریپت، ویرایشگر، خبرنگار، سردبیر اخبار، خبرنگار، وبلاگ نویس حرفه ای و تویتر حرفه ای آماده می شوند.

ارتباطات ورزشی

دانش آموزان برای کار حرفه ای در رسانه های ورزشی و دیگر زمینه های ارتباطات آماده خواهند شد. دانش آموزان از شبکه ای از فرصت های کارآموزی در خارج از محوطه دانشگاه و با تیم ها، باشگاه ها و سازمان های ورزشی بهره مند می شوند تا بتوانند از رابطه متقابل بین ورزش، رسانه ها و جنبه های تجاری و تصادفات ورزشی بهره مند شوند. به عنوان حرفه ای های ارتباطی، دانش آموزان در نوشتن، پخش و نوشتن دیجیتال / اینترنت، تحقیق و نظریه عمومی ارتباطات، و همچنین پس زمینه در قانون ورزش، مدیریت و بازاریابی، مهارت شایسته کسب می کنند. دانش آموزان همچنین درک رسانه های اجتماعی و مسئولیت اخلاقی را درک می کنند، که هر دو برای حرفه های ارتباطی ورزش ضروری هستند.

مطالعات ارتباطی در مکان های Upper Iowa University ارائه شده است:

  • محوطه دانشگاه فایتی
  • مراکز آموزشی را انتخاب کنید
  • برنامه آنلاین
  • مراکز بین المللی را انتخاب کنید
آخرین به روز رسانی ژوئن 2018

درباره این دانشگاه

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UI ... اطلاعات بیشتر

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UIU to become a recognized innovator in offering accredited, quality programs through flexible, multiple delivery systems, including online and self-paced study. اطلاعات محدود