لیسانس در مطالعات ارتباطات

عمومی

2 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

چرا مطالعه مطالعات ارتباطی؟

به عنوان یک مطالعات ارتباطی در UIU، شما در مورد نقش ارتباط مرکزی در زندگی ما یاد خواهید گرفت. شما فرصت یادگیری برای شناسایی، تجزیه و تحلیل و ارزیابی اهداف ارتباطی مختلف و موفقیت پیامها را با نیازهای شرایط پیچیده تطبیق خواهید داد. به عنوان یک شهروند جهانی، شما یاد خواهید گرفت که به درک، ارزش گذاری و مدیریت رفتارهای ارتباطی متنوع مرتبط با افراد گروه های دیگر، سازمان ها و فرهنگ ها بپردازید.

به عنوان حرفه ای های ارتباطی، شما می توانید در پایه های نظری و اخلاقی که اطلاعات تحقیقات، سازمانی و حرفه ای را به اطلاع شما می رسانند. یکی از مهمترین مطالعات ارتباطی، شما را برای حرفه ای حرفه ای در دولت، صنعت، ارتباطات سازمانی، خدمات مشتری، آموزش و توسعه، سرپرست منابع انسانی، افسر اطلاعات عمومی، روابط عمومی، مدیر عامل جامعه و معلم دبیرستان و یا کالج آماده خواهد کرد.

زمینه های ویژه

مطالعات ارتباطی

تمام زمینه های یادگیری ارتباطات بر روی یک هسته مشترک از دوره ها تمرکز می کنند: سخنرانی عمومی، نظریه ارتباطات، ارتباطات تجاری و حرفهای، و ارتباطات و اخلاق رسانه ای. سپس دانشجویان یک منطقه تأکید را انتخاب می کنند که در آن آنها می خواهند تخصص و اعمال این دانش را اعمال کنند. دانش آموزان همچنین ممکن است در مطالعات ارتباطی یا روزنامه نگاری، جزئی باشند. دانش آموزان ممکن است اعتبار لازم را برای گرفتن هر دو کودک داشته باشند.

رسانه های جمعی

دانشجویانی که به دنبال شغل روزنامه نگاری چاپی و دیجیتال هستند ، باید در برنامه تأکید روزنامه نگاری ثبت نام کنند. این تاکید ، تجربه یادگیری و دستی در گزارش و ویرایش در چاپ های سنتی و اخبار دیجیتال قرن بیست و یکم را ارائه می دهد. این شامل ویژگی های نوشتن ، وبلاگها ، توییت ها و سایر رسانه های خبری اجتماعی و آنلاین است. کار درسی شامل نظریه و فلسفه "روزنامه نگاری جدید" است که در قرن بیست و یکم بازی کرده است. آزادی مطبوعات و اصلاحیه اول؛ اخلاق و مسئولیت خبرنگاران؛ رابطه بین رسانه و فرهنگ؛ استانداردهای حرفه ای روزنامه نگاری ، سنتی و تغییر در قرن 21؛ و عملکرد اخبار در مقابل تابوت در آمریکا قرن بیست و یکم.

این تاکید دانش آموزان را در زمینه رسانه های سنتی به عنوان پایه ای قوی برای دانشجویان ایجاد می کند؛ چرا که برای نیازهای فرهنگ خبر دیجیتال تغییر کرده است. تاکید همچنین فرصت های دانشجویی برای شرکت در نوشتن فنی و حرفه ای، تفکر انتقادی، مهارت های تحقیق اخلاقی و مهارت های مصاحبه موثر فراهم می کند.

دانش آموزان با تأکید بر روزنامه نگاری ، برای مشاغلی از جمله اما محدود به گزارشگر ، ویراستار ، نویسنده ، نویسنده نسخه برداری ، مصاحبه کننده رسانه ، فیلمنامه نویسان ، تصحیح کننده ، نویسنده خبر ، ویراستار اخبار ، پژوهشگر سرویس اخبار ، وبلاگ نویسی حرفه ای و توییت حرفه ای آماده می شوند.

ارتباطات ورزشی

دانشجویان برای کار متخصصان در رسانه های ورزشی و سایر زمینه های ارتباطی آماده می شوند. دانش آموزان از شبکه ای از فرصت های کارآموزی در خارج و خارج از دانشگاه با تیم ها ، کلوپ ها و آژانس های ورزشی بهره مند می شوند تا درک و استفاده بهتر از روابط متقابل بین ورزش ، رسانه و جنبه تجاری و تصادفی ورزش را داشته باشند. به عنوان متخصصان ارتباطات ، دانشجویان صلاحیت نوشتن در چاپ ، پخش و دیجیتال / اینترنت ، تحقیق و نظریه ارتباطات عمومی و همچنین سوابق قانونی در ورزش ، مدیریت و بازاریابی را کسب می کنند. دانشجویان همچنین درک درستی از رسانه های اجتماعی و مسئولیت اخلاقی به دست می آورند ، که هر دو برای حرفه های ارتباطات ورزشی ضروری هستند.

مطالعات ارتباطی در مکان های Upper Iowa University ارائه شده است:

  • محوطه دانشگاه فایتی
  • مراکز آموزشی را انتخاب کنید
  • برنامه آنلاین
  • مراکز بین المللی را انتخاب کنید
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UI ... اطلاعات بیشتر

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UIU to become a recognized innovator in offering accredited, quality programs through flexible, multiple delivery systems, including online and self-paced study. اطلاعات محدود
فایت , هنگ کنگ + 1 بیشتر کمتر